Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Новини


12 березня 2018 року

З 12 березня 2018 року розпочалося підвищення кваліфікації кадрів посадових осіб Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради за професійною програмою. У перший день семінар відкрила начальник відділу Липовська Світлана Олексіївна, яка розповіла слухачам про основну місію Інституту, важливість підвищення кваліфікації, права та обов’язки слухачів, про систему надання освітніх послуг, наголосила на основних напрямках роботи під час програми.

З 28 лютого по 02 березня у відділі підвищення кваліфікації кадрів відбувся тематичний короткотерміновий семінар «Запобігання та протидія корупції в органах публічної влади. Основні аспекти електронного декларування» з підвищення кваліфікації 25 посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради.

У рамках семінару слухачі опановували питання державної політики у сфері протидії корупції в Україні, розглядали основні засади державної антикорупційної політики та електронного декларування в сучасних умовах оновлення влади та антикорупційного реформування країни в органах публічної влади України.

У відділі підвищення кваліфікації кадрів з 19 по 21 лютого проведено семінар «Правові та практичні аспекти організації та ведення кадрової роботи в органах місцевого самоврядування» з підвищення кваліфікації 15 посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради

З 12 по 19 лютого 2018 року слухач факультету публічного управління та адміністрування Максим Імерідзе взяв участь у міжнародній зимовій школі мультикультуралізму «Діалог цивілізацій: нові виклики» в м. Баку (Азербайджан). До участі у школі на конкурсних засадах було відібрано 30 кандидатів з 17 країн світу. Окрім столиці Азербайджану, учасники відвідали міста Габала, Шамахи та історичне село Іванівка, познайомилися з політикою мультикультуралізму, історією країни, дізналися про її етнічне, культурне та релігійне розмаїття. Також вони мали змогу підготувати тематичний захід та представити культуру і традиції своєї батьківщини.

В період з 05 по 16 лютого 2018 року вперше в Україні в рамках пілотного проекту проведено виїзний семінар за професійною програмою з підвищення кваліфікації державних службовців Вінницької області за участю викладачів Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України та Вінницького обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації

На замовлення голови Вінницької обласної державної адміністрації Коровія В.В. в період з 05 по 16 лютого 2018 року відділом підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України спільно з Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області вперше в Україні проводився виїзний семінар за професійною програмою з підвищення кваліфікації державних службовців 1-5 груп оплати праці Вінницької області.

У період з 14 по 16 лютого 2018 року у відділі ПКК відбулось навчання 13 членів тендерних комітетів за програмою тематичного короткотермінового семінару «Публічні закупівлі в Україні». Традиційно під час відеоконференції у ході семінару слухачі мали змогу у тестовому режимі проводити всі процедури безпосередньо на електронному майданчику smarttender.biz.

Слухачами семінару було відзначено високий професійний рівень залучених до освітнього процесу викладачів, актуальність тем та вміння зацікавити кожного із слухачів, використовуючи інтерактивні форми навчання.

У відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України розпочалося навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування Одеської міської ради.

У період з 12 по 14 лютого відбувся тренінг «Ділова українська мова в державному управлінні» для 16 слухачів. Сучасна українська мова є багатовіковим надбанням українського народу, вона створена зусиллями багатьох поколінь. Мова – найважливіший засіб спілкування між людьми.

6-7 лютого 2018 року

6-7 лютого 2018 року в конференц-залі «ОК Одеса» проведено семінар «Підсумки децентралізації на Одещині 2016-2017 рр.», який організував Одеський центр розвитку місцевого самоврядування за підтримки Одеської обласної державної адміністрації . На семінарі були присутні голови та представники об’єднаних територіальних громад Одеської області, голови та заступники голів районних рад, сільські, селищні, міські голови.

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Коровій Валерій Вікторович та заступник голови Вінницької обласної ради Кременюк Михайло Володимирович взяли участь у виїзному семінарі «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади», який організовано відділом підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України на базі Вінницького обласного Центру підвищення кваліфікації кадрів

05 лютого 2018 року на базі Вінницького обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю працівників і викладачів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Інститут) було проведено тематичний короткостроковий семінар «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації керівного складу органів публічної влади Вінницької області

Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування 23 січня проведено семінар на тему «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади» на базі Миколаївського обласного Центру підвищення кваліфікації кадрів

23 січня 2018 року на базі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю працівників і викладачів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Інститут) було проведено тематичний короткостроковий семінар «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації керівного складу органів публічної влади Миколаївської області.

Архів новин