Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

АРХІВ НОВИН


2014

2015

2016

2017-2018

2019


2020

2021

2022Новий Закон України «Про державну службу», підписаний Президентом України 31 грудня 2015 року, є одним із головних документів у контексті здійснення масштабних реформ державного управління. Цей закон має забезпечити нову якість державної служби відповідно до кращих європейських практик і набирає чинності з 1 травня 2016 року.

28 грудня 2015 року

Відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу на кращу кафедру. Директор інституту М.М. Іжа вручив:

мультимедійний проектор – кафедрі державного управління і місцевого самоврядування (I місце);
ноутбук – кафедрі регіональної політики та публічного адміністрування (II місце);
телевізор – кафедрі права і законотворчого процесу (III місце).

Представники інституту взяли участь у міжнародній конференції у м. Берлін

7-8 грудня 2015 року у м. Берлін за підтримки Міністерства закордонних справ ФРН відбулась представницька міжнародна конференція «Нові шляхи громадської активності дітей та молоді в Україні». Серед учасників заходу були представники нашого інституту: старший викладач кафедри державного управління і місцевого самоврядування к.держ.упр. С.М. Чижова, аспірантка кафедри європейської інтеграції Т. Сьомова, слухачі факультету державного управління О. Ярошинський, А. Ватан, О. Вурм та студентка факультету менеджменту Д. Демір.

25 грудня 2015 року

На базі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося чергове засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Одеського регіону

Завершилося підвищення кваліфікації тридцяти державних службовців Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області за професійною програмою «Англійська мова у професійній діяльності


23 грудня 2015 року

Конкурсна комісія з визначення кращої кафедри інституту презентували результати роботи. Визначено кращу кафедру в розрізі напрямків діяльності та загального переможця.


Зустріч з Першим заступником Міністра освіти і науки України

21 грудня 2015 року відбулась зустріч Першого заступника Міністра освіти і науки України Совсун Інни Романівни з органами студентського самоврядування усіх вищих навчальних закладів України (згідно листа Міністерства освіти і науки від 11.12.2015 №1/9-596). У зустрічі взяв участь засупник голови Ради студентського самоврядування Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Різов Андрій Борисович. Захід відбувся у конференц-залі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Під час зустрічі обговорювались ряд важливих питань щодо функціонування студентського самоврядування, в тому числі його ролі у вдосконаленні організації навчального процесу та дотримання прав студентів на вибіркові дисципліни.

З 18 по 20 грудня 2015 року

Відбувся візит слухачів денної форми навчання факультету державного управління до Львівського регіонального інституту державного управління. Зустріч відбувалася у рамках розвитку співпраці слухацьких та студентських рад та ознайомлення з кращим досвідом регіональних інститутів Національної академії державного управління при Президентові України.

19 грудня 2015 року

Керівники фінансових управлінь райдержадміністрацій Одеської області ознайомились з питаннями формування бюджету на 2016 рік, підвищення особистісної компетентності державних службовців

Відео-круглий стіл на тему «Стратегічне управління у публічній сфері»

16 грудня 2015 року в системі НАДУ при Президентові України відбувся відео-круглий стіл на тему «Стратегічне управління у публічній сфері», який проводився у межах виконання досліджень, спрямованих на розробку фундаментального підручника «Стратегічне управління у публічній сфері». У цьому заході взяли участь представники ОРІДУ ? заступник директора з наукової роботи Попов С.А., завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Приходченко Л.Л., професори та доценти цієї кафедри, а також докторанти та аспіранти Інституту. Доповіді всіх учасників викликали велику зацікавленість, особливо привернуло увагу концептуальне бачення ідеології та змістовного наповнення зазначеного підручника, представлене професором кафедри державного менеджменту Національної академії Оболенським О.Ю. Також важливими є напрацювання професора Приходченко Л.Л. та доцента Ліпенцева А.В. відповідно щодо моніторингу та оцінювання як складових стратегічного управління; розвитку організаційної культури у контексті застосування цього виду управління. Професор Оболенський О.Ю. акцентував увагу дослідників на актуальності та необхідності розробки матеріалів, пов’язаних з процесами розробки та реалізації стратегій. Під час роботи учасниками були розглянуті питання стосовно , теоретичних засад і сучасних методів стратегічного управління, обговорено організаційна культура і стратегічне управління в публічній сфері.

Одноденний семінар "Антикорупційна реформа. Децентралізація влади"

15 грудня 2015 року управлінням підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України (далі - Інститут) було проведено виїзний одноденний семінар. За програмою семінару відбувся круглий стіл під час якого були обговорені такі актуальні питання як: «Об’єднання громад: взаємозв’язок процедури об’єднання з перспективним планом», «Повноваження об’єднаних громад у сфері надання адміністративних послуг та соціального розвитку як чинник запобігання та протидії корупції», «Фінансове забезпечення місцевих бюджетів в умовах децентралізації влади», «Особистісна компетентність посадовців органів публічної влади – складова реформування системи управління».

11-13 грудня


   Відбувся Всеукраїнський студентський форум у місті Харків , який став найбільшим в Україні студентським з'їздом за декілька останніх років.
    Насправді, даний форум надав кожному присутньому багато знань у сфері студентського самоуправління та енергії для реалізації всіх починань. Ми мали змогу познайомитись з людьми, яким дійсно не байдуже життя студентів, які готові боротися за їх права та обов'язки. Кожен присутній спікер зміг мотивувати, дати змогу розширити світогляд та з розумінням відносились до всіх ситуацій і питань, які виникали на заході. Приємно розуміти, що в наш час багато студентів все більше цікавляться студентським самоврядуванням та молодіжною політикою, і всім було дуже цікаво побувати в післяреволюційному Харкові. Ми гарно попрацювали, дійшли до спільної думки і ці чудові 3 дні відрядження запам'ятались на довго всім присутнім!
Щорічна конференція учасників програми "Молодь змінить Україну"

Доцент кафедри української та іноземних мов Кузьменко Ю.О. та слухачі 2 курсу денної форми навчання спеціальності «Державне управління» відвідали щорічну конференцію учасників програми "Молодь змінить Україну" зі звітом стажування в Німеччині. Вже протягом трьох років Фонд Богдана Гаврилишина реалізовує програму «Молодь змінить Україну» і традиційно 5 грудня збирає її учасників на щорічну підсумкову конференцію. Ця подія є надзвичайно важливою, адже дає змогу фонду оцінити не тільки те, наскільки зацікавленими і серйозно налаштованими є учасники програми, але й побачити результати й ефективність власної роботи. Фонд із учасниками є єдиною командою, тому усі результати і досягнення також є спільними. Конференція відбувалася в приміщенні Бізнес-школи МІМ-Київ і була поділена на три частини: інформаційну, презентаційну та роботу в групах. У цей день зібралось близько 120 учасників програми «Молодь змінить Україну». Під час інформаційної частини, яку відкрив вступним словом і модерував Богдан Гаврилишин, з промовами виступили почесні запрошені спікери. Презентаційну частину відкрила директор Фонду Олена Бекреньова, розповівши про цьогорічні досягнення фонду, а надалі слово по черзі брали представники з кожної групи, щоб поділитись здобутим під час стажування досвідом.
На виконання п.50 Перспективного плану Інституту щодо проведення спільних віртуальних виставок з питань презентації наукових розробок Інституту, кращих публічно-управлінських практик Півдня України, вітчизняних, зарубіжних партнерів та в рамках співпраці з обласними ЦПКК пропонується до ознайомлення віртуальна виставка методичних матеріалів Херсонського ЦПКК.Слухачі факультету державного управління відвідали Одеський український театр ім. В. Василька

26 листопада 2015 року слухачі факультету державного управління відвідали Одеський український музично-драматичний театр ім. В. Василька. Саме обговоренням п’єси Михайла Старицкого «Сорочинський ярмарок» закінчили навчання з іноземної мови слухачі другого курсу денної форми навчання факультету державного управління.
Захід відбувся за ініціативою викладача кафедри української та іноземних мов Кемарської Т.Г. при сприянні сектору організаційної та виховної роботи управління персоналом.
Слід зазначити необхідність та важливість поєднання культурно-естетичного виховання з цікавим навчальним процесом.Тематичний короткостроковий семінар за темою:
«Конкурентоспроможний лідер в управлінні реформами на сучасному етапі»

В період з 08 по 10 грудня 2015 року в управлінні підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проводився тематичний короткостроковий семінар за темою: «Конкурентоспроможний лідер в управлінні реформами на сучасному етапі» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.

9 грудня 2015 року

Круглий стіл «Інвестиційна платформа стійкого розвитку Причорноморських територій України: комплексне використання туристично-рекреаційного потенціалу»

ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-ЕКСПЕРТНОЇ РАДИ
Національної академії державного управління при Президентові України

08 грудня 2015 року науковці ОРІДУ взяли участі у засіданні Науково-експертної ради Національній академії державного управління при Президентові України в режимі відео зв’язку. Засідання було присвячено обговоренню результатів науково-дослідних робіт, що виконуються у рамках Комплексного наукового проекту «Державне управління та місцеве самоврядування». Перший віце-президент Національної академії А.П. Савков затвердив графік презентацій творчих колективів, відкрив засідання та привітав його учасників. Першими доповідали результати бюджетних НДР 2015 р. виконавці Дніпропетровського, Львівського, Одеського та Харківського регіональних інститутів.ОРІДУ НАДУ в конкурсі «Студентське «Ні!» корупції»
посів перше місце у номінації «Світ без корупції»

Конкурс було організовано Інститутом управлінських кадрів Академії управління при Президентові Республіки Білорусь за участю ПРООН в Білорусі. Мета конкурсу – антикорупційне виховання студентської молоді через створення соціальної реклами антикорупційної спрямованості на основі утвердження загальнолюдських та професійних цінностей. Учасникам конкурсу пропонувалося творчо осмислити природу корупції як сучасного соціального і культурного явища. Колектив слухачів та студентів нашого інституту підготував соціальний відео-ролік, який був високо оцінений конкурсною комісією. Керівництво інституту та деканати факультетів висловлюють подяку слухачам факультету державного управління Паламарчук Євгенії, Вакулі Сергію, Полієнко Наталії, Рогульському Олегу та студентам факультету менеджменту Стерховій Анастасії та Кущенку Владиславу за ініціативу та участь у конкурсі, активну позицію в житті інституту. .На факультеті державного управління створюється клуб дебатів

Після участі в практичних заняттях з дисципліни «Організаційно-правові засади державного управління», які пройшли в формі дебатів з 27по 30 листопада, слухачі 1 курсу денної форми навчання вирішили створити клуб дебатів під керівництвом професора Пахомової Т.І.. У першій групі заняття було проведено за формою англійських дебатів. Ведучою виступили Євгенія Паламарчук та Руслан Асін. Була обговорена проблема необхідності скорочення державних службовців в органах публічного управління. Дуже вдалий обмін аргументами та контраргументами продемонстрували Денис Сейко та Олег Рогульський, Юлія Лобанова, Світлана Рябоконь, Вікторія Ясницька. Тема дебатів другої групи була пов’язана з проблемою вільного продажу зброї в Україні. Дебати було проведено за моделлю К. Поппера. Дуже вдало виконувала роль ведучої Світлана Васильєва. Дві команди обмінювалися аргументами «за» і «проти». Лідерами були Людмила Ратько, Григорій Казанський,Тетяна Левчук, Вадим Д’яченко. Побажаємо ж цій творчій та цікавій ініціативі плідного та щасливого життя!Круглий стіл за участю представників ОРІДУ НАДУ при Президентові України

Стало доброю традицією в рамках святкування Дня місцевого самоврядування в Одеській міській раді проводити спільні з інститутом публічні заходи. Так 03 грудня 2015 року за участю науковців і працівників ОРІДУ НАДУ при Президентові України в пленарній залі Одеської міської ради проводився круглий стіл за темою: «Чи можна запровадити європейські стандарти місцевого самоврядування в Одесі?» з метою поглиблення знань та реалізації положень Конституції України, Закону України від 25.05.1997 року № 280/97-р «Про місцеве самоврядування в Україні», указу Президента України від 12.01.2015 року № 5/2015 «Про Стратегію сталого розвитку «Україна – 2020» та на виконання розпорядження Одеського міського голови від 26.11.2015 року № 1153 «Про заходи щодо святкування у 2015 році в місті Одеса Дня місцевого самоврядування».Директор інституту М.М. Іжа взяв участь у телевізійній передачі «Освіта в Китаї».

04 грудня 2015 року директор інституту М.М. Іжа взяв участь у телевізійній передачі «Освіта в Китаї». Запрошення на цей телевізійний ефір відбулося за ініціативи Генерального консульства КНР в Одесі і було обумовлено професійним співробітництвом в освітній сфері між ОРІДУ НАДУ при Президентові України та Пекінським адміністративним інститутом, що триває з 2013 року.04 грудня 2015 року

Було проведено організаційну зустріч з аспірантами, які з 01 грудня 2015 року були зараховані до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.Представники інституту взяли участь у міжнародній конференції у м. Кишинів (Молдова)

3-4 грудня 2015 року доцент кафедри права і законотворчого процесу Є.О. Львова та старший викладач кафедри інформаційних технологій та систем управління О.Г. Полесіна взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Зміцнення місцевого публічного управління: інструменти та механізми», що пройшла на базі Академії публічного управління Республіки Молдова у м. Кишинів.Науково-практичний семінар
«Регіональне управління та реалізація державної політики сталого розвитку»

03 грудня 2015 року відбувся науково-практичний семінар «Регіональне управління та реалізація державної політики сталого розвитку».
У семінарі взяли участь науково-педагогічні працівники інституту та слухачі факультету «Державне управління». Співорганізаторами цього заходу виступили: Програма розвитку ООН, проект «Інтеграція положень Конвенцій Ріо у національну політику України»; і кафедра регіональної політики та публічного адміністрування Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.3 грудня 2015 року пройшов науковий англомовний семінар
"New Insights in Public Administration"

На виконання Указу Президента України №641/2015 "Про оголошення 2016 року роком англійської мови в Україні" кафедра української та іноземних мов інституту (в.о.завідувача кафедри Н.М.Колісніченко, доцент кафедри Ю.О.Кузьменко) ініціювала та провела науковий англомовний семінар "New Insights in Public Administration" за тематиками дисертаційних досліджень аспірантів ОРІДУ НАДУ, здобувачів наукового ступеня кандидата наук з державного управління. На заході були присутні М.М. Іжа, директор інституту; В.В.Грузин, керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації; наукові керівники аспірантів; працівники сектору підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів.

3 грудня 2015 року, у Міжнародний день інвалідів, Одеську спеціалізовану школу №75 відвідали представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, дипломатичні особи, акредитовані в Одесі, а також громадські діячі та меценати.В Одеській обласній державній адміністрації відбувся інформаційний захід з питань обговорення змін до Конституції України


02 грудня в приміщенні Одеської облдержадміністрації Програмою «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що впроваджується Фондом «Східна Європа» за підтримки Відділу демократії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках співпраці з Верховною Радою України та Адміністрацією Президента України та сприяння розробці і впровадженню реформ в Україні було проведено інформаційний захід.Захід «Цифрове перетворення України» в рамках GoogleDayUA2015


   2 грудня 2015 року Попов С. А., заступник директора з наукової роботи, Пігарєв Ю. Б., завідувач кафедри інформаційних технологій та систем управління, Тиховський О.С., завідувач сектору дистанційного навчання взяли участь у заході «Цифрове перетворення України» в рамках GoogleDayUA2015, який відбувся в м. Одеса у приміщені Impact HUB. Присутніх привітали Дмитро Шоломко, директор Google-Україна, та Соломія Бобровська, заступник голови Одеської облдержадміністрації. Учасники заходу презентували напрацювання, які створенні у співпраці з командою Google-Україна. Привернула увагу розробка «Програма цифрового перетворення Херсонської області», яку продемонстрував Сергій Шкарупа, заступник директора Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів Херсонської облдержадміністрації.День Збройних Сил України


   Шановні колеги!
   Від імені колективу Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та від себе особисто сердечно вітаю Вас з Днем Збройних Сил України - всенародним святом захисників рідної землі, які захищаютьсуверенітет,недоторканістьі цілісність України!
   В усі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, справжніх патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина. «Сьогодні у важких, виснажливих боях з терористами створюється сучасне національне військо. Воно міцне не лише зброєю та хистом, а й потужним моральним і патріотичним духом, підтримкою всього суспільства», - наголосив Президент України Петро Порошенко. Збройні Сили України виявляють глибокий патріoтизм, стійкість, героїзм та самовідданість, витримку й відпoвідальність, рoблять усе мoжливе для збереження миру і спoкою українськoгo нарoду, зміцнення oбoрoнoздатнoсті нашoї держави.
   Бажаю всім громадянам України, військовослужбовцям Збройних Силмиру і спoкoю на всій українській землі, мужнoсті, сил і здoрoв’я, дoбробуту у родинах.

   З повагою
   Директор М.М. Іжа

Децентралізація публічної влади в Україні: історичні уроки


   01 грудня 2015 р.в межах заходів з нагоди Дня місцевого самоврядування на базі Одеського історико-краєзнавчого музею відбулося виїзне заняття для слухачів І курсу денної форми навчання спеціальності «Місцеве самоврядування» на тему: «Історія самоврядування в м. Одеса». Заняття провели заступник директора з наукової роботи Одеського історико-краєзнавчого музею Слюсар Ю.О. та професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Саханєнко С.Є. У ході заняття було висвітлені основні етапи, традиції та здобутки місцевого самоврядування в місті Одесі, обговорені уроки, які можна використати у сьогоденній практиці здійснення місцевого самоврядування та проведення реформи децентралізації публічної влади в Україні.Одеський історико-краєзнавчий музей


1.12.2015 р. у рамках вивчення дисципліни «Загальні засади місцевого самоврядування в Україні» слухачі 1 року денної форми навчання спеціальності «Місцеве самоврядування» на чолі з викладачем – професором кафедри державного управління та місцевого самоврядування Саханенком Сергієм Єгоровичем відвідали Одеський історико-краєзнавчий музей. Слухачі ознайомилися. з експозиціями, що пов'язані з історією міста та краю і колись входили до зібрань Музею Одеського товариства історії та старожитностей, Музею книги, Музею Старої Одеси і деяких інших, стали складовою частиною фондів та розкривають найрізноманітніші аспекти життя нашого міста і краю."Конкурс проектних заявок»


   Протягом жовтня-листопада 2015 року кафедра європейської інтеграції (доцент Н.М.Колісніченко) організувала та провела "Конкурс проектних заявок». За результатами ІІ туру «Конкурсу проектних заявок» серед слухачів 2 курсу денної форми навчання спеціальності «Державне управління», спеціалізації «Місцеве самоврядування» стали:
1 місце – Гарматовська В.Я. (проект «Встановлення баків і сортування сміття» - шлях до чистоти у місті») та Зубачевська Н.Ю. (проект "Врятуй йому життя і він віддасть тобі його");
2 місце – Пономарьов В. В. («Утилізована батарейка, безпечне життя!»);
3 місце – Тараненко О.А. (проект «Збережемо озеро для себе, дітей та онуків»).

Вітаємо переможців!

29-30 листопада 2015 р.

У м. Чернівці відбулися дводенна Школа самоорганізації та місцевої демократії за участі місцевих активістів, членів ініціативних груп зі створення органів самоорганізації, керівників та членів органів самоорганізації, ОСББ, громадських організацій, депутатів місцевих рад, представників ЗМІ та виконавчих органів влади.

Державні службовці Ананьївської районної державної адміністрації підвищили кваліфікацію за програмою виїзного одноденного семінару «Антикорупційна реформа. Децентралізація влади


   26 листопада 2015 року управлінням підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України було проведено виїзний одноденний семінар. За програмою семінару відбувся круглий стіл під час якого були обговорені такі актуальні питання як: «Об’єднання громад: взаємозв’язок процедури об’єднання з перспективним планом», «Повноваження об’єднаних громад у сфері надання адміністративних послуг та соціального розвитку через призму запобігання та протидії корупції», «Порядок державної реєстрації юридичних осіб», «Особистісна компетентність посадовців органів публічної влади – складова реформування системи управління». .В Одесі проведено Міжнародну конференцію «Вибори відбулися. Що далі?» (Аналіз результатів місцевих виборів в Україні. Перспективи співробітництва в контексті децентралізації)


   26-27 листопада 2015 року в великому конференц-залі готелю «Лондонська» було проведено Міжнародну конференцію «Вибори відбулися. Що далі?», яку організував Фонд Ганса Зайделя (представництво в Україні).Засідання Науково-експертної ради ОРІДУ НАДУ


   24 листопада 2015 року в 212 ауд. відбулося засідання Науково-експертної ради Одеського регіонального інституту державного управління Національній академії державного управління при Президентові України. Згідно порядку денного, присутні були ознайомлені із результатами моніторингу виконання НДР за 2015 р.. Наукові керівники та відповідальні виконавці презентували результати виконання бюджетних НДР за 2015 р. Члени Науково-експертної ради ухвалили рішення щодо затвердження представлених звітів.Розпочалося підвищення кваліфікації тридцяти державних службовців Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області за професійною програмою "Англійська мова у професійній діяльності"


   Професійна програма «Англійська мова у професійній діяльності» з підвищення кваліфікації державних службовців Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області, проводиться на виконання умов договору, укладеного з Одеським регіональним інститутом державного управління.Представники Інституту взяли участь у роботі «Конгресу проектних ініціатив Румунія-Україна».


   26 листопада 2015 р. представники Інституту (заступник директора з наукової роботи Попов С.А., завідувач кафедри європейської інтеграції Кривцова В.М., доценти та аспірант цієї кафедри Кривцова О.М., Комаровський В.В., Яценко В.А. та Добрий Д.В.) взяли участь у роботі «Конгресу проектних ініціатив Румунія-Україна».Відбувся робочий візит до інституту Генерального консула Туреччини в Одесі


   27 листопада 2015 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з робочим візитом відвідав Генеральний консул Туреччини в Одесі пан Джеміль Уфук Тогрул. Під час зустрічі з директором інституту М.М. Іжею турецький дипломат отримав інформацію про систему підготовки управлінських кадрів в Національній академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутах.28 листопада Україна вшановує пам'ять жертв голодомору


    Щорічно у четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору, який забрав мільйони життів українців. Це не тільки померлі – це і ненароджені. Це – носії пронесених крізь століття традицій. Ми здатні порахувати кількість загиблих, та ми ніколи не порахуємо втрачених ідей, помислів, творів, не зведених споруд…З 23 по 27 листопада


    На базі ОРІДУ проходить серія тренінгів для користувачів єдиного веб-порталу використання публічних коштів «Є-Data». Навчання організовано за ініціативи Міністерства фінансів України, при підтримці департаменту фінансів Одеської ОДА та проводиться фахівцями Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД). Для проведення тренінгів залучена доцент кафедри економічної та фінансової політики Голинська О.В., к.держ.упр., доцент.26 листопада 2015 року


    Заступник директора інституту з наукової роботи С.А. Попов, доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування С.Г. Давтян, доцент кафедри європейської інтеграції В.В. Комаровський та завідувач сектору міжнародних зв’язків А.П. Маєв на запрошення Генерального консула Румунії в Одесі взяли участь в урочистому прийомі з нагоди Національного Дня Румунії.25 листопада 2015 р.


    Відбулась робоча зустріч керівника проекту Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії Даніеля Зайберлінга, голови Одеської обласної ради Урбанського А.І., керівника апарату Одеської обласної державної адміністрації Грузина В.В., директора Інституту Іжі М.М., начальника управління підвищення кваліфікації кадрів Липовської С.О.24 листопада 2015 року


    Посадові особи Тарутинського району та державні службовці Тарутинської районної державної адміністрації підвищили кваліфікацію за програмою виїзного одноденного семінару «Стратегія сталого розвитку «Україна – 2020»: децентралізація та реформа державного управління, антикорупційна реформа.24 листопада 2015 р.


    24 листопада 2015 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся «круглий стіл» на тему: «Про поточні проблеми сьогодення та перспективи розвитку України» за участю відомого політика С.Р. Гриневецького.Надання шефської допомоги до Всесвітнього дня дитини вихованцям Михайлівської школи-інтернату


    20 листопада 2015 року в рамках шефської допомоги та з нагоди Всесвітнього дня дитини група співробітників, студентів та слухачів інституту здійснила виїзд до Михайлівської школи-інтернату. Така благородна традиція була започаткована ще у 2009 році за підтримки директора інституту Миколи Михайловича Іжі. Відтоді шефські стосунки між колективами двох освітніх закладів переросли у відносини теплої дружби.Директор інституту М.М. Іжа взяв участь в урочистому прийомі з нагоди 97-ої річниці проголошення Латвійської Республіки.


   20 листопада 2015 року директор ОРІДУ НАДУ при Президентові України М.М. Іжа та завідувач сектору міжнародних зв’язків А.П. Маєв взяли участь в урочистому прийомі з нагоди 97-ої річниці проголошення Латвійської Республіки. На прийом, що проходив у готелі «Моцарт» у м. Одеса, були запрошені представники органів державної влади та місцевого самоврядування, керівники вищих навчальних закладів, акредитовані в Одесі іноземні дипломати та представники ЗМІ. На початку заходу з промовою до присутніх звернулася Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні д-р Аргіта Даудзе, яка наголосила на важливості співпраці між Латвійською Республікою та Україною у різних сферах та зміцненні дружніх зв’язків між двома народами. Д-р Даудзе, каденція якої в Україні завершується 30 листопада 2015 року, особливо підкреслила, що їй було дуже приємно працювати у нашій країні та висловила подяку усім хто допомагав їй у професійній діяльності. Особливо було відзначено добрий початок роботи Почесного консула Латвійської Республіки в Одесі Олега Веретеннікова, який доклав великих зусиль до організації урочистого прийому та інших заходів, що проводились Посольством у нашому місті. Говорячи про співпрацю між двома країнами в освітній сфері, латвійський дипломат окремо відзначила встановлення професійних стосунків із ОРІДУ НАДУ при Президентові України у квітні 2015 року. Під час офіційної частини із вітальними промовами з нагоди Національного свята Латвійської Республіки виступили керівник апарату Одеської ОДА В.В. Грузин, заступник Одеського міського голови В.І. Шандрик, секретар Одеської міської ради О.Ю. Потапський, Представник МЗС України в Одесі К.І. Ржепішевський, Почесний консул Латвійської Республіки в Одесі О. Веретенніков. М.М. Іжа особисто привітав д-ра Даудзе з нагоди Національного свята, щиро подякував за її роль у встановленні двосторонньої співпраці з інститутом та висловив сподівання на започаткування професійного співробітництва із вищими навчальними закладами Латвійської Республіки.18 листопада 2015 р.


    Відбувся виїзний міжрегіональний «круглий стіл» «Запровадження секторальних реформ на регіональному рівні. Пріоритети Стратегії регіонального розвитку Херсонської області». Цей комунікативний захід є підсумковим у межах виконання НДР «Пріоритети Стратегії регіонального розвитку: особливості реалізації на прикладі Херсонської області» на замовлення Херсонського Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації (далі ? ЦППК) публічних службовців. У роботі «круглого столу» взяли участь керівник апарату Херсонської облдержадміністрації Клюцевський В.І., директор ЦППК Білорусов С.Г., заступник директора ОРІДУ з наукової роботи Попов С.А., посадові особи органів місцевого самоврядування Херсонської області та аспіранти ОРІДУ Лесик О., Куспляк Г. та Чернов С., які презентували найбільш важливі наукові напрацювання, що включені до зазначеної НДР. За результатами обговорення директор ЦППК Білорусов С.Г. запропонував ці розробки використати у професійному навчанні публічних службовців. Керівник апарату облдержадміністрації Клюцевський В.І. вручив аспірантам довідки про впровадження цих напрацювань у діяльність ЦППК.День Гідності та Свободи


   Указом Президента України № 872/2014 від 13 листопада 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору в Україні визначено 21 листопада Днем Гідності та Свободи, який буде відзначається щорічно.18 листопада 2015 року


    Проведено загальні збори слухачів 2 курсу 2 потоку заочної форми навчання факультету державного управління з поточних питань організації навчального процесу та обрання напрямків магістерських робіт.З 16 по 18 листопада


    Державні службовці обласної та районних державних адміністрацій Одеської області ознайомились з питаннями розмежування повноважень між органами місцевого самоврядування та виконавчої влади в умовах децентралізаціїЗ 17 жовтня по 03 листопада 2015 року


    Слухачі денної форми навчання факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України Саламаха Галина, Булаєвська Ольга та Зубачевська Наталія взяли участь у навчальному візиті до м. Гюстров, на запрошення Вищої школи державного управління, поліції та права (FHoVPR) федеральної землі Макленбург – Передня Померанія (ФРН).Лекція: «США: історія державотворення та сучасний стан соціально-економічного розвитку»


   17 листопада 2015 року в читальній залі інституту для слухачів денної форми навчання та співробітників інституту відбулась лекція завідувача кафедрою філософських та соціально-політичних наук О.П. Якубовського на тему: «США: історія державотворення та сучасний стан соціально-економічного розвитку».Міжнародний день студента


   Міжнародний день студентів як свято встановлений 17 листопада 1946 року на Всесвітньому конгресі студентів, який відбувся в Празі, в пам’ять чеських студентів – патріотів. Звісно, це свято асоціюється з молодістю, романтикою та радістю, але історія його, яка розпочалась в Чехословаччині під час Другої Світової війни, кровава та печальна.Вітаємо переможців!


   Протягом жовтня-листопада 2015 року кафедра європейської інтеграції (доцент Н.М.Колісніченко) організувала та провела "Конкурс проектних заявок».
За результатами І туру «Конкурсу проектних заявок» серед слухачів 3 курсу заочної форми навчання спеціальності «Державне управління», спеціалізації «Місцеве самоврядування» стали:
1 місце – Довгань Ю.С. (проект «Тотальне розмінування»);
2 місце – Мелентєв О.В. («Проект розвитку велосипедного руху в м. Вінниця»);
3 місце – Демченко Л.Л. (проект «Екологічна стежка для всіх»).11 листопада 2015 р.


    Доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування Крупник А.С. був присутнім на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядуванняЦифрове перетворення України


   11 листопада 2015 року Попов Сергій Афанасійович, заступник директора інституту з наукової роботи та Пігарєв Юрій Борисович, завідувач кафедри інформаційних технологій та систем управління, взяли участь у заході “Цифрове перетворення України”.

Фотографії надані Google Україна.
День відкритих дверей інституту


   В Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей. Усього в заході взяли участь понад 200 випускників шкіл, 135 з яких випускники Одеських навчальних закладів, більш ніж 80 осіб – гості з шкіл Одеської області. На заході були присутні: члени директорату інституту, декани факультетів, завідувачі кафедр, професорсько-викладацький склад інституту, слухачі, студенти, випускники та інші гості. У холі другого поверху навчального корпусу інституту було підготовлено презентацію кафедр факультету «Державного управління», у холі третього - презентацію кафедр факультету «Менеджмент». Для гостей було проведено екскурсію, під час якої їх було ознайомлено з матеільно-технічною базою та кафедрами інституту. Після цього для них було проведено пробне ЗНО та консультації щодо вступу. По бажанню усіх присутніх запрошували на концерт, присвячений Дню факультетів.Святкування Дня факультету державного управління та Дня факультету менеджменту


   12 листопада 2015 року відбулося святкування Дня факультету державного управління та Дня факультету менеджменту.10 листопада 2015 року


   У Національній академії державного управління при Президентові України відбулася розширена нарада за участю керівництва академії, завідувачів кафедр, керівників структурних підрозділів, координаторів міжнародних проектів і програм.10 листопада 2015 року


   Відбулося засідання приймальної комісії щодо проведення прийому до аспірантури Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України у 2015 році. Приймальна комісія розглядала питання про рекомендацію до зарахування в аспірантуру інституту за спеціальностями галузі науки «Державне управління» у 2015 році. Було запропоновано рекомендувати особам, які вступали до аспірантури, успішно склали іспити, але не пройшли за конкурсом за державним замовленням, навчання за договором на умовах контракту.


    Завершено цикл семінарів з підвищення кваліфікації державних службовців Одеської області за темою: «Запобігання та протидія проявам корупції в органах публічної влади», які проводилися на замовлення Національного агентства України з питань державної служби.

9 листопада 2015 року колектив інституту приєднався до радіодиктанту національної єдності

   Науково-педагогічні працівники, співробітники, аспіранти, слухачі та студенти на чолі з директором інституту М.М. Іжею взяли участь у ХV Міжнародному радіодиктанті національної єдності, який провела Національна радіокомпанія України. Усі учасники заходу підтвердили слова першого заступника Голови Держкомтелерадіо Богдана Червака, що ці рядки об’єднають нас великою любов’ю до українського слова, дадуть змогу пережити «чуття єдиної родини», відчути себе єдиною нацією, чиїм генетичним кодом є українська мова.

День української писемності та мови !

   Мова – могутній дар животворчої й невичерпної скарбниці, з якої ми черпаємо уявлення про світ, свою родину й увесь свій край. До скарбниці рідного слова кожне покоління привносить історичні події, вірування та погляди, почуття.

ЄВРОПЕЙСЬКІ ПРИНЦИПИ І СТАНДАРТИ ПІДГОТОВКИ ПУБЛІЧНИХ УПРАВЛІНЦІВ: ОРІЄНТИРИ ДЛЯ УКРАЇНИ

    Під такою назвою в Національній академії державного управління при Президентові України 5 листопада 2015 року розпочала роботу щорічна науково-практична конференція за міжнародною участю.

4 листопада 2015року

    В інституті відбулася четверта гра «Що? Де? Коли?», організована викладачами кафедри менеджменту та студентами. В грі прийняли участь студенти з 1 по 5 курс напряму «Менеджмент».

   1 листопада 2015р. – Міжнародний день проектного менеджера. День Проектного Менеджера – професійне свято, яке було створено, щоб відзначити успіхи менеджерів проектів та членів проектних команд у сфері ефективного управління проектами.

    30 жовтня 2015 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України продовжила свою роботу дводенна Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю, присвячена 20-річчю утворення інституту. Згідно регламенту другого дня конференції відбулися «круглий стіл» на тему: «Підходи до формування навчальної компоненти за програмою EGAP» та відеоміст за міжнародною участю «Сервіси Google: можливості та світовий досвід використання органами публічної влади».

    30 жовтня 2015 року під час Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю “Реформування публічного управління: теорія, практика, міжнародний досвід” у рамках засідання секції “Запровадження технологій інформаційного суспільства на регіональному та місцевому рівнях” була проведена відеоконференція на тему: “Сервіси Google: можливості та світовий досвід використання органами публічної влади”.

    У роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю «Реформування публічного управління: теорія, практика, міжнародний досвід» взяли участь представники Академії управління Республіки Молдова (м. Кишинів): завідувач кафедри наук управління Іон Дульській та старший викладач цієї кафедри Тетяна Савка.

    29 жовтня 2015 року завідувач сектору міжнародних зв’язків ОРІДУ НАДУ при Президентові України А.П. Маєв на запрошення Генерального консула Туреччини в Одесі взяв участь в урочистому прийомі з нагоди 92-ої річниці заснування Турецької Республіки.
На прийом, що проходив у готелі «Брістоль» в м. Одеса, були запрошені представники органів державної влади та місцевого самоврядування, керівники та співробітники вищих навчальних закладів, іноземні дипломати, діячі культури та журналісти.

    29 жовтня 2015 року в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю “Реформування публічного управління: теорія, практика, міжнародний досвід” на пленарному засіданні з доповіддю “Використання сервісів Google в органах публічного управління: досвід кампанії цифрового перетворення” виступив директор по зв’язках з органами державної влади Google – Україна О. Якимчук. У своїй доповіді О. Якимчук надав низку яскравих прикладів використання сервісів Google в практичній діяльності органів публічного управління в Україні. Зокрема, мова йшла про програму цифрового перетворення, яка успішно стартувала у Львівській, Рівненській та Херсонській областях. Зараз вона стартує в Одеській області. Безсумнівно, фахівці, слухачі та студенти інституту зроблять свій внесок у цифрове перетворення регіону.

    29 жовтня 2015 року в інституті в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю “Реформування публічного управління: теорія, практика, міжнародний досвід” відбувся майстер-клас «Web- картографія як крок до розвитку власного міста». Майстер-клас було організовано викладачами кафедри інформаційних технологій та систем управління спільно з фахівцями Google – Україна. Веб – картографія являє собою інструмент для участі мешканців в управлінні та розвитку власних міст. Модератором заходу виступив Пігарєв Ю.Б., завідувач кафедри інформаційних технологій та систем управління. Спікером заходу був Олег Костюкевич, один з кращих картографів Google – Україна. У заході взяли участь викладачі, слухачі, студенти та працівники інституту. Теоретичні знання, які були отримані під час лекції-бесіди, учасники майстер класу закріпили на практичному занятті в комп’ютерному класі дистанційного навчання.Тут були отримані перші також навички з нанесення об’єктів на карту Google. Це перший, але не останній захід Google – Україна в стінах нашого інституту. Досягнуто домовленість про проведення зустрічей фахівців Google – Україна зі слухачами та студентами інституту у сфері хмарних та Інтернет-технологій.

    29 жовтня 2015 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України розпочала роботу дводенна Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю, присвячена 20-річчю утворення інституту, за темою: «Реформування публічного управління: теорія, практика, міжнародний досвід». Цьогорічна конференція має на меті обговорення шляхів ефективної реалізації реформування публічного управління, ініційованого стратегічними завданнями Президента України Порошенка П.О., зокрема щодо децентралізації влади, реформування місцевого самоврядування, ресурсного забезпечення його самодостатності, створення належної інфраструктури за безпосередньої та дієвої участі громадян у формуванні і реалізації регіональної політики.

    28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників. В ході Другої світової війни саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму. Воєнні дії відбувалися на території нашої країни протягом 40 місяців – із 22 червня 1941 року до кінця жовтня 1944 року.

   23 жовтня 2015 року в інституті відбувся благодійний осінній ярмарок. Захід підготовлено студентами, слухачами та співробітниками інституту і спрямований на зібрання коштів для надання благодійної допомоги вихованцям Михайлівської школи-інтернату Саратського району Одеської області.

   З 21 по 22 жовтня 2015 року професор кафедри права і законотворчого процесу, д.держ.упр., професор Пахомова Т.І. разом із методистом Балєсною О.Д. відвідали Болградську райдержадміністрацію та навчальні заклади міста Болград.Проведені зустрічі носили змістовний характер і були спрямовані на формування у учнів, викладачів, спеціалістів та співробітників РДА, навчальних закладів інтересу до навчання в ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

   Cемінар «Розроблення освітніх стандартів та освітніх програм»
21 жовтня завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Л.Л.Приходченко, як член робочої групи з розроблення стандартів вищої освіти за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», взяла участь у семінарі «Розроблення освітніх стандартів та освітніх програм». Семінар був організований Інститутом вищої освіти Національної академії педагогічних наук України у співпраці з Національною командою експертів з реформування вищої освіти та Національним Еразмус + офісом в Україні з метою сприяння імплементації нового Закону України «Про вищу освіту».
Під час роботи семінару було розглянуто методологію побудови студентоцентрової освітньої програми (зокрема, в забезпеченні якості), її технологореалізацію та надано практичні поради експертом, ректором Львівської Політехніки Ю.М.Рашкевичем.
15 вересня 2015 року


   В читальній залі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України завідувач кафедри філософських та соціально-політичних наук Олексій Петрович Якубовський провів відкриту лекцію на тему «Особистість герцога Рішельє та його внесок у розвиток територій Північного Причорномор’я».


В період з 11 по 14 вересня 2015 року


    в місті Тель-Авів (Ізраіль) пройшов міжнародний тенісний турнір серед ветеранів України та Ізраіля, в якому в парному розряді переможцями турніру (обігравши три пари учасників від Ізраілю) стали доцент кафедри філософських та соціально- політичних наук нашого інституту Ю.О. Овчаренко та О.В. Чуйко (представник тенісного клубу ВПС м. Одеси). Переможці нагороджені почесними кубками та медалями.


11 вересня 2015 року


   В Одеському регіональному інституті державного управління національної академії державного управління відбулося урочисте розширене засідання Вченої ради, присвячене 20-річчю заснування інституту


З 7 по 11 вересня 2015 року


   З 7 по 11 вересня 2015 року аспірантка кафедри європейської інтеграції Марія Лемець у польському місті Варшава прийняла участь у програмі «Visegrad School of Political Studies Meets Eastern Partnership», організованій Європейською Академією Дипломатії, що є продовженням поточної Вишеградської школи політичних досліджень і спрямована на сприяння колективного та індивідуального обміну досвідом здійснення демократичних змін між молодими політичними, громадськими та урядовими лідерами з Вишеградських країн та країн Східного партнерства. Програма організована у співпраці з Радою Європи, Міністерством закордонних справ Республіки Польща та Міжнародним Вишеградським фондом. Щорічно у Вишеградській школі політичних студій беруть участь представники з країн Східної Європи (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Чехія, Угорщина, Грузія, Молдова, Польща, Словаччина та Україна). Цього року учасники програми мали можливість відвідати семінари з питань європейської інтеграції, розвитку громадянського суспільства та отримали інформацію щодо досвіду країн у перехідний період. Мовою програми була англійська. По завершенні роботи усі учасники отримали міжнародні сертифікати.9 вересня 2015 року


   Шостий рік поспіль було проведено Квест «Перша миля», в якому взяли участь студенти 1 та 2 курсів денної форми навчання напряму «Менеджмент»


З 08 по 09 вересня 2015 року


   В управлінні ПКК проведено тематичний короткотерміновий семінар «Інноваційно-інвестиційна діяльність як фактор забезпечення розвитку регіону» з підвищення кваліфікації державних службовців обласної та районних державних адміністрацій Одеської області


07 вересня 2015 року


   Відбулося засідання приймальної комісії щодо проведення прийому до аспірантури Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Приймальна комісія розглядала питання про організацію прийому до аспірантури у 2015 році, обсяги прийому за спеціальностями галузі науки "Державне управління", а також погодила склад апеляційної комісії, секретаріату Приймальної та предметних комісій Інституту. До порядку денного також увійшли питання про затвердження форм бланків документації, необхідної для організації прийому до аспірантури Інституту у 2015 році тощо.05 вересня 2015 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей щодо прийому до аспірантури та докторантури.


    У заході взяли участь представники органів влади Вінницької, Одеської, Миколаївської, Херсонської областей, які бажають підготувати та захистити дисертаційні дослідження в інституті, провідні науковці Одеського регіонального інституту державного управління.


Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування ІV категорії посад та кадрового резерву на ці посади 03 вересня проведено семінари на базі Херсонського обласного Центру підвищення кваліфікації кадрів


    3 вересня 2015 року на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю працівників і викладачів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Інститут) було проведено два семінари з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування ІV категорії посад та кадрового резерву на ці посади з Херсонської області, а саме:


Надолішній Петро Іванович завершив курс лекцій з дисципліни «Теорія та історія державного управління»


    03 вересня 2015 року відбулась остання лекція настановчої сесії з дисципліни «Теорія та історія державного управління» для слухачів першого курсу заочної форми навчання спеціальності «Державне управління». Цією лекцією завершив активну викладацьку діяльність Надолішній Петро Іванович – доктор наук з державного управління, професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування, Заслужений працівник освіти України.


2 вересня – День заснування Одеси


    Щиро вітаємо всіх зі святом та бажаємо здоров'я і наснаги, процвітання і натхнення, миру, добробуту, подальших здобутків і успіхів на благо рідного міста. Ми, одесити, твердо віримо у велике майбутнє нашого прекрасного міста!


2 вересня 2015 року проведено зустріч слухачів 1 курсу заочної форми навчання факультету державного управління з адміністрацією інституту.


    У зустрічі прийняли участь директор інституту Іжа М.М., перший заступник директора Попов М.П., заступник директора з наукової роботи Попов С.А., начальник Управління підвищення кваліфікації кадрів Липовська С.О., начальник навчального відділу Фурман С.К., начальник бібліотечного відділу Макарова В.О., заступник декана факультету державного управління Куспляк І.С.


2 вересня - День закінчення Другої світової війни


    2 вересня 2015 року світ відзначає 70-ту річницю закінчення Другої світової війни - найбільший в історії людства збройний конфлікт завершився підписанням капітуляції Японії.


01 вересня 2015 року відбулися урочисті збори з нагоди початку 2015-2016 навчального року


    01 вересня 2015 року у святково прибраному приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - Інститут) відбулись урочисті збори з нагоди початку 2015-2016 навчального року. На заході були присутні: керівництво інституту, науково-педагогічні працівники, а також слухачі, студенти та їх батьки.


В період з 18 по 26 липня 2015 року


   Викладачі кафедр філософських та соціально-політичних наук, регіональної політики та публічного адміністрування, державного управління і місцевого самоврядування, економічної та фінансової політики, менеджменту організацій у складі делегації Національної академії державного управління при Президентові України взяли участь в освітній подорожі до Грузії, що проводилась у рамках Міжнародної освітньої програми підвищення кваліфікації державних службовців у сфері європейської інтеграції та державного управління.


З 16 по 23 серпня 2015 року


    Аспірантка кафедри європейської інтеграції Марія Лемець взяла участь у міжнародній Літній Школі «Перспективи демократії, стабільності та європейської інтеграції України: уроки з досвіду Балтійських країн», яка проводилася у містах Тарту й Таллінн (Естонія). Метою проведення школи було надати можливість молодим українцям задуматись над змінами і викликами, які стоять перед Україною в світлі реформ і трансформаційного досвіду Балтійських країн.


В період з 01 липня по 20 серпня 2015 року


    Доцент кафедри права і законотворчого процесу Львова Єлизавета Олегівна взяла участь у програмі підвищення кваліфікації на базі Інституту порівняльного публічного та міжнародного права ім. Макса Планка у м. Гейдельберг (Німеччина). Фінансування програми повністю забезпечувалось приймаючою стороною.


13-17 липня 2015 року відбулася Літня школа


    «Удосконалення змісту і форм навчання у процесі підготовки фахівців галузі знань «Державне управління», організована Національної академією державного управління при Президентові України за підтримки Фонда Ганса Зайделя в Україні.


13 липня 2015 року розпочала роботу літня школа


   «Удосконалення змісту і форм навчання у процесі підготовки фахівців галузі знань «Державне управління», яку проводить Національна академія державного управління при Президентові України за участю міжнародних експертів Фонду Ганса Зайделя на базі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії.


З 01.03 по 12.07.2015


    Демір Дар'я брала участь у програмі Erasmus в Німеччині (місто Вісмар). Цей досвід дав можливість: ознайомитись з культурою інших країн, поліпшити знання мови (англійської і отримати новий рівень С1 з німецької мови) , крім цього, встановити міжнародні зв'язки зі студентами більше ніж 12 різних країн світу. Протягом семестру студенти організовували різноманітні заходи, Дар'я мала можливість презентувати іншим студентам Україну , Одессу та свій навчальний заклад. Також представниця інституту мала можливість відвідати Італію, Францію та Німеччину .


03 липня 2015 року


   Завершилось підвищення кваліфікації 10 посадових осіб апарату Одеської обласної ради за професійною програмою «Англійська мова у професійній діяльності
Враховуючи важливість та актуальність професійної мовної підготовки посадових осіб місцевого самоврядування, управлінням підвищення кваліфікації кадрів вперше впроваджено професійну програму «Англійська мова у професійній діяльності» з підвищення кваліфікації посадових осіб апарату Одеської обласної ради.


Розпочалось стажування слухачів денної форми навчання факультету державного управління


   Відповідно до наказу директора інституту «Про проведення стажування слухачів денної форми навчання факультету державного управління у 2015 році» від 07 травня 2015 року № 69 протягом липня – серпня 45 слухачів денної форми навчання факультету державного управління проходять стажування в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.


30 червня 2015 року директор інституту Микола Михайлович Іжа


    Зустрівся з віце-президентом Європейської Академії менеджменту EURAM (Брюссель, Бельгія) Хансом Лундбергом (Hans Lundberg).
   Під час зустрічі директор інституту підкреслив важливість та перспективність розвитку міжнародних партнерських відносин у сфері інноваційних технологій управління проектами та реалізації бізнес-моделей ІТ проектів. Ханс Лундберг представив робочу модель дводенного міжнародного тренінгу на тему «Інновації та підприємництво» (Workshop on Innovation and Entrepreneurship in IT), який розпочав роботу на базі тренінгового центру кафедри управління проектами інституту.

В період з 22 по 26 червня 2015 року


    Cлухач факультету державного управління О.Ярошинський взяв участь у Вишеградській школі політичний студій (V4 EaP), що проходила у м.Варшава, Польща. Програма організована у співпраці з Радою Європи, Міністерством закордонних справ Республіки Польща та Міжнародним Вишеградським фондом.


25 червня 2015 року


   Управлінням підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України 25 червня 2015 року було проведено виїзні одноденні короткотермінові тематичні семінари «Антикорупційна реформа. Децентралізація влади» з підвищення кваліфікації 36 керівників, спеціалістів Балтської районної державної адміністрації та «Стратегія сталого розвитку «Україна – 2020»: децентралізація та реформа державного управління, антикорупційна реформа» з підвищення кваліфікації 36 посадових осіб місцевого самоврядування Балтського району.


24 червня 2015 року в 212 ауд.


    Відбулося засідання Науково-експертної ради Одеського регіонального інституту державного управління Національній академії державного управління при Президентові України. У процесі роботи засідання НЕР, згідно порядку денного, науковими керівниками та відповідальними виконавцями було презентовано результати виконання бюджетних НДР за звітний період. Члени Науково-експертної ради ухвалили рішення щодо затвердження представлених звітів.
24 червня 2015 року


   Управлінням підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України 24 червня 2015 року було проведено виїзний одноденний короткотерміновий тематичний семінар «Антикорупційна реформа. Децентралізація влади» з підвищення кваліфікації 45 керівників, спеціалістів Білгород-Дністровської районної державної адміністрації та «Стратегія сталого розвитку «Україна – 2020»: децентралізація та реформа державного управління, антикорупційна реформа» з підвищення кваліфікації 32 посадових осіб місцевого самоврядування Білгород-Дністровського району.


23 червня 2015 року


    В інституті розпочала роботу літня школа молодих науковців, докторантів та аспірантів «Модернізація системи публічного управління в Україні: виклики та перспективи», в роботі якої беруть участь представники Одеського та Харківського регіональних інститутів.


В період з 08 по 19 червня 2015 року


    Група представників ОРІДУ НАДУ при Президентові України взяла участь в міжнародній навчальній програмі з підтримки демократії в Україні «Літня школа економіки та права», яка проходила в Німеччині (м. Берлін). Учасниками програми стали 23 молодих фахівця з Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя та Одеси, що були відібрані на конкурсних засадах. Обов'язковими умовами для участі у програмі було добре володіння англійською мовою, оскільки всі заходи проводились виключно англійською.


На базі кафедри управління проектами в рамках роботи тренінгового центру проводитиметься міжнародний тренінг


    За участю Ханса Лундберга (Hans Lundberg), віце-президента Європейської Академії менеджменту EURAM (Брюссель, Бельгія) на тему «Інновації та підприємництво у сфері інформаційних технологій». Дати: 30 червня – 1 липня 2015 року (попередній розклад тренінгу в додатку). Загальна кількість учасників 16 осіб.


15 червня 2015 року


    Відбувся робочий візит до інституту експерта Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), прем’єр-міністра Федеральної землі Саксонія у відставці професора д-ра Георга Мільбрадта.


12 червня 2015 року


    На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» на базі Одеського регіонального інституту державного управління при Президентові України НАДУ проведено другий тур конкурсу «Кращий державний службовець


10 червня 2015 року


    10 червня 2015 року директор інституту М.М. Іжа зустрівся з представниками Генерального консульства Китайської Народної Республіки в Одесі: Генеральним консулом Цао Юньлуном, віце-генеральним консулом Го Хунляном та консулом Лу Чун Хуа. У зустрічі також взяли участь співробітники інституту: завідувач сектору міжнародних зв’язків А.П. Маєв та доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук Л.В. Курносенко.
Під час зустрічі директор інституту підкреслив важливість двосторонніх відносин з Генеральним консульством КНР в Одесі та відзначив, що саме за сприяння китайської дипломатичної установи ОРІДУ НАДУ при Президентові України започаткував професійне співробітництво з Пекінським адміністративним інститутом. Обидві сторони висловили сподівання на продовження взаємовигідної співпраці, а також зміцнення і розвиток дружніх відносин між КНР та Україною.
М.М. Іжа особисто запросив Генерального консула на урочисті заходи з нагоди двадцятирічного ювілею інституту, що відбудуться 11 вересня 2015 року.


10 червня 2015 року


    Інститут відвідав з робочим візитом головний радник консалтингової компанії CFC Consulting Олексій Сивак. У обговоренні питань, щодо цифрового перетворення регіону взяли участь: перший заступник директора інституту Попов М. П., завідувач кафедри інформаційних технологій та систем управління Пігарєв Ю. Б., голова Всеукраїнської громадської організації "Асоціація сприяння самоорганізації населення" доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування Крупник А. С., доцент кафедри європейської інтеграції Комаровський В.В., заступник начальника відділу інформаційно-телекомунікаційних технологій Тітов І. Є. та завідувач сектором дистанційного навчання Тиховський О. С. В ході обговорення були виділені декілька перспективних напрямків співпраці.


Указом Президента України від 26 травня 2015 року № 287/2015 затверджено Стратегію національної безпеки України


   

Директор інституту М.М. Іжа зустрівся з директором Центру культури слухачів і студентів

    9 червня 2015 року відбулася зустріч директора інституту М.М. Іжі з директором Центру культури слухачів і студентів С.А. Афанасьєвим. На зустрічі розглядалися питання роботи Центру культури та підготовки до святкування 20-річчя ОРІДУ.
Микола Михайлович тепло поздоровив директора Центру культури з 55-річчям з дня народження та вручив С.А. Афанасьєву Подяку за активну участь в громадському житті інституту, вагомий внесок в організацію виховної роботи, розвиток здібностей слухачів та студентів.

6 червня в Україні щорічно відзначається День журналіста


   
Шановні працівники засобів масової інформації!
У вашій великій творчій сім`ї - професійне свято. З нагоди відзначення Дня журналіста щиросердечно вітаю всіх, хто свої помисли, талант і вміння віддає служінню цій благородній справі. А це чималий загін власкорів загальноукраїнських видань, журналістів місцевих засобів масової інформації, широкий позаштатний актив, у яких спільна справа і єдина мета – доля рідного краю, його стабільність і гідне майбуття.
Можна без перебільшення сказати, що це свято не тільки майстрів пера, мікрофона, а й великої кількості читачів, слухачів та телеглядачів. Адже саме з газет, радіо- і телепередач люди отримують різноманітну інформацію про ситуацію в державі, в своєму регіоні, знаходять відповіді на важливі, злободенні питання повсякденного життя. Сьогодні маю добру нагоду висловити щиру подяку всім журналістам, які пишуть і готують теле- і радіопередачі на найактуальнішу тематику нашого сьогодення, висвітлюють її об`єктивно й правдиво, професійно вкладають реальне життя в газетні рядки й сюжети, захищаючи законні права та інтереси своїх співвітчизників. Важлива роль в цьому належить Одеській регіональній організації Національної спілки журналістів України, яку багато років поспіль очолює Юрій Работін. Також хочу висловити добрі слова на адресу військових журналістів, які поруч з безпосередніми захисниками Вітчизни на сході нашої країни в умовах смертельної небезпеки самовіддано виконують свій професійний обов`язок, через існуючі засоби масової інформації несуть правду про події в зоні бойових дій, на прикладах справжніх героїв, які самовіддано люблять і служать своїй Батьківщині, віддаючи всі свої сили і своє життя, виховують прийдешні покоління українців. Зрозуміло, що робота журналістів вимагає нині не тільки професіоналізму і повсякденної творчості, а й уміння відстоювати принципи справедливості, демократії і законності. Зичу вам, щоб на цьому шляху не було жодних перешкод і проблем, щоб доля щедро дарувала міцне здоров`я, життєву енергію і творче довголіття, невичерпну повагу шанувальників вашого таланту.
Нехай ваші публікації, теле- і радіопередачі завжди будуть злободенними, допомагають у розв`язанні життєво важливих проблем, доходять до сердець людей, а журналістська праця постійно служить добру, миру і злагоді в суспільстві.

Удачі й натхнення вам!
З повагою
Директор ОРІДУ НАДУ
при Президентові України М.М. Іжа


3 червня 2015 року

    Представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України взяли участь у заході до Міжнародного Дня захисту дітей, організованому в спеціалізованій школі № 75 м. Одеса


03 червня проведено семінари на базі Миколаївського обласного Центру

    Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування ІV категорії посад та кадрового резерву на ці посади 03 червня проведено семінари на базі Миколаївського обласного Центру підвищення кваліфікації кадрів    Щорічне Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2015 році»

Протягом 5 - 29 травня

    Відбувся Фестиваль науки, в межах якого викладачами та аспірантами кафедри державного управління і місцевого самоврядування було проведено низку заходів.
29 травня 2015 року

    В Національній академії відбувся ІІ Міжнародний науковий симпозіум «Держави і ринки в умовах глобальних трансформацій», приурочений 400-річчю політичної економії – науки про закони управління господарством: politicos, oiкos, nomos. Захід, організований Національною академією спільно з економічним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інститутом економіки та прогнозування НАН України, Асоціацією українських банків, ГО «Всеукраїнська асоціація політичної економії» та ВГО «Інститут досліджень економіки і суспільства 21 століття», відбувся у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю «Інституційне забезпечення кадрової політики у державному управлінні: становлення та розвиток».


29 травня – Міжнародний день миротворців ООН.

    В Україні це свято офіційно відзначається з 2003 року. Саме цій даті було присвячено урок мужності на тему «Воїни-миротворці – в боротьбі за мир», який відбувся 27 травня 2015 року в Одесі у залі військово-історичного музею за участю голови Одеської обласної Ради миру (ООРМ), директора Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Миколи Іжі, членів Президії ООРМ Наталії Югової та Івана Усатюка, військовослужбовців-учасників миротворчих місій та миротворчих операцій ООН на Балканах, в Африці та Близькому Сході, а також студентської молоді.


27 травня 2015 року

    Кафедра регіональної політики та публічного адміністрування разом з Управлінням підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України та Офісом реформ в Одеській області провели круглий стіл на тему: «Актуальні питання реформування територіальної організації влади та об’єднання територіальних громад».

27 травня 2015 року

    Завідувач сектору міжнародних зв’язків А.П. Маєв за дорученням директора інституту взяв участь в урочистому прийомі у Генеральному консульстві Туреччини в Одесі. На прийом, що був організований з нагоди завершення роботи в Україні Генерального консула Туреччини в Одесі Нур Сагман, були запрошені керівники акредитованих в Одесі іноземних дипломатичних місій, представники органів влади та місцевого самоврядування, вищих навчальних закладів, бізнесмени, журналісти та митці.

26 травня 2015 року в актовій залі інституту відбулось святкування Дня незалежності Грузії!

    Вже декілька років поспіль представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України активно співпрацюють з Одеською обласною громадською організацією «Грузинський культурно-освітній центр «Іверія» щодо організації та проведення екологічних, освітніх та культурних заходів. Тому і не дивно, що одне з найважливіших для Грузии свят, грузинська діаспора вирішила відсвяткувати разом із представниками нашого інституту.


26 травня – День поезії в ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

    День поезії у стінах нашого інституту - це вже добра багаторічна традиція. Кожного травня, наприкінці навчального року викладачі, слухачі та студенти збираються у читальній залі інституту та декламують свої улюблені вірші на англійській, німецькій та української мові. Також за доброю традицією директор інституту М.М.Іжа бере участь у цьому заході та декламує англійською мовою поетичні твори та їх переклад.

24 травня - День слов’янської писемності і культури


   Щороку 24 травня у всіх слов`янських країнах урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія - творців слов`янської писемності. Сьогодні їх імена відомі у всьому християнському світі. Більшу частину свого життя ці просвітителі присвятили справі створення і розвитку слов'янської писемності, адже вони вважали, що писемність є найважливішою складовою частиною культури будь-якого народу.Шановні колеги !


   Щорічно, починаючи з 1999 року, в останню суботу травня в Україні відзначається День працівників видавництв, поліграфії і книго-розповсюдження.
Від часів київського князя Ярослава Мудрого і до сучасної електронної доби книга залишається для людства визнаним здобутком цивілізації, найважливішим джерелом знань, ефективним стимулом інтелектуального розвитку, показником високорозвиненої культури.

   25 травня 2015 року розпочато підвищення кваліфікації 10 посадових осіб апарату Одеської обласної ради за професійною програмою «Англійська мова у професійній діяльності

21 травня в нічному клубі "Ітака" успішно пройшов конкурс краси Міс ОРІДУ-2015!

    Переможницею конкурсу стала студентка 1 курсу факультету менеджменту Міщенко Олександра. Стрелецька Ольга стала 1-ю Віце Міс. 2-ю Віце Міс стала Гуцул Уляна. Обидві представляли 2-й курс факультету менеджменту.

Вишиванка – твій генетичний код!

   21 травня 2015 року викладачі та слухачі денної форми навчання факультету державного управління прийшли до інституту в надзвичайно святковому вбранні – традиційних українських вишиванках.
фотогалерея детальніше

19 травня 2015 року

    Cтуденти факультету менеджменту взяли участь у науково-практичному семінарі “Інформаційне суспільство та сталий розвиток”, присвячений 150 річниці Міжнародного союзу електрозв'язку, організованим кафедрою інформаційних технологій та систем управління спільно з КП «Обласний інформаційно-аналітичний центр».


18-20 травня 2015 р.

    Доценти кафедри європейської інтеграції Кадук Н.І. та Кривцова О.М., старший викладач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Панченко Г.О. взяли участь у роботі 2-го семінару-тренінгу за міжнародною участю «Формування громадянських компетентностей у державних службовців і працівників органів місцевого самоврядування – Модуль – В», що відбувався на базі НАДУ при Президентові України.


Участь представників кафедри у заходах до Днів Європи в Україні

   15 травня доцент кафедри Кадук Н.І., аспіранти кафедри Тітаренко Г.С. та Бондарук В.І. відвідали Ярмарку проектів Європейського Союзу, яка проводила Одесі в рамках Днів Європи в Україні в Болгарському культурному центрі. На ярмарці були представлені проекти по розвитку сектору безпеки, енергетичного розвитку, охорони здоров’я, розвитку підприємництва, студентські програми та інше. Також в ході ярмарки відбувся спеціальний тренінг для заявників по успішному написанню грантових заявок.   15 травня 2015 р. доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування, голова Всеукраїнської Асоціації сприяння самоорганізації населення Андрій Крупник провів запланований у межах Фестивалю науки відкритий урок-диспут «Служіння народу» за участі школярів старших класів Комінтернівського району Одеської області: учнів 9-10 класів Фонтанської середньої школи, а також старшокласників з Крижанівської та інших шкіл району.


   В період з 10 по 15 травня 2015 року делегація інституту у кількості 11 осіб взяла участь у навчальному семінарі «Державне управління – завдання та обов’язки», що проходив на базі Національної школи державного управління (KSAP, м. Варшава, Польща) за фінансової підтримки Польсько-Американського Фонду Свободи. До складу делегації входили: завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування професор Л.Л. Приходченко, заступник декана факультету державного управління І.С. Куспляк, завідувач сектору міжнародних зв’язків А.П. Маєв, а також 8 слухачів спеціальності «Державне управління»
Україна в Першій світовій війні. Українські Січові Стрільці

   Відповідно до Указу Президента України № 228/2015 від 21 квітня 2015 р. з метою вшанування мужності та героїзму борців за незалежність України, ураховуючи вагому роль формувань Українських Січових Стрільців у відродженні національних військових традицій, їх активну участь в Українській революції 1917 - 1921 років та становленні української державності на початку XX століття, відновлення національної пам'яті, поширення об'єктивної інформації про діяльність національних військових формувань, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, військово-патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення у поточному травні 100 - річчя перемоги Українських Січових Стрільців на горі Маківка проводяться заходи, які висвітлюють нелегкий, але героїчний бойовий шлях легіону Українських січових стрільців (УСС).
фотогалерея детальніше
   19 травня 2015 року кафедрою інформаційних технологій та систем управління спільно з КП «Обласний інформаційно-аналітичний центр» було проведено науково-практичний семінар “Інформаційне суспільство та сталий розвиток”, присвячений 150 річниці Міжнародного союзу електрозв'язку.
На семінарі були присутні викладачі кафедри інформаційних технологій та систем управління, працівники інституту, представники КП «Обласний інформаційно-аналітичний центр», слухачі та студенти інституту.
Відкрив семінар заступник директора з наукової роботи С.А. Попов, який виступив з словами привітання та зокрема зазначив, що інформаційно-комунікаційні технології – це вже невід’ємна частина нашого життя і тільки ті держави, в яких рівень розвитку та впровадження інформаційних технологій високий можуть бути конкурентоздатними в сучасному світі.
На семінарі було обговорено велике коло питань, яке стосується впровадженню технологій електронного урядування, сучасних тенденцій розвитку інформаційного суспільства, захисту інформації в Інтернет просторі тощо.
З своїми доповідями виступили доцент кафедри І.С. Куспляк на тему «Впровадження технологій електронного урядування: сучасний стан та перспективи» та головний інженер – начальник відділу захисту інформації КП «Обласний інформаційно-аналітичний центр» Ю.В. Копитін, який познайомив присутніх з сучасними підходами до захисту інформації.
За результатами науково-практичного семінару буде видано збірник тез доповідей.
фотогалерея
17 травня - День пам’яті жертв політичних репресій

   З метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, відродження національної пам’яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людяності щороку в третю неділю травня по всій Україні проводяться різноманітні заходи, присвячені Дню пам’яті жертв політичних репресій, який встановлено Указом Президента України №431/2007 від 21-го травня 2007 р.


фотогалерея детальніше
   14 травня 2015 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулось відкриття виставки «Молімося за Україну»

фотогалерея детальніше
   13-15 травня 2015 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до м. Вінниця для прийому документів від вступників та проведення профорієнтаційної роботи

фотогалерея детальніше
Шановні колеги!
Найщиріші вітання всім науковцям з Днем науки!
Щороку третьої суботи травня Україна відзначає професійне свято науковців - День науки. В рамках відзначення цього свята в нашому Інституті заплановано низку заходів, які також присвячені 20-річчю ОРІДУ НАДУ при Президентові України, а саме: Фестиваль науки, науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, лекції, майстер-класи, тренінги, краєзнавчий квест.
Ці заходи висвітлюють здобутки провідних науковців у галузі державного управління, а також сприяють залученню публічних службовців, талановитої молоді до наукових досліджень найактуальніших питань нової політики державного управління.
Щиро бажаємо всім науковцям, учасникам та гостям заходів, присвячених Дню науки, міцного здоров’я, творчого натхнення, нових звершень на науковій ниві в ім’я розквіту України!

З повагою
директор ОРІДУ НАДУ
при Президентові України
М.М.Іжа
16 травня
У всеукраїнському виданні, центральному друкованому органі Міністерства оборони Україні - газеті «Народна армія» № 50 від 16.05.2015 надруковано побажання нашому колезі – воїну АТО . Уже тривалий час у зоні АТО знаходиться старший викладач кафедри української та іноземних мов Микола Іванович Чорненький. Від усього дружнього численного колективу ОРІДУ НАДУ при Президентові України до нього звернувся директор інституту, доктор політичних наук, професор, заслужений працівник освіти України, голова Одеської обласної ради миру Микола Михайлович Іжа. У своєму зверненні М.М. Іжа зичить М.Чорненькому міцного здоров’я, удачі, сімейного щастя та творчих успіхів. «Ми чекаємо на його повернення з перемогою та сподіваємося на якнайшвидше завершення цієї неоголошеної війни проти українського народу». «Миколо, ми тримаємо за тебе кулаки та пишаємося тобою!»
детальніше
16 травня - День Європи
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Рішення щодо відзначення 9 травня Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані
детальніше
14 травня заступник директора з наукової роботи Попов С.А. та начальник бібліотечного відділу Макарова В.О. відвідали відкриття ХVІ Всеукраїнської виставки-форуму творів друку провідних видавництв України «Українська книга на Одещині», яку проводила Одеська національна наукова бібліотека імені М. Горького.
детальніше
14 травня 2015 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулося традиційне спортивне свято інституту присвячене 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі
фотогалерея детальніше
13 травня на базі кафедри управління проектами проведено практичне заняття на тему: «Порядок реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності в Україні». Заняття проведено фахівцями Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області Соловйовою Ксенією Юріївною та Правосудовою Тетяною Олексіївною.
фотогалерея
8 – 9 травня – Дні пам'яті та примирення, 70 - та річниця Перемоги над нацизмом у Європі
З метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, посилення турботи про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань, утвердження спадкоємності традицій воїнів - переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни, консолідації суспільства навколо ідеї захисту України та у зв’язку з відзначенням у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни Президент України Петро Порошенко підписав Указ від 24 березня 2015 року №169/2015 згідно з яким 8 травня встановлено Днем пам'яті та примирення.
детальніше Презентация
5 травня 2015 р. об 11.40 відбулося урочисте відкриття Фестивалю науки, який проходитиме в межах святкування 20-річчя ОРІДУ НАДУ при Президентові України та Дня науки.

фотогалерея
5 травня 2015 року в інституті відбулись урочисті заходи,
присвячені 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі,
Дню пам'яті та примирення та Дню Перемоги

5 травня 2015 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті заходи, присвячені
70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам'яті та примирення та Дню Перемоги.
Протягом дня на великому екрані, в холі, транслювалися вітання зі святом та хроніки Другої світової війни.
фотогалерея детальніше
30 квітня 2015 року - Odessa Smart Forum
30 квітня 2015 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України у рамках проекту Odessa Smart Forum «Локалізація та глобалізація. Виклики та можливості» відбувся ряд цікавих науково-комунікативних заходів, розрахованих як на студентів ВНЗ, так і на працівників підприємств та організацій. В роботі форуму взяли участь понад 200 молодих науковців та студентів ВНЗ України
фотогалерея детальніше
30 квітня 2015 р.
відбулося друге засідання Науково-експертної ради Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. У процесі засідання НЕР було розглянуто всі питання затвердженого порядку денного. Так, порушуючи питання про виконання Плану дій ОРІДУ НАДУ при Президентові України на 2015 р. Попов С.А., заступник директора з наукової роботи, звернув увагу присутніх на тематику НДР, запланованих на виконання у 2015 р., прокоментував рівень організації та проведення комунікативних заходів протягом І кварталу 2015 р., оголосив лан проведення комунікативних заходів, що відбудуться у травні 2015 р. в межах святкування Дня науки та Дня Європи. Доповідач наголосив, що всі комунікативні заходи, що відбувалися та відбуватимуться протягом 2015 р. в Інституті – присвячені 20-річчю утворення ОРДУ НАДУ при Президентові України.
фотогалерея детальніше
30 квітня 2015 року
Директор інституту М.М. Іжа, завідувач сектору міжнародних зв’язків А.П. Маєв та доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук Л.В. Курносенко були запрошені до Генерального консульства Китайської Народної Республіки в Одесі, де взяли участь у робочій зустрічі з керівником дипломатичної установи паном Цао Юньлун. В ході зустрічі було підкреслено важливість розвитку співпраці між КНР та Україною у різних сферах та зміцнення дружніх стосунків між народами обох країн. М.М. Іжа розповів Генеральному консулу про співпрацю навчального закладу з Пекінським адміністративним інститутом і, зокрема, про візит до Китаю делегації інституту у червні 2014 року. На завершення зустрічі М.М. Іжа щиро подякував китайському дипломату за гостинний прийом та запросив відвідати інститут у зручний час та виступити перед колективом закладу.
фотогалерея
28-29 квітня 2015 р.
З метою оприлюднення результатів НДР «Результативний бюджетний процес в умовах порушення макроекономічної рівноваги» (науковий керівник: Ахламов А.Г.) доцентом кафедри економічної та фінансової політики Голинською О.В. було організовано та проведено науково-комунікативний захід – семінар-нараду з питань реформи міжбюджетної децентралізації. Захід проводився на базах Миколаївської та Херсонської обласних державних адміністрацій. У роботі наради-семінару були залучені представники Міністерства фінансів України, керівники головних, районних фінансових управлінь зазначених областей, головні розпорядники коштів обласного рівня.
фотогалерея
28 квітня 2015 року робоча група приймальної комісії інституту перебувала у відрядженні до м. Миколаїв для прийому документів від вступників та проведення профорієнтаційної роботи. До складу робочої групи увійшли: М.П. Попов – перший заступник директора; А.О. Левицький - начальник управління персоналом; А.Ю. Гулєвич - провідний фахівець відділу прийому, розподілу слухачів та зв’язків з випускниками управління персоналом; А.О. Гавриш- Мусафір - провідний спеціаліст відділу прийому, розподілу слухачів та зв’язків з випускниками управління персоналом;
фотогалерея детальніше
23-24 квітня 2015 року
Робоча група приймальної комісії інституту перебувала у відрядженні до м. Херсон для прийому документів від вступників та проведення профорієнтаційної роботи. До складу робочої групи увійшли С.А. Попов – заступник директора з наукової роботи (відповідальний за регіон), А.О. Левицький - начальник управління персоналом, В.В. Невечеря - головний спеціаліст відділу прийому, розподілу слухачів та зв’язків з випускниками управління персоналом, А.О. Гавриш- Мусафір - провідний спеціаліст відділу прийому, розподілу слухачів та зв’язків з випускниками управління персоналом, Н.В. Хаджірадєва - головний спеціаліст деканату державного управління, Н.М. Колісніченко – доцент кафедри регіональної політики та публічного адміністрування.
фотогалерея детальніше

Шановні колеги!


Прийміть найщиріші вітання з нагоди відкриття Фестивалю науки до 20-річчя ОРІДУ НАДУ при Президентові України та Дня науки!
У сучасному глобалізованому світі саме наука, технології та інновації відіграють вирішальну роль у розвитку суспільства, є необхідною умовою та основою для утвердження реальної
демократії, соціальної справедливості, визначають міць держави та закладають підґрунтя для її незалежності.
Фестиваль науки – свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості. Саме наука здатна консолідувати суспільство та запропонувати реальні кроки виходу із кризи.
Фестиваль науки став вже традиційним у нашому інституті не тільки як науковий захід, але як свято, яке надає змогу донести до широкого кола громадськості сучасні наукові досягнення та перспективні розробки. Наше спільне завдання – зробити так, аби наш регіональний інститут і надалі розвивався як могутній південний центр науки й освіти. Адже для цього ми маємо всі підстави – унікальне науково-освітнє середовище, де у кожного є можливість для особистого інтелектуального внеску в науку. Сподіваюсь, що наукові пошуки наших науковців будуть сприяти збагаченню сучасної цивілізації, забезпечуючи інтелектуальне підґрунтя інноваційного розвитку економіки, зміцнення національної безпеки та розбудови сфери державного управління.
Бажаю кожному із Вас міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення, плідної праці, нових відкриттів на славу Науки та України!

З повагою
директор ОРІДУ НАДУ
при Президентові України
М.М.Іжа

Шановні колеги!

Щиро вітаю з відкриттям Фестивалю науки, який проходитиме в межах святкування 20-річчя ОРІДУ НАДУ при Президентові України та Дня науки! Світ знань не має меж. Фестиваль науки – це вагомий внесок у налагодження ефективної взаємодії між наукою і суспільством, що сприятиме об’єднанню зусиль із підготовки високопрофесійних кадрів для органів публічної влади, залученню талановитої молоді до науки. Тож метою є популяризація наукових знань, залученню школярів, студентів та слухачів, людей різних професій до світу сучасної науки, що надає змогу будь-кому стати повноправним учасником подій. Щиро сподіваємося, що низка проведених заходів допоможе молодим дослідникам знайти своє місце в науці, сприятиме виробництву конкурентоспроможних високотехнологічних наукових продуктів для суспільства, і в цілому - розбудові системи публічного управління, Наука – це захоплення, перспектива, займатися наукою – бути в тренді! Бажаю всім учасникам та гостям фестивалю міцного здоров’я, родинного затишку та добробуту, сил і наснаги, наукових успіхів та звершень!


З повагою
завідувач кафедри державного управління
і місцевого самоврядування
Л.Л.Приходченко
30 квітня 2015 року в Інституті в рамках проекту Odessa Smart Forum "Локалізація та глобалізація виклики та можливості» відбудеться низка цікавих науково-комунікативних заходів: дискусійний клуб "Трабли та косяки у проектах"
Як перетворити ризики в можливості?», ділова гра «Управління конфліктами інтересів», а також майстер-класи «Публічні виступи», «Стажування за кордоном» тощо. Заходи проведуть досвідчені викладачі Інституту та провідні проектні менеджери. Разом з Дискусійним клубом співорганізаторами виступають Інститут управління проектами PMI та компанія «Технології Управління Спайдер Україна». Детальніше про заходи та реєстрацію…
фотогалерея детальніше
27 квітня 2015 року в інституті пройшла тематична зустріч з експертом з питань Східної Європи, Середньої Азії і Кавказу Райнером Руге на тему «Державна служба у країнах Європейського Союзу». Участь у заході взяли завідувач кафедри філософських та соціально-політичних наук О.П. Якубовський, начальник управління підвищення кваліфікації кадрів С.О. Липовська, співробітники сектору міжнародних зв’язків та слухачі факультету державного управління.
фотогалерея детальніше

26 квітня – день Чорнобильської трагедії
26 квітня 2015 року делегація ОРІДУ НАДУ при Президентові України взяли участь у мітингу-реквієму присвяченому 29-тій річниці аварії на Чорнобильській АЕС, який відбувся біля пам'ятного знаку «Одеситам - чорнобильцям» на Олександрівському проспекті. Участь у жалобному заході взяли заступник голови Одеської обласної ради П. Хлицов, заступник Одеського міського голови О. Янчук, керівники структурних підрозділів Одеської обласної державної адміністрації, представники Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС та члени їхніх родин, громадські організації та небайдужі одесити. Учасники заходу вшанували пам'ять тих, хто захищав нас від чорнобильської біди і ціною власного життя закрив світ від страшного радіаційного монстра. На адресу ліквідаторів аварії лунали побажання миру, здоров’я, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні.
фотогалерея
26 квітня – день Чорнобильської трагедії
Серед усіх трагедій, що пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні та побутові умови життя.
Презентація детальніше
24 квітня 2015 року директор інституту М.М. Іжа та завідувач сектору міжнародних зв’язків А.П. Маєв на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні д-ра Аргіти Даудзе відвідали концерт маестро Гідона Кремера та камерного оркестру «Кремерата Балтіка» в Одеському Національному Академічному театрі Опери та Балету, після якого відбувся урочистий прийом в готелі «Брістоль».
детальніше

24 квітня 2015 року відбувся робочий візит до інституту представницької делегації Посольства Латвійської Республіки в Україні до складу якої входили: Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні д-р Аргіта Даудзе, Міністр культури Латвійської Республіки Даце Мелбарде, почесний консул Латвійської Республіки в Одесі Олег Веретенніков, політичний експерт, журналіст д-р Алексейс Григор’євс та інші посадові особи. Делегацію супроводжував заступник міністра культури України з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко.
фотогалерея детальніше

23 квітня 2015 року відбулася присвячена 20-річчю створення ОРІДУ НАДУ при Президентові України ХVІ Всеукраїнська щорічна студентська науково-практична конференція за міжнародною участю: «Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології»
Цього року в конференції прийняли участь 112 осіб, з них 30 - студенти інших вищих навчальних закладів України та 2 учасники з закордону. Конференція проходила в 2 етапи: пленарне засідання та робота у 5-ти секціях. Відкрив пленарне засідання перший заступник директора, кандидат наук з державного управління, доцент Микола Петрович Попов. Він привітав учасників конференції з початком роботи та наголосив, що зараз нашій державі потрібні компетентні, креативні управлінці та науковці, здатні ефективно працювати в кризових умовах. Також зі словами привітання виступили декан факультету менеджменту, кандидат наук з державного управління Володимир Архипович Яценко; голова Ради студентського самоврядування факультету менеджменту Андрій Славінський.
фотогалерея детальніше

23 квітня - Всесвітній день книги і авторського права
У квітні 1995 р. Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року. Головна мета свята – привернути увагу до книги як джерела отримання знань, доступу до духовних і матеріальних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень людини. Адже книги – це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з'єднує різні цивілізації у часі й просторі. ЮНЕСКО обрала цю дату з огляду на її символічність для світової літератури. Причиною вибору саме цієї дати послужило те, що багато відомих письменників народились або померли 23 квітня. Наприклад, М. Сервантес, В. Шекспір, Л. Вега, М. Дрюон, М. Валеджо, В. Набоков. Сьогодні Всесвітній день книги святкують у 190 країнах світу.
детальніше

21 квітня 2015 року серед слухачів першого курсу спеціальності «Державне управління» денної форми навчання у режимі факультативу в межах дисципліни «Територіальна організація влади в Україні» було проведене навчальне заняття у форматі ділової гри – суд присяжних.
Метою заняття було розгляд теоретичних та практичних питань делегування повноважень у системі публічної влади. Предметом навчального судового процесу був реальний адміністративний позов Одеської обласної державної адміністрації щодо скасування рішення Одеської обласної ради від 23 лютого 2007 року № 208-V «Про організацію виконання обласною радою повноважень, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні». В якості сторін у справі виступали заздалегідь визначені слухачі. Слухання відбувалося у вигляді суду присяжних, які були відібрані з слухачів, під головуванням професором кафедри Саханєнка С.Є. Ділова гра виявила достатньо високі знання слухачів, вміння розв'язувати конкретне управлінське завдання, навички ведення публічної дискусії.
фотогалерея

Директор інституту М.М. Іжа
провів засідання директорату та нараду з керівниками
структурних підрозділів закладу

20 квітня 2015 року директор інституту М.М. Іжа провів засідання директорату з поточних питань та нараду з керівниками структурних підрозділів закладу.
На нараді М.М. Іжа тепло привітав О.О. Бондаренко - слухачку першого курсу денної форми навчання факультету державного управління, яка увійшла в ТОП-20 Всеукраїнського професійного конкурсу «Кадровик року 2014». Конкурс було організовано та проведено Всеукраїнською асоціацією кадровиків за підтримки Міністерства соціальної політики України.
фотогалерея детальніше

Зустріч-презентація «На варті миру та злагоди»
16 квітня 2015 року в інституті пройшла зустріч-презентація «На варті миру та злагоди», що була організована Одеською обласною Радою миру та Одеською Єпархією.
У заході взяли участь директор ОРІДУ НАДУ при Президентові України, голова Одеської обласної Ради миру М.М. Іжа, члени цієї організації, т.в.о. голови Представництва МЗС України в Одесі Ю.О. Круть, представники іноземних дипломатичних місій, акредитованих в Одесі, а також слухачі, студенти та співробітники інституту.
фотогалерея детальніше


16 квітня завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Приходченко Л.Л., доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування Давтян С.Г., начальник бібліотечного відділу Макарова В.О. та аспірант 2 курсу денної форми навчання Тітаренко Г.С. відвідали відкриття документальної виставки «Спротив геноциду», яка була представлена в науковій бібліотеці Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова.
фотогалерея детальніше


15 квітня 2015 року в 315 аудиторії проведені збори слухачів та студентів інституту щодо попередження участі у протиправних акціях
фотогалерея детальніше


14 квітня 2015 року директор інституту Микола Михайлович Іжа разом зі слухачами та студентами інституту взяли участь в офіційному відкритті благодійного фестивалю мистецтв «Пасхальні зустрічі», який проходить під егідою Одеської обласної ради миру та Одеської Єпархії
фотогалерея детальніше


14 квітня 2015 року відбувся робочий візит до інституту Надзвичайного і Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні д-ра Аргіти Даудзе та Почесного консула Латвійської Республіки в Одесі Олега Веретеннікова.
фотогалерея детальніше

12 квітня - Всесвітній день авіації і космонавтики

Освоєння космосу відбувається наростаючими темпами. За короткий час космонавтика стала невід'ємною частиною нашого життя, вірним помічником у пізнанні навколишнього світу. 12 квітня 1961 р. на борту космічного корабля «Восток-1» в космос відправився перший чоловік - радянський космонавт Юрій Олексійович Гагарін. Він став першою людиною, яка облетіла навколо планети, цей політ його космічна капсула зробила за 89 хвилин. «Восток-1» обігнув Землю на максимальній висоті 187 миль від поверхні, весь цей час апарат повністю прямував автоматичною системою управління.
Презентація детальніше

8 квітня 2015 року в рамках відзначення 20-річчя інституту в приміщені залу для проведення відеоконференцій була проведена зустріч завідувача кафедри інформаційних технологій та систем управління Пігарєва Юрія Борисовича з працівниками, студентами та слухачами інституту на тему "Сторінки з історії створення символіки інституту".

Пігарєв Ю. Б. розповів цікаві історії розробки логотипів інституту, кількість яких на даний час становить понад 200 одиниць. Особа увага була приділена учасникам проекту "Логотип ОРІДУ", який розпочався в далекому 1999 році. Безумовно, це і Олександр Леонтійович Гадомський (зараз начальник центру інноваційних освітніх технологій Національної академії державного управління при Президентові України), і Олександр Сергійович Тиховський (завідувач сектору дистанційного навчання відділу інформаційно-телекомунікаційних технологій інституту) та наймолодший учасник проекту Андрій Андрійович Шаган (студент економіко-правового коледжу).
фотогалерея детальніше


8 квітня 2015 року доцент кафедри Н.М. Колісніченко провела науковий семінар «Кращі практики регіонального та місцевого розвитку», учасниками якого стали слухачі 1 курсу денної форми навчання спеціальності «Державне управління» спеціалізації «Місцеве самоврядування» та слухачі 2 курсу заочної форми навчання спеціальності «Державне управління» спеціалізації «Місцеве самоврядування». На заході було презентовано досвід органів місцевого самоврядування Півдня України щодо організації благоустрою міста та із залученням громадської організації на прикладі м. Іллінці Вінницької області (Загороднюк С. А.), запровадження системи «Електронне місто» в Одесі (Колєсніков Д. І.), розвитку ландшафтного каркасу на прикладі м. Вінниця (Демченко Л.Л.), інновації у створенні міського інформаційного довідкового центру (Кулешов В.В.), проектної діяльності сільських рад (Смачний В.В.).
фотогалерея


7 квітня 2015 року в актовій залі інституту головним фахівцем Приморського РВ ГУ ДСНС України в Одеській області ст. л-том с.ц.з. Гоголем М.В. було проведено роз'яснювальну роботу (навчання) з аспірантами, слухачами, студентами та співробітниками інституту щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій в умовах надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування, інших небезпек.

фотогалерея


06 квітня 2015 року в управлінні підвищення кваліфікації кадрів Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України на зустрічі з колективом представлено нового керівника підрозділу.

фотогалерея детальніше


30 березня 2015 р. доцент кафедри Крупник А.С., взяв участь у роботі «круглого столу», який відбувся в Кіровограді за участю
представників органів місцевого самоврядування, керівників громадських діячів, квартальних комітетів Кіровоградщини.
Андрій Крупник як голова Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення» доповів учасникам про досвід розвитку самоорганізації населення і участі громадян в розвитку громад в Одесі, Вінниці й інших містах. Депутат Кіровської районної ради Олександр Рацул подякував експертів Асоціації сприяння самоорганізації населення за допомогу в організації обговорення проблем у взаємодії громадських об'єднань з органами місцевого самоврядування Кіровограду.
«Круглий стіл» організовано у рамках проекту «Підтримка ресурсних центрів цивільної участі» за сприяння Центру сприяння органам самоорганізації населення м. Кіровограду. Проект здійснюється ВОО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково співпадають з офіційною позицією уряду США.

фотогалерея


З 27 березня по 3 квітня 2015 року викладачі ОРІДУ НАДУ при Президентові України взяли участь у тренінгу в рамках українсько-голландського проекту «Культура державного службовця в умовах демократії». Викладачі кафедри регіональної політики та публічного адміністрування: Євстюніна Ю.В., к.пед.н., доцент кафедри; Мамонтова Е.В., д.політ.н., професор, професор кафедри; Колісніченко Н.М., к.держ.упр., доцент, доцент кафедри взяли участь у 8-денному тренінгу для тренерів з питань «гнучкої демократії» та методики роботи з ситуативними прикладами (case-study). Співорганізаторами проекту виступили НАДУ при Президентові України, Всеукраїнська громадська організація «Центр «Розвиток демократії» та посольство Королівства Нідерланди в Україні й Нідерландський інститут державного управління (PBLQ ROI).

фотогалерея детальніше

Захід відбувся 03.04.2015 року.
Кафедрою філософських та соціально-політичних наук – та інформаційно-комунікативним управлінням Головного управління державної фіскальної служби України в Одеській області вже вдруге організована і проведена наукова дискусія зі слухачами спеціальності «Державне управління» заочної форми навчання з актуальних проблем організації роботи органів державної влади у світлі євроінтеграційних процесів. Жваве обговорення, зокрема, викликали питання розвитку інформаційного суспільства України в контексті інновацій у державному секторі Європейського союзу до 2020 року, впливу розвинутого інформаційного суспільства на практичні дії влади.

фотогалерея детальніше

10 квітня – День визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників
10 квітня 2015 року відзначається 71-річниця визволення міста-героя Одеси від німецько-фашистських загарбників. До дня визволення в літопис Героїчної історії міста увійшли легендарні дати – 73 дні оборони Одеси, 907 днів перебування в окупації. Більше двох років місто боролося з окупацією ворога.

фотогалерея детальніше
5 квітня – 305 років зі дня підписання Конституції Пилипа Орлика
Перша українська конституція була прийнята на зборах козацтва біля містечка Тягина на правому березі річки Дністер 5 квітня 1710 року. Повна назва цього документа – «Договір та Встановлення прав і вольностей Війська Запорозького та всього вільного народу Малоросійського між Ясновельможним гетьманом Пилипом Орликом та між Генеральною старшиною, полковниками, а також названим Військом Запорозьким, що за давнім звичаєм і за військовими правилами схвалені обома сторонами вільним голосуванням і скріплені найяснішим гетьманом урочистою присягою».
детальніше
04 квітня 2015 року в інституті відбувся День відкритих дверей

04 квітня 2015 року в інституті відбувся День відкритих дверей. У заході взяли участь понад 300 осіб, які є службовцями органів публічної влади Вінницької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей, керівниками та працівниками підприємств та організацій, а також випускниками ВНЗ та загальноосвітніх шкіл.
фотогалерея детальніше
02 квітня 2015 року завідувач сектору міжнародних зв'язків А.П. Маєв за дорученням директора інституту взяв участь в урочистому відкритті фестивалю «Французька весна 2015», що щороку проводиться Посольством Франції в Україні та Альянс Франсез в Одесі.
Учасниками, цього заходу, який пройшов в Одеському художньому музеї, були директор Альянс Франсез в Одесі Сільвен Бано, представник МЗС України в Одесі К.І. Ржепішевський, заступник директора департаменту зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської ОДА Я.О. Різнікова, директор департаменту міжнародних зв'язків Одеської міської ради С.Ю. Боєва, іноземні дипломати, представники закладів освіти, митці та журналісти. Після урочистої частини учасники заходу ознайомились із фотоекспозицією «Марсель-Одеса, перехресний погляд», а також були запрошені на цікаву лекцію французького історика, хранителя відділу народного надбання торгівельної Палати м. Марсель Патріка Буланже. Фестиваль «Французька весна 2015» триватиме протягом квітня, і передбачає проведення різноманітних культурних заходів, що можуть зацікавити не тільки знавців французької мови, але й широке коло шанувальників культури цієї країни.
25 березня в клубі "Palladium" відбувся міжвузівський гала-концерт студентської творчості "Студентська весна - 2015"
Студенти 11-ти вищих навчальних закладів Одеської області змагалися в малій і масовій хореографії, вокалі й в клубі веселих та кмітливих.
детальніше
Європейський Центр з питань меншин (ЄЦПМ) в рамках проекту Програми Східного Партнерства «Національні меншини та етнополітичні питання. Білорусь - Молдова - Україна» провів серію семінарів, присвячених участі національних меншин у суспільному житті, включаючи взаємодію з державними органами в Білорусі, Молдові та Україні. Перший семінар відбувся у Офісі Уповноваженого Верховної Ради України по правам людини м.Києві 30-31 березня. У семінарі взяли участь представники органів влади, наукових інституцій та національно-культурних товариств України, Молдови та Республіки Білорусь.
фотогалерея детальніше
Вітаємо слухачів 1 курсу денної форми навчання факультету державного управління – дипломатів 1 ступеня конкурсу «Студентське «НІ!» корупції»
Слухачі 1 курсу денної форми навчання факультету державного управління нагороджені дипломом 1 ступеня в конкурсі «Студентське «НІ!» корупції».
Конкурс проводив Інститут управлінських кадрів Академії управління при Президентові Республіки Білорусь за участю ПРООН в Білорусі для залучення уваги молоді до проблеми протидії та боротьби з корупцією в сучасному суспільстві.
детальніше
31 березня 2015 року в Інституті було проведено черговий етап аспірантських слухань. В рамках заходу відбулась зустріч із директором інституту вищих керівних кадрів НАДУ при Президентові України д.держ.упр., професором Семенченко А.І., який звернувся із вступним словом до присутніх науковців та аспірантів ОРІДУ та наголосив на необхідності впровадження наукових розробок в практичну площину діяльності органів публічної влади в умовах реформування системи державного управління в Україні, а також побажав гарних здобутків на ниві наукової діяльності.
фотогалерея детальніше
27 березня 2015 року директор інституту М.М. Іжа, завідувач кафедри менеджменту організацій С.А. Яроміч, завідувач кафедри української та іноземних мов І.А. Черняєва та завідувач кафедри управління проектами Т.М. Безверхнюк взяли учать у прес-конференції зі ЗМІ Одеського регіону на тему «Безкоштовні освітні програми інституту в рамках проекту «Логістика управлінських рішень для менеджерів XXI сторіччя»». Прес-конференція була організована інформаційним агентством «Контекст-Причерноморье»

фотогалерея детальніше
27 березня 2015 року відбувся робочий візит до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Надзвичайного і Повноважного Посла Франції в Україні Алена Ремі та радника з питань культури та співробітництва Посольства, директора Французького Інституту в Україні Еріка Тозаті.

фотогалерея детальніше
У зв'язку з проведенням обласної акції «За чисте довкілля» 23 березня студенти денної форми навчання факультету менеджменту та викладачі кафедри інформаційних технологій та систем управління Діуца Іван Володимирович та Масунов Леонід Іванович на чолі з деканом факультету Яценком Володимиром Архиповичем взяли участь в прибиранні паркової частини території інституту. Дружно взявшись до праці учасники акції прибрали паркову зону від гілок та сміття, а також обкопали дерева.
фотогалерея
Вітаємо дипломантку заключного туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у галузі знань «Державне управління»
Катерину Лозовську! 18 березня 2015 р. випускниця факультету «Державного управління» ОРІДУ 2013-2015 навчальних років Лозовська Катерина взяла участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у галузі знань «Державне управління». Захід проводився на базі Сумського державного університету у формі науково-практичної конференції. Лозовська Катерина презентувала результати наукової роботи на тему: «Механізми забезпечення ефективності реалізації державної комунікативної політики в Україні», яка була написана під керівництвом завідувача кафедри державного управління та місцевого самоврядування ОРІДУ, доктора наук з державного управління, професора Приходченко Людмили Леонідівни. За підсумками конференції Лозовська Катерина отримала нагороду – дипломом ІІІ ступеня.
19 березня 2015 року завідуюча кафедри європейської інтеграції ОРІДУ В.М.Кривцова прийняла участь у семінарі «Виклик європейській безпековій системі: регіональні конфлікти», який відбувся у Національному агентстві України з питань державної служби у м.Києві. Організаторами семінару виступили: Костянтин Ващенко, Голова Національного агентства України з питань державної служби, Валентина Ковальчук, директор Школи вищого корпусу державної служби, Ове Уруп-Медсен, керівник Програми професійної підготовки Офісу зв'язку НАТО в Україні.
фотогалерея детальніше
12-15 березня 2015 р. працівники Інституту: Кадук Н.І., доцент кафедри європейської інтеграції, Кривцова О.М., доцент кафедри європейської інтеграції, Панченко Г.О., головний спеціаліст відділу координації наукових досліджень та інформаційно-аналітичної роботи взяла участь у семінарі для тренерів із підготовки державних службовців з питань освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини, а також впровадження модуля «Демократичне громадянство» за проектом «Розвиток громадянських компетентностей в Україні», який організовано на базі НАДУ при Президентові України.
фотогалерея детальніше
Із 08 по 14 березня 2015 р. професор, доктор наук з державного управління, завідувач кафедри державного управління та місцевого самоврядування Приходченко Людмила Леонідівна взяла участь у стажуванні «Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно до положень європейських кваліфікаційних рамок», в межах якого було підписано двосторонню угоду про співпрацю між Університетом Інформатики та Мистецтв (WSIiU, Лодзь, Польща) та ОРІДУ НАДУ при Президентові України, яку представляла кафедра державного управління та місцевого самоврядування. Захід був організований Фундацією Central European Academy Studies and Certification (CEASC), у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU, Лодзь, Польща) та Центром Європейських Фондів (BFE).
фотогалерея детальніше
19 березня – 120 років від дня народження Максима Тадейовича Рильського, українського поета, перекладача, публіциста, громадського діяча, академіка Академії наук України.
19 березня 1895 року народився Максим Тадейович Рильський. Він був людиною великого та щедрого таланту, його невтомна діяльність на ниві української культури — воістину багатогранна і подвижницька. Поет і перекладач, громадський діяч і академік, великий знавець літератури та мистецтва, вчитель і наставник молодших побратимів по перу, багаторічний керівник Інституту мистецтвознавства, фольклору й етнографії.
детальніше
Квітучі алеї – подарунок до 20-річчя Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України від слухачів 2 курсу заочної форми навчання факультету «Державне управління»
На гарну згадку про себе, слухачі 2 курсу заочної форми навчання факультету «Державне управління» в рамках заходів, присвячених відзначення 20-річчя інституту посадили алеї дерев та кущів на території інституту.
фотогалерея детальніше
17 березня студенти факультету менеджменту дружно взялися за озеленення території інституту. Незважаючи на несприятливі погодні умови бажаючі стали до роботи.
17 березня 2015 р. в ОРІДУ НАДУ при Президентові України для слухачів та студентів факультету менеджменту відбулася презентація програми METRO «Стань керівником за 3 роки», що є однією із серії зустрічей із працевлаштування випускників інституту.
фотогалерея детальніше
13 березня 2015 року слухачі інституту взяли участь в екологічно-патріотичній акції «Мільйон дерев для Дністра від влади та громади», що була присвячена Всесвітньому дню води
13 березня 2015 року в рамках екологічної акції «Мільйон дерев для Дністра від влади та громади» слухачі інституту взяли участь у навчальному семінарі «Зміни себе, а не клімат», що відбувся Надлиманській ЗОШ І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області.
фотогалерея детальніше
12 березня відбулося чергове засідання
Президії Одеської обласної Ради миру
12 березня 2015 року відбулося чергове засідання Президії Одеської обласної Ради миру (ООРМ). Вів засідання голова ООРМ – Іжа Микола Михайлович, директор Одеського регіонального інституту державного управління.
Розглядалися наступні питання: обрання нових членів Ради миру, про зміни в складах бюро, Президії та почесних членів ООРМ, про обрання заступника голови ООРМ та інші.
З розглянутих питань були прийняті відповідні рішення. Заступником голови ООРМ одностайно обрано Тетяну Ліптугу – директора Одеського літературного музею, а до складу Президії ООРМ введені представники ОРІДУ: професор кафедри регіональної політики та публічного адмінистрування Іван Нєнов і доцент кафедри європейської інтеграціїї Іван Усатюк.
фотогалерея
Директор інституту Іжа М.М.
провів зустріч з працівниками гуртожитку та організаційно-господарського відділу
11 березня 2015 року директор інституту М.М. Іжа провів зустріч з працівниками гуртожитку та організаційно-господарського відділу. На зустрічі також були присутні начальник фінансово-економічного відділу Т.В. Лисакова, в.о. начальника відділу кадрів В.Т. Крук, головний спеціаліст-юрисконсульт О.Ф. Толпиго, помічник директора Ю.В. Тихонов. На зустрічі було розглянуто питання покращення ефективності роботи колективу гуртожитку, підвищення персональної відповідальності кожного працівника за рівень надання послуг проживаючим, посилення режиму економії всіх енергоресурсів. Особлива увага приділялася підготовці гуртожитку до роботи у літній період, організації рекламної кампанії, у т.ч. в інформаційному просторі та соціальних мережах. За підсумками зустрічі надані відповідні доручення.
фотогалерея


    В ОРІДУ НАДУ при Президентові України було проведено аспірантські слухання, які мають на меті вирішення низки різнопланових завдань щодо активізації дослідницької роботи молодих вчених (з посиленням творчої та інноваційної компоненти в дослідницькій частині роботи), чіткішого формулювання гіпотези дослідження на його початкових стадіях, систематичності контролю за виконанням індивідуальних планів аспірантів, своєчасного виявлення можливостей вдосконалення обраної дослідницької програми, кращого інформування широкого загалу про результати проведеного дослідження, формулювання практичних рекомендацій щодо поліпшення структури та підвищення рівня дисертаційної роботи, вироблення сучасного стилю презентації результатів наукових досліджень (структура доповіді, дотримання ліміту часу, використання технічних засобів та супровідних матеріалів, підбір таблиць та рисунків тощо). Не менш важливим серед зазначених завдань є відпрацювання азів ораторської майстерності з урахуванням етичних правил наукової полеміки, критичної оцінки акумульованого академічного доробку.
фотогалерея детальніше

10 березня – 150-річчя від дня першого виконання Державного Гімну України
Гімн кожної держави є одним із головних її символів. «Державний Гімн України – це величний твір, у якому живе душа нашого народу, його славна історія. Музику національного гімну, його слова передавали з покоління у покоління українці всього світу, він єднав борців за свободу і незалежність рідної землі, під його звучання перемогла Революція Гідності. Він став упізнаваним, своєрідним символом свободи. Це справжній духовний фундамент сучасного українства. Віддаючи належну шану творцеві невмирущої музики нашого Державного Гімну, ми славимо усіх, хто з його словами на устах бореться за Україну - на передовій чи самовіддано працюючи задля майбутнього країни», – зазначив Президент України Петро Порошенко.

фотогалерея детальніше

9 березня - День народження Тараса Григоровича Шевченка
Тарас Григорович Шевченко - центральна постать українського літературного процесу XIX ст. Його творчість мала вирішальне значення в становленні й розвитку нової української літератури, утвердивши в ній загальнолюдські демократичні цінності та піднісши її до рівня передових літератур світу. У своїй поезії Шевченко звернувся до тем, проблем та ідей (соціальних, політичних, філософських, історичних, художніх), які до нього ще не порушувалися в українській літературі або порушувалися надто несміливо й соціально обмежено. Збагачуючи українську літературу новими життєвими темами й ідеями, Шевченко став новатором і в пошуках нових художніх форм та засобів. Автор «Кобзаря» виробляв і утверджував нове художнє мислення. Його значення в розвитку передової вітчизняної суспільної думки, соціальної і національної свідомості народу не менша, ніж в історії поезії.

фотогалерея детальніше

4 березня – 200 років від дня народження Михайла Михайловича Вербицького, українського композитора, хорового диригента, священика, громадського діяча, автора Гімну України
Композитор Михайло Вербицький — видатний прогресивний діяч української культури першої половини XIX ст. Це був період, коли викристалізовувалися засади української національної музичної школи, основоположником якої став великий класик вітчизняного мистецтва Микола Лисенко.


фотогалерея детальніше

03 березня 2015 року завідувач сектору міжнародних зв'язків А.П. Маєв та завідувач сектору організаційної та виховної роботи управління персоналом Т.О. Фольгіна відвідали Консульство Грузії у м. Одеса, де взяли участь у презентації фотовиставки «Грузія, яку люблять українці». Серед запрошених гостей були: керівники іноземних дипломатичних місій, органів державної влади та місцевого самоврядування, представники вищих навчальних закладів, культурних товариств і засобів масової інформації.


фотогалерея детальніше

02 березня відбулося перше у 2015 році засідання приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.


фотогалерея детальніше

28 лютого 2015 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди випуску магістрів спеціальності «Управління проектами» та спеціалістів спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» (заочної форми навчання)


фотогалерея детальніше

27 лютого 2015 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди дев'ятнадцятого випуску магістрів державного управління


фотогалерея детальніше

Директор інституту, голова Одеської обласної Ради миру М.М. Іж провів зустріч з жінками – миротворцями з нагоди 8 Березня


Цей весняний святковий День цілком присвячений найпрекраснішій половині людства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років поспіль. Опускаючи передісторію появи даного свята та відкидаючи пафосність й офіційну частину всіляких державних петицій і документів, однозначно можна сказати: він є одним із найкращих свят, якому довелося увійти до календарів багатьох країн світу, в тому числі й України.
фотогалерея детальніше

27 лютого – День утворення Одеської області


27 лютого 1932 року у складі Української РСР була утворена Одеська область. У 1956 році до неї була приєднана територія колишньої Ізмаїльської області.
Сучасна Одещина – стратегічно важливий регіон, що забезпечує інтеграцію України у світовий простір, з високорозвиненими сільським господарством, енергетичною, транспортною, науково-виробничою, торговельною та культурно-освітньою сферами.
Презентація детальніше
24.02.2015 року завідуюча кафедри європейської інтеграції ОРІДУ відвідала Академію Публічного Управління при Кабінеті Міністрів Республіки Молдова, місто Кишинів, з приводу участі у конференції, присвяченої 23-ї річниці геноциду в Ходжали, в рамках якої відбулася презентація книги молдавского вченого, доктора історії Руслана Шевченко «Вірмено–азербайджанський конфлікт: історія та сучасність», видану державною мовою Республіки Молдова.
фотогалерея детальнішеНа виконання Указу Президента України № 69/2015 від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні» 20 лютого у читальній залі відбулась тематична зустріч зі слухачами, студентами і працівниками інституту.
фотогалерея детальніше

21 лютого - Міжнародний день рідної мови


21 лютого у всьому світі відзначається Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів воно увійшло тільки у 1999 році. Загалом у світі говорять приблизно шістьма тисячами різних мов, стверджують дослідники ЮНЕСКО, але половині з них загрожує зникнення. Разом зі зникненням мови втрачається й культурне надбання народу: забуваються поетичні твори, легенди, приказки та жарти, казки.
фотогалерея детальніше

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні


Згідно Указу Президента України № 69/2015 від 11 лютого 2015 р. встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
детальніше17 лютого 2015 року директор інституту М.М. Іжа провів збори з метою інформування науково-педагогічних працівників та керівників структурних підрозділів про рішення Вченої ради від 12 лютого 2015 року.
фотогалерея детальніше

Директор інституту М.М. Іжа провів засідання Вченої ради ОРІДУ.


12 лютого 2015 року директор інституту М.М. Іжа провів чергове засідання Вченої ради інституту. Згідно з порядком денним на засіданні Вченої ради були розглянуті низка питань. З розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.
фотогалерея детальніше

Директор інституту Іжа М.М. провів збори трудового колективу


   02 лютого 2015 року директор інституту М.М. Іжа провів збори з метою інформування науково-педагогічних працівників та керівників структурних підрозділів    про рішення Вченої ради від 22 січня 2015 року «Про забезпечення діяльності інституту в умовах обмеженого фінансування та дефіциту коштів спеціального фонду».
фотогалерея

    Шановні викладачі, аспіранти, слухачі та студенти. Пропонуємо Вам ознайомитись з новими надходженнями (вересень-грудень місяці 2014 року).
детальніше

    30 січня 2015 року директор інституту М.М. Іжа провів організаційні збори з головами та членами державних екзаменаційних комісій з проведення державних екзаменів та захисту магістерських робіт на факультеті державного управління.
фотогалерея детальніше

29 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

    29 січня Україна відзначає сумну дату, яка назавжди увійшла в українську історію як день пам'яті Героїв Крут. В цей день 270 курсантів Першої юнацької школи ім. Богдана Хмельницького i 30 бiйцiв студентської сотні (добровольців, студентів i учнів київських гiмназiй) загинули в бою біля вузлової станцiї пiд Крутами (пiд Нiжином), захищаючи незалежнiсть України.
фотогалерея детальніше


   23 січня 2015 року відбулося засідання Науково-експертної ради Одеського регіонального інституту державного управління Національній академії державного управління при Президентові України.
фотогалерея детальніше


   23 січня 2015 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися зустрічі керівників та відповідальних осіб регіональних органів влади Вінницької, Одеської, Миколаївської та Херсонської областей з випускниками денної форми навчання спеціальності "Державне управління" щодо подальшого працевлаштування.
фотогалерея детальніше

22 січня – День Соборності України

    День Соборності України - знаменна історична подія, яка відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві.
детальніше

Участь науковців Інституту у засіданні робочої групи з розробки проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Одеської області на 2015 рік

   5 січня 2015 року професор кафедри Молодожен Ю.Б. та доцент кафедри Крупник А.С. взяли участь у засіданні робочої групи з розробки проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Одеської області на 2015 рік.
фотогалерея детальніше


   Закінчила роботу Школа педагогічної майстерності «Впровадження практико-орієнтовного навчання», заняття в якій тривали з 03 листопада 2014 року по 21 січня 2015 року. Основною метою Школи було використання найсучасніших методик викладання та реагування на актуальні проблеми та недоліки в процесі педагогічної діяльності.
фотогалерея детальніше


   15 січня 2015 року директор інституту Іжа М.М. провів зустріч зі слухачами 1 курсу 2 потоку заочної форми навчання факультету державного управління з питань організації навчального процесу в інституті, умов проживання в гуртожитку та ін. У зустрічі взяли участь перший заступник директора Попов М.П. та декан факультету державного управління Липовська С.О.
фотогалерея детальніше


   19 грудня 2014 року відбувся традиційний щорічний виїзд слухачів, студентів та працівників інституту для привітання із Днем святого Миколая вихованців підшефної Михайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей із вадами розумового розвитку Саратського району Одеської області.
фотогалерея детальніше


   18 грудня 2014 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України проведено «круглий стіл» "Функціональна децентралізація в Україні". Основні питання, що були розглянуті: Чому децентралізація влади необхідна саме зараз? Які можливості та механізми децентралізації влади? Роль громади та громадян у процесах децентралізації влади.
фотогалерея детальніше


   17 грудня 2014 року відбулося засідання круглого столу з обговорення результатів реалізації спільного проекту "Електронне урядування - 2014" в Одеській області. На обговорення було винесено декілька питань, а саме: основні результати реалізації спільного проекту "Електронне урядування - 2014" та перспективи подальшого функціонування регіонального порталу адміністративних послуг Одеській області; забезпечення безпеки інформації при функціонуванні регіонального порталу адміністративних послуг Одеській області; демонстрація роботи регіонального порталу адміністративних послуг Одеській області та обговорення проблемних питань. В обговоренні проблемних питань круглого столу активну участь взяли професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Молодожен Ю.Б., викладачі кафедри інформаційних технологій та систем управління Пігарєв Ю. Б. та Полесіна О. Г. та зав. сектором дистаційного навчання Тиховський О. С.
фотогалерея


   11 грудня 2014 року професор кафедри Молодожен Ю.Б. взяла участь в організації та проведенні фахової майстерні "Удосконалення місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин в рамках реформування місцевого самоврядування в Україні", яка відбулася в рамках проекту ДІАЛОГ Одеським регіональним відділенням Асоціації міст України. Учасники були представлені начальниками фінансових управлінь/відділів, фахівцями місцевих рад. За підсумками роботи майстерні були підготовлені рекомендації Міністерству фінансів України щодо удосконалення Бюджетного кодексу України.
фотогалерея

ВІТАЄМО ГАЛИНУ ГЕОРГІЇВНУ СТОЙКОВУ, НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ДОКУМЕНТООБІГУ ТА КОНТРОЛЮ ІНСТИТУТУ, ІЗ НАГОРОДЖЕННЯМ ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

   11 грудня 2014 року рішенням Вченої ради Національної академії державного управління при Президентові України протокол № 219/12-11 Галину Георгіївну Стойкову, начальника відділу документообігу та контролю інституту, за зразкове виконання службових обов'язків, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих кадрів, розвиток системи підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування нагороджено Почесною грамотою Національної академії державного управління при Президентові України.
Колеги щиро вітають Галину Георгіївну з нагородою та бажають подальших успіхів у роботі, нових творчих звершень, особистого щастя та міцного здоров'я.
фотогалерея

Підсумки «Конкурсу проектних заявок з розвитку територій»

   Протягом жовтня-листопада 2014 року серед слухачів ІІ курсу денної та ІІІ курсу заочної форм навчання спеціальності «Державне управління» спеціалізації «Місцеве самоврядування» відбувся «Конкурс проектних заявок з розвитку територій» який проходив в рамках дисципліни «Управління місцевими і регіональними програмами та проектами», приуроченого до Дня місцевого самоврядування (організатор Конкурсу, доцент кафедри Колісніченко Н.М.).
фотогалерея детальніше

   08 грудня 2014 року в режимі відеоконференц-зв'язку відбулося засідання Науково-експертної ради НАДУ при Президентові України. Згідно графіку презентацій під час засідання були представлені презентації результатів науково-дослідних робіт комплексного наукового проекту «Державне управління та місцевого самоврядування».


2014