Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

Навчання з публічних закупівель


     У відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України продовжується проведення тематичних короткотермінових семінарів «Публічні закупівлі в Україні».

     Мета семінарів – забезпечення належного рівня знань спеціалістів, відповідальних за організацію та проведення публічних закупівель, достатнього для кваліфікованого здійснення процедур закупівель відповідно до вимог законодавства.

     Зазначені семінари є госпрозрахунковими, проводяться за програмою навчання спеціалістів у сфері публічних закупівель, розробленою відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі в Україні від 02.12.2016 № 2017 «Про примірні навчальні програми з питань організації та здійснення публічних закупівель», та розраховані на 24 години навчальних занять (3 календарних дні).

    Протягом навчання будуть розглянуті такі основні теми:
 • Державна політика у сфері закупівель. Функціонування системи закупівель в Україні. Нормативно-правова база щодо закупівель в Україні.
 • Державне регулювання та контроль у сфері закупівель.
 • Організація закупівель. Тендерний комітет, уповноважена особа та централізована закупівельна організація.
 • Планування закупівель. Порядок визначення предмета закупівлі, затверджений Уповноваженим органом у сфері закупівель.
 • Допорогові електронні закупівлі.
 • Договір про закупівлю. Закупівля за рамковими угодами.
 • Електронний аукціон. Визначення переможця торгів та укладення договору.
 • Тендерна документація. Кваліфікаційні вимоги до учасників. Відмова в участі у процедурі закупівлі.
 • Відкриті торги як основна процедура закупівлі. Процедура відкритих торгів з публікацією англійською мовою.
 • Порядок організації та проведення переговорної процедури закупівлі.
 • Оскарження процедур закупівель.
 • Відповідальність у сфері закупівель.


    Під час навчання слухачі працюють за комп’ютерами безпосередньо в електронній системі закупівель Рrozorro та отримують у тестовому режимі практичні навички з реєстрації та роботи щодо здійснення процедур публічних закупівель.

    Заняття проводять досвідчені фахівці з питань публічних закупівель ОРІДУ НАДУ при Президентові України, органів публічної влади, майданчиків електронної системи закупівель Рrozorro тощо. Слухачі забезпечуються навчально-методичними матеріалами, що містять нормативно-правові та методичні матеріали з питань закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти.

    За результатами навчання слухачі отримують сертифікати встановленого зразка.

    Набір слухачів на семінар здійснюється за замовленням органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних (комунальних) підприємств, установ, закладів та організацій, з якими укладаються договори (форма договору з додатками). Навчання може здійснюватись і за індивідуальними договорами (форма договору). Вартість навчання (3 дні) 1 слухача з ПДВ – 2300,00 грн.

    На період проведення семінару слухачі за бажанням забезпечуються проживанням у гуртожитку інституту. Вартість проживання за добу – 110,00 грн.

    Для участі у семінарі необхідно заповнити та завчасно надіслати електронною поштою (upkk_obl@ukr.net) заявку на навчання (форма заявки), а також оформити зі сторони замовника та надати до відділу ПКК до початку семінару 2 примірники договору про надання освітніх послуг з додатками та акту надання освітніх послуг.

    Для зручності роботи на семінарі рекомендовано мати при собі роздруковану останню версію Закону України «Про публічні закупівлі».

    Проведення семінарів залежить від наповнення групи (не менше 12 осіб). (форма договору)


Для отримання додаткової інформації можна звертатися за телефонами.:

(048) 70-59-775 тел. приймальні

або за електронною адресою:    upkk_obl@ukr.net