Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

АРХІВ НОВИН


2014

2015

2016

201730 березня підведено підсумки роботи семінару «Громадянське суспільство і влада» з підвищення кваліфікації посадовців за заочно-дистанційною формою на базі Херсонського обласного Центру підвищення кваліфікації кадрів

Відповідно до плану-графіка навчання державних службовців 1-5 груп оплати праці та посадових осіб місцевого самоврядування ІV категорії посад в ОРІДУ НАДУ при Президентові України на 2017 рік в період з 02 по 30 березня проводився семінар «Громадянське суспільство і влада» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування Херсонської області за заочно-дистанційною формою. Згідно з навчальною програмою семінару слухачі в дистанційному режимі виконували різні завдання та готували підсумкову роботу, яку захищали в очному режимі в останній день семінару.

Відбулося засідання Науково-експертної ради ОРІДУ НАДУ при Президентові України

29 березня 2017 року відбулося засідання Науково-експертної ради Одеського регіонального інституту державного управління Національній академії державного управління при Президентові України. У процесі роботи засідання НЕР було розглянуто питання про результати моніторингу досліджень та затвердження анотованих звітів з НДР за І кв. 2017 року, про Зведений план наукової діяльності Інституту на 2017 рік; план роботи НЕР на 2017 рік з урахуванням завдань Стратегії розвитку НАДУ; оновлений склад НЕР; Про результати підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів у 2016 році та нововведення у 2017 році; перспективи здійснення структурних реформ з питань децентралізації; про діяльність Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

29 березня 2017 року

З метою обговорення питань, пов’язаних з прийомом слухачів у 2017 році до Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів 29 березня 2017 року відбулась координаційна нарада в режимі відеоконференцзв’язку під головуванням віце-президента Національної академії М.М. Білинської На заході обговорювали особливості прийому слухачів до Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів. У відеоконференції брали учать та виступили директор інститу М.М. Іжа, перший заступник директора М.П. Попов, а також заступник директора з наукової роботи С.А. Попов, начальник відділу прийому, розподілу слухачів та профорієнтаційної роботи А.Ю. Гулєвич, в.о. декана факультету державного управління І.С. Куспляк та завідувачі кафедр.

Представники Інституту взяли участь у практичному семінарі з підготовки грантових проектів ЄС

28 березня 2017 року в Одесі пройшов практичний семінар з підготовки грантових проектів програми прикордонного співробітництва (ПКС, Cross-Border Cooperation) під назвою «Басейн Чорного моря». Програма фінансується Європейським Союзом в рамках Європейского Інструменту Сусідства (ЄІС, European Neighborhood Instrument).


Засідання редакційної колегії

28 березня відбулося засідання редакційної колегії фахового (паперового) збірника наукових праць «Актуальні проблеми державного управління». М. Іжа (головний редактор), С. Попов (заступник головного редактора), Ю. Овчаренко (відповідальний секретар), О. Патик (начальник редакційно-видавничого відділу) розглянули зміст першого номеру цього збірника у 2017 році. Виробили пропозиції щодо редакції найменувань статей та їх змісту. Заслухали питання щодо якості рецензування статей та виконання вимог Кодексу академічної доброчинності у фахових виданнях Інституту. Особу увагу головний редактор приділив перевірці наукових статей на плагіат. У цілому редакційна колегія затвердила зміст чергового збірника та рекомендувала до друку після усунення недоліків.
27 березня 2017 року
Науково-практична конференція «Добровільне об’єднання територіальних громад в умовах поліетнічності та багатомовності»

Формуванню засад стійкого розвитку об'єднаних територіальних громад Південних районів Одеської області була присвячена науково-практична конференція «Добровільне об’єднання територіальних громад в умовах поліетнічності та багатомовності», організована за сприяння Міжнародного Фонду "Відродження" кафедрою української та іноземних мов.
26 березня 2017 року

Напередодні Міжнародного дня театру, 26 березня 2017 року, слухачі та студенти інституту відвідали Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька. Святковий захід організовано доцентом кафедри української та іноземних мов Стойковою Г.Г. Усі учасники отримали приємні емоції від вистави «Сватання на Гончарівці» за однойменною п’єсою Г. Квітки-Основ’яненка. У виставі були показані українські традиції, звучали народні пісні, актори дивували гарними аріями та ніжною любов’ю до української землі та українського народу. Дійство відбувалося під живий супровід оркестру, що наповнило урочистістю теплу атмосферу в залі. Слухачі та студенти інституту надихнулись на нові візити до театру найближчим часом.
В інституті відбувся День відкритих дверей. У заході взяли участь майже 100 школярів, які навчаються в 10-11 класах загальноосвітніх шкіл та більше 100 керівників та службовців органів публічної влади Півдня України.

Вже вкотре наш інститут збирає друзів для того, щоб відчинити двері для енергійних, амбіційних, творчих особистостей і цей рік не став виключенням. 25 березня 2017 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей.

Представник інституту взяв участь у прийомі з нагоди Національного свята Греції

25 березня 2017 року завідувач сектору міжнародних зв’язків ОРІДУ НАДУ при Президентові України А. Маєв взяв участь в урочистому прийомі з нагоди Національного свята Греції. Захід був організований Генеральним консульством Греції в Одесі і проходив у банкет-холі «Ренесанс».В управлінні підвищення кваліфікації кадрів у період з 14 по 16 березня 2017 року проведено короткостроковий тематичний семінар за темою: «Етичні засади державної служби»

В період з 14 по 16 березня 2017 року в управлінні підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проводився короткостроковий тематичний семінар «Етичні засади державної служби» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей. Відкрила роботу семінару начальник управління підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Липовська Світлана Олексіївна, яка розповіла слухачам про внутрішній розпорядок і напрямки діяльності управління підвищення кваліфікації кадрів та інституту в цілому. Під час відкриття семінару слухачів було поінформовано про надання навчальних послуг Інститутом, отримання освіти на різних факультетах, про порядок проведення вступної кампанії та роздано буклети з інформацією про діяльність інституту.

В Інституті презентували програми стажування за кордоном

16 березня 2017 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася презентація міжнародної студентської організації AIESEC, присвячена можливостям та особливостям стажування за кордоном, яке організація надає українським студентам. AIESEC – це міжнародна платформа для молоді, що дозволяє відкрити і розвинути свій лідерський потенціал.

Директор інституту Іжа М.М. зустрівся зі слухачами 2 курсу І потоку заочної форми навчання факультету державного управління

16 березня 2017 року директор інституту Іжа М.М. зустрівся зі слухачами 2 курсу І потоку заочної форми навчання факультету державного управління з поточних питань організації навчального процесу. У зустрічі брали участь перший заступник директора Попов М.П., в.о.декана факультету державного управління Куспляк І.С., головний спеціаліст відділу прийому, розподілу слухачів та профорієнтаційної роботи Гулєвич А.Ю.

15 березня 2017 р.

Директор Інституту М.М. Іжа та заступник директора з наукової роботи С.А. Попов 15 березня 2017 р. взяли участь у спільній нараді Національної науково-технологічної асоціації України та Ради ректорів Одеського регіону, яка відбулася в Одеському Національному університеті ім. І.І. Мечникова. Нарада була присвячена питанням розвитку Національної інноваційної системи України. Нараду відкрив голова ради ректорів С.Н. Степаненко. Зі вступним словом до присутніх звернувся співзасновник зазначеної вище асоціації В.А. Івченко. З доповіддю на тему «Цілі і завдання створення організації «Інновації для України» виступив В.П. Омельченко. В.В. Халін, Е.А. Матвійчук, Н.А. Бурмака відповідно презентували кластери «Транспортно-логістичний», «Інновації в ІТ-сфері» та «Органічна їда». Про проведення Міжнародного інноваційного форуму «Відкриті інновації України» доповів М.П. Фредлін. Підсумки наради висвітлив В.А. Івченко, який актуалізував інноваційну проблематику та необхідність вироблення конкретних заходів щодо подальшого розвитку регіональної інноваційної системи Одеського регіону.Візит до інституту делегації Генерального консульства Румунії в Одесі

14 березня 2017 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідали Генеральний консул Румунії в Одесі Еміл Рапча, співробітники Генконсульства Деніса Габор і Світлана Шандру та професор Національної школи політології та державного управління (НШПДУ, м. Бухарест) д-р Жеорже Англіцою.


14 березня – День українського добровольця

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17 січня 2017 року №4261 «Про встановлення Дня українського добровольця» з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги, турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості сьогодні в Україні вперше відзначається День українського добровольця.13 березня 2017 року

Cтуденти факультету менеджменту відвідали презентацію нової книжки з серії «Знамениті українці» видавництва «Фоліо» - «Іван та Юрій Липи», що пройшла в Українському клубі Одеси.Автори видання – одеські історики: Ігор Стамбол – кандидат історичних наук, молодший науковий співробітник Інституту бібліографічних досліджень НБУВ та Світлани Кучеренко – заступник голови правління Благодійного фонду імені Івана та Юрія Лип.

В період з 06 по 10 березня 2017 року відбувся навчальний візит до м. Кемптен (Німеччина) з метою ознайомлення з використанням принципів розвитку міста у муніципальній практиці для учасників проекту «Сталий розвиток об’єднаних громад, малих міст та селищ Одеської області» за підтримки Фонду Ганса Зайделя

На основі підписаного рік тому 21 березня 2016 р. меморандуму про співпрацю партнерами проекту стали: Фонд Ганса Зайделя (Представництво в м. Києві, Україна); Одеська обласна рада; Одеська обласна державна адміністрація; Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України; ГО «Інститут врядування» (м. Львів).

Обговорюємо проект концепції електронної Академії

09.03.2017 року за участю Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів у м. Дніпро, Львів, Одеса та Харків відбулося обговорення проекту концепції розвитку інформаційно-комунікативної інфраструктури (ІКІ) Національної академії державного управління при Президентові України “Електронна академія” у форматі відеоконференції.

Зустріч директора інституту з Генеральним консулом Туреччини в Одесі

07 березня 2017 року директор інституту М.М. Іжа та завідувач сектору міжнародних зв’язків А.П. Маєв зустрілися з Генеральним консулом Туреччини в Одесі паном Джемілем Уфук Тогрул. Під час зустрічі було обговорено розвиток співпраці між ОРІДУ НАДУ при Президентові України та Генеральним консульством. Зокрема було досягнуто попередньої домовленості щодо проведення на базі закладу круглого столу з питань безпеки та співробітництва між країнами Чорноморського регіону. Захід має пройти у квітні-травні 2017 року за участю співробітників МЗС Туреччини, представників органів публічної влади, науковців інституту та інших ВНЗ.Будуємо Національну мережу тренерів з відкритих даних

В Україні стартував проект «Прозорість і підзвітність у державному адмініструванні та послугах» (TAPAS) (www.tapas.org.ua), який має підтримати, вдосконалити і забезпечити розвиток систем електронного врядування і забезпечується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та урядом Великої Британії. Ця підтримка має на меті імплементацію видимих та успішних реформ в державному управлінні та послугах для знищення корупції в таких ключових сферах як електронні державні закупівлі, відкриті дані та електронні сервіси.

3 березня 2017 року

Професор, доктор наук з державного управління, професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Саханєнко С.Є. був присутнім за черговій сесії Куцубської сільської ради Миколаївської області, на якій одноголосно було підтримано запропонований виконкомом проект рішення щодо ухвалення «Стратегії Куцурубської об’єднаної громади до 2026 р.», яка окреслює шляхи розбудови першої на Миколаївщині об’єднаної сільської громади.


3 березня 2017 року

Крупник А.С., доцент ОРІДУ НАДУ при Президентові України, керівник Аналітичного центру Всеукраїнської асоціації сприяння самоорганізації населення, взяв участь в організаційному засіданні Робочої групи з питань створення сприятливих умов для формування та інституційного розвитку організацій громадянського суспільства, створеної у складі Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства при Президентові України, що відбулося в Адміністрації Президента України під головуванням Заступника Глави Адміністрації Президента Ростислава Павленка та Віце-прем’єр-міністра, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Генадія Зубка.


Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування 02 березня проведено семінари на базі Херсонського обласного Центру підвищення кваліфікації кадрів

02 березня 2017 року на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю працівників і викладачів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Інститут) було проведено два семінари з підвищення кваліфікації посадових осіб органів публічної влади Херсонської областіДо дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Тарас Григорович Шевченко - центральна постать українського літературного процесу XIX ст. Його творчість мала вирішальне значення в становленні й розвитку нової україн.3ської літератури, утвердивши в ній загальнолюдські демократичні цінності та піднісши її до рівня передових літератур світу. У своїй поезії Шевченко звернувся до тем, проблем та ідей (соціальних, політичних, філософських, історичних, художніх), які до нього ще не порушувалися в українській літературі або порушувалися надто несміливо й соціально обмежено. Збагачуючи українську літературу новими життєвими темами й ідеями, Шевченко став новатором і в пошуках нових художніх форм та засобів. Автор "Кобзаря" виробляв і утверджував нове художнє мислення. Його значення в розвитку передової вітчизняної суспільної думки, соціальної і національної свідомості народу не менша, ніж в історії поезії.

Урочисті збори з нагоди випуску магістрів на факультеті менеджменту

1 березня 2017 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди випуску магістрів зі спеціальностей «Управління проектами» та «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)».Випуск магістрів державного управління

28 лютого 2017 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди двадцять першого випуску магістрів державного управління.Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування 28 лютого завершено роботу заочно-дистанційного семінару з підвищення кваліфікації посадовців Миколаївської області на базі Миколаївського обласного Центру підвищення кваліфікації кадрів

28 лютого 2017 року завершено роботу заочно-дистанційного семінару за темою «Європейська інтеграція України», в рамках якого підвищували кваліфікацію 20 посадовців органів публічної влади Миколаївської області. Зазначений семінар проводився відповідно до плану-графіка навчання державних службовців 1-5 груп оплати праці та посадових осіб місцевого самоврядування ІV категорії посад в ОРІДУ НАДУ при Президентові України на 2017 рікПредставник інституту взяв учать у презентації
проекту «Конкурс бізнес планів 2017»

27 лютого 2017 року завідувач сектору міжнародних зв’язків інституту А.П. Маєв взяв участь у презентації проекту «Конкурс бізнес планів 2017», що пройшла на базі Баварського дому в Одесі. Презентацію провела керуюча справами Україно-Баварського менеджмент тренінг-центру Світлана Богданова.

В управлінні підвищення кваліфікації кадрів у період з 21 по 23 лютого 2017 року проведено короткостроковий тематичний семінар за темою: «Стратегічний та проектний підхід в управлінні місцевим розвитком»

В період з 21 по 23 лютого 2017 року в управлінні підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проводився короткостроковий тематичний семінар «Стратегічний та проектний підхід в управлінні місцевим розвитком» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей. Відкрила роботу семінару начальник управління підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Липовська Світлана Олексіївна, яка розповіла слухачам про внутрішній розпорядок і напрямки діяльності управління підвищення кваліфікації кадрів та інституту в цілому. Під час відкриття семінару слухачів було поінформовано про надання навчальних послуг Інститутом, отримання освіти на різних факультетах та порядок проведення вступної кампанії.27 лютого – 85 років з дня утворення Одеської області

27 лютого 1932 року у складі Української РСР була утворена Одеська область. У 1956 році до неї була приєднана територія колишньої Ізмаїльської області. Сучасна Одещина – стратегічно важливий регіон, що забезпечує інтеграцію України у світовий простір, з високорозвиненими сільським господарством, енергетичною, транспортною, науково-виробничою, торговельною та культурно-освітньою сферами.


25 лютого - 130 років від дня народження Леся Курбаса, українського режисера, актора, теоретика театру, драматурга, публіциста, перекладача

Кожна епоха народжує митців, які є національним надбанням нації. Їх мистецтво мовби вбирає в себе творчу енергію країни, особливо в драматичну добу, в часи виняткової напруги, піднесень, трагічних прозрінь і пророчих осяянь.


Урочисте підписання меморандуму між Одеською облдержадміністрацією та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа»

22 лютого 2017 року відбулося урочисте підписання меморандуму між Одеською обласною державною адміністрацією та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» про співпрацю в рамках реалізації в Одеській області у 2015 – 2019 роках Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва в Україні.


20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Згідно Указу Президента України № 69/2015 від 11 лютого 2015 р. встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.


Відбулася відеоконференція зі Школою мистецтв, англійської мови та драми Університету Лафборо (Велика Британія)

16 лютого 2017 року відбулася відеоконференція між Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) та Школою мистецтв, англійської мови та драми Університету Лафборо, (Велика Британія) на тему «Розвиток академічної співпраці в сфері культурної та соціальної політики». Робочою мовою відеоконференції була англійська.


Лекція на тему “Відкриті та великі дані” в режимі відеоконференції

15 лютого 2017 року в рамках школи е-урядування, яка була організована Волинським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для викладачів вищих навчальних закладів міста Луцьк (швейцарсько-українська програма “Електронне урядування задля підзвітності влади і участі громади” (“EGAP”), завідувач кафедри інформаційних технологій та систем управління Пігарєв Ю. Б. провів заняття у форматі лекції у режимі відеоконференції. Під час проведення заняття було розглянуто низку питань, а саме: нормативно-правове забезпечення сфери відкритих даних та оцінювання даної сфери, набори та формати даних, оприлюднення наборів даних у форматі відкритих даних, інформаційній простір відкритих даних, візуалізація відкритих даних, використання відкритих даних та приклади проведення семінарських та практичних занять з даної тематики.


Науковий семінар “Дихотомія “мова–мовлення"

14 лютого 2017 року викладачі кафедри української та іноземних мов - доцент Горшкова Кіра Олександрівна та старший викладач Кемарська Тамара Георгіївна, підготували та провели для викладачів вищих навчальних закладів Одеси науковий семінар “Дихотомія “мова–мовлення".

Напередодні Дня відкритих дверей інституту, що відбудеться 25 березня об 11:00, пропонуємо абітурієнтам та їх рідним попередньо познайомитися з нашим навчальним закладом, дізнатися про нові освітні програми, які ми пропонуємо, сучасну навчальну інфраструктуру, цікаві студентські проекти та багато іншого. Бажаєте дізнатися більше? Тоді запрошуємо на День відкритих дверей. Завітайте до нас, буде цікаво!

19 лютого - 25 років від дня, коли Верховна Рада України затвердила тризуб як малий герб України

Постановою Верховної Ради України «Про Державний герб України» від 19 лютого 1992 року № 2137-XII затверджено тризуб на герб України, вважаючи його головним елементом великого герба України. Разом з Конституцією, прапором і гімном України він є невід’ємною частиною офіційної символіки держави. Сьогодні зображення Державного герба України розміщується на печатках органів державної влади, грошових знаках, службових посвідченнях, штампах, бланках державних установ і т. п.21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови відзначається щорічно, починаючи з 2000 року. Це свято було започатковане у 1999 році на сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО та спрямоване на підтримку мовного та культурного розмаїття. За оцінками фахівців, із 6000 мов, які нині існують, більшість знаходиться під загрозою зникнення у найближче десятиріччя. Привернення уваги міжнародної спільноти до цієї теми – важливий крок до визнання необхідності захистити різноманіття культур.У період з 08 по 10 лютого 2017 року в управлінні ПКК відбулося навчання членів тендерних комітетів у кількості 19 осіб за програмою тематичного короткотермінового семінару «Публічні закупівлі в Україні

Під час семінару слухачі мали змогу зареєструватися на Prozorro та проводити всі процедури у тестовому режимі безпосередньо на електронному майданчику smarttender.biz. Слухачами семінару було відзначено високий професійний рівень підготовки занять викладачами, залученими до навчального процесу, актуальність тем та вміння зацікавити кожного із слухачів, використовуючи інтерактивні форми навчання.
З 10 лютого 2017 року розпочалася державна атестація здобувачів вищої світи на факультеті менеджменту

З 10 лютого 2017 року розпочалась державна атестація слухачів спеціальності «Управління проектами» та студентів спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)». Атестацію здобувачів вищої освіти проводять дві державні екзаменаційні комісії. Головами державних екзаменаційних комісій призначено Жовніра М.В. – Теплодарського міського голову Одеської області та Філіппову С.В. – д.е.н., професора, дійсного члена Академії економічних наук України, завідувача кафедри обліку, аналізу та аудиту Одеського національного політехнічного університету. Бажаємо випускникам успішної здачі державного екзамену і захисту магістерських робіт, гідних результатів та впевненості у власних силах!В рамках семінару «Актуальні питання реформування територіальної організації влади в Україні» 8 лютого 2017 року проведено круглий стіл за участю директора інституту Іжі Микола Михайловича та відомого політика Гриневецького Сергія Рафаїловича

В рамках тематичного короткострокового семінару «Актуальні питання реформування територіальної організації влади в Україні», який проводиться в період з 07 по 09 лютого 2017 року на виконання плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування Півдня України 08 лютого проведено «круглий стіл».
В управлінні підвищення кваліфікації кадрів в період з 07 по 09 лютого 2017 року проведено короткостроковий тематичний семінар за темою: «Актуальні питання реформування територіальної організації влади в Україні»

В період з 07 по 09 лютого 2017 року в управлінні підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проводився короткостроковий тематичний семінар «Актуальні питання реформування територіальної організації влади в Україні» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.
1 лютого 2017 року

в Національній академії та регіональних інститутах державного управління розпочався конкурс "Національна академія державного управління при Президентові України очима слухачів".
З питань участі у Конкурсі просимо звертатися до відділу забезпечення зв'язків з громадськістю Національної академії за адресою: м. Київ, вул. Пугачова, 12/2. каб. 307, тел. 481-21-88, e-mail: medianadu@ukr.net
Відбувся візит делегації інституту до Університету Александру Іоан Куза (м. Ясси, Румунія)

31 січня та 01 лютого 2017 року делегація ОРІДУ НАДУ при Президентові України у складі декана факультету державного управління Е.В. Мамонтової, декана факультету менеджменту Ю.В. Євстюніної та завідувача сектору міжнародних зв’язків А.П. Маєва перебувала з робочим візитом в Університеті Александру Іоан Куза (м. Ясси, Румунія). Візит відбувся на запрошення керівництва факультету економіки та бізнес адміністрування, з яким інститут співпрацює з квітня 2014 року в рамках Договору про науково-освітнє співробітництво.
03 лютого 2017 року розпочалась атестація здобувачів вищої освіти на факультеті державного управління

З 03 лютого 2017 року розпочалась державна атестація слухачів денної, заочної, вечірньої, заочно-дистанційної форм навчання спеціальностей «Державне управління» та «Місцеве самоврядування».


Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування 01 лютого проведено семінари на базі Миколаївського обласного Центру підвищення кваліфікації кадрів

01 лютого 2017 року на базі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю працівників і викладачів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Інститут) було проведено два семінари з підвищення кваліфікації посадових осіб органів публічної влади Миколаївської області31 січня 2017 року відбулася традиційна зустріч директора інституту Іжи М.М. зі слухачами 3 курсу заочної та заочно-дистанційної форм навчання факультету державного управління з питань проведення державної атестації та випуску магістрів державного управління в 2017 році.

У зустрічі брали участь перший заступник директора Попов М.П., заступник директора Попов С.А., голова правління ГО «Нова еліта нації» Давтян С.Г., заступник декана факультету державного управління Куспляк І.С., начальник відділу прийому, розподілу слухачів та профорієнтаційної роботи Левицький А.О., начальник відділу з навчальної роботи Фурман С.К., головний спеціаліст відділу з навчальної роботи Діденко Т.К.


29 січня - День пам'яті героїв Крут

29 січня Україна відзначає сумну дату, яка назавжди увійшла в українську історію як день пам’яті Героїв Крут. В цей день 270 курсантів Першої юнацької школи ім. Богдана Хмельницького i 30 бiйцiв студентської сотні (добровольців, студентів i учнів київських гiмназiй) загинули в бою біля вузлової станцiї пiд Крутами (пiд Нiжином), захищаючи незалежнiсть України. Пiзнiше, в березнi 1918 року, тiла 30 героїв Крут поховали на Аскольдовiй могилi. Залізнична станція Крути, що на Чернігівщині, стала символом завдяки подвигові київських студентів і гімназистів. Цей день назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї вітчизни. День пам’яті Героїв Крут. «Героїчний бій під Крутами назавжди вписаний на скрижалі національної історії - передусім як приклад волелюбності та незламності українського народу. Стало традицією у День пам'яті Героїв Крут вшановувати сучасних героїв, які віддали своє життя за суверенітет і територіальну цілісність держави уже в нинішній українсько-російській війні. Вічна їм пам’ять», – зазначив Петро Порошенко. У читальній залі інституту представлена виставка історико-культурних матеріалів для ознайомлення слухачів та студентів.
26 січня 2017 року директор інституту М. М. Іжа провів нараду з питань грантової діяльності за участю заступників директора

26 січня 2017 року директор інституту М. М. Іжа провів нараду з питань грантової діяльності за участю заступників директора, завідувачів кафедр, керівників структурних підрозділів, співробітників та аспірантів. М. М. Іжа наголосив на необхідності пошуку додаткових джерел фінансування з метою розвитку матеріально-технічної бази інституту. Одним з таких джерел могла б стати участь закладу у міжнародних проектах та програмах, що фінансуються Європейським Союзом, міжнародними фондами, та організаціями. У ході наради було обговорено досвід участі інституту у міжнародних проектах у якості партнеру, особливості участі у міжнародних грантових програмах для вищих навчальних закладів, організація роботи з зазначеного питання в ОРІДУ НАДУ при Президентові України. За результатами наради директор інституту доручив сформувати робочу групу на чолі з першим заступником директора М. П. Поповим, яка займатиметься питаннями залучення грантових коштів.
25 січня 2017 року

В Одеському регіональному інституті державного управління відбулося засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту. Захід було присвячено організації роботи Наукового товариства у 2017 році.До уваги
науково-педагогічних працівників та керівників структурних підрозділів інституту!

26 січня 2017 року, о 12:00 в ауд. 207 у рамках Школи педагогічної майстерності відбудеться навчально-методичний семінар на тему «Ліцензійні умови провадження освітньої діяльності».


20 січня 2017 року

В інституті відбулися зустрічі слухачів ІІ курсу денної форми навчання спеціальності «Державне управління» з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей з відповідальними особами регіональних органів влади щодо працевлаштування12 січня 2017 року

Директор інституту М. М. Іжа та завідувач сектору міжнародних зв’язків А. П. Маєв на запрошення Генерального консульства КНР в Одесі взяли участь в урочистому прийомі з нагоди 25-ої річниці встановлення дипломатичних відносин між КНР та Україною.12 січня 2017 року

Директор інституту М.М. Іжа взяв участь у представленні Президентом України П.О. Порошенком нового голови Одеської обласної держадміністрації Максима Володимировича Степанова. Глава держави представив нового керівника під час робочої поїздки в Одеську область. У заході взяв участь перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ковальчук Віталій Анатолійович. Президент поставив конкретні завдання перед новим очільником Одещини та наголосив на необхідності першочергового виконання усіх планів щодо ремонту та будівництва доріг. «Впевнений, що на його чолі такий пріоритетний регіон України як Одещина зможе продемонструвати дуже добрі результати», - наголосив Глава держави.27 грудня 2016 року

Директор інституту М.М. Іжа провів нараду з керівниками структурних підрозділів закладу за участю завідувачів кафедр. Традиційно напередодні новорічних свят М.М. Іжа підвів основні підсумки року, що минає, відзначив здобутки і досягнення колективу у навчальній, науковій, міжнародній діяльності та виховній роботі. Говорячи про перспективи роботи у 2017 році, директор інституту підкреслив необхідність всім структурним підрозділам зосередити увагу на реалізації Концепції реформування і Стратегії розвитку НАДУ при Президентові України на 2017–2021 роки. На завершення наради Микола Михайлович поздоровив всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим, побажав миру і злагоди, добробуту і затишку, доброго здоров’я, щастя, гарного настрою та родинного благополуччя у новому 2017 році.З 9 по 21 грудня 2016 р.

докторант Інституту Голинська О.В., к.держ. упр., доцент, за запрошенням керівництва міст та громад провела цикл навчально-наукових семінарів для представників місцевого самоврядування, зокрема, місцевих фінансових органів та інших структурних підрозділів виконавчої влади. Тематика семінарів полягала у вивченні та обговоренні методики програмно-цільового бюджетування, змін у бюджетному законодавстві та новацій бюджетного процесу 2017 р. Особлива увага була приділена питанням підвищення ефективності та результативності використання обмеженого бюджетного ресурсу громад.23 грудня 2016 року

На виконання плану внутрішнього навчання працівників та підвищення кваліфікації державних службовців, відділом по роботі з персоналом разом із відділом з навчальної роботи проведено семінар "Основні засади організаційної роботи методистів кафедр". В семінарі взяли участь завідувачі та методисти кафедр. Перед слухачами семінару виступили начальник відділу з навчальної роботи Фурман С.К., заступник начальника цього ж відділу Попкова А.В. Під час навчання було розв’язано низку практичних питань щодо підготовки документації до державної атестації слухачів та конкурсу кафедр. Багато уваги було приділено вимогам щодо оформлення магістерських робіт.21 грудня 2016 року

На запрошення керівництва Херсонської обласної державної адміністрації заступник директора з наукової роботи ОРІДУ НАДУ при Президентові України Попов С.А. та завідувач кафедри української та іноземних мов Колісніченко Н.М. 21 грудня 2016 року взяли участь у роботі колегії цього органу місцевої влади. Під час колегії були поінформуванні керівний склад облдержадміністрації, голови райдержадміністрації та об’єднаних територіальних громад, мери міст та голови сільських та селищних рад Херсонщини про результати вступу до Інституту у 2016 року.П`ята щорічна науково-практична конференція «Європейська інтеграція в контексті світових глобалізаційних процесів»

15 грудня 2016 року в приміщенні першого в Україні дипломатичного клубу була проведена П`ята щорічна науково-практична конференція «Європейська інтеграція в контексті світових глобалізаційних процесів». Організаторами конференції виступили кафедра європейської інтеграції Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові Ураїни та Представництво МЗС України в Одесі.
15 грудня 2016 року відбулась зустріч представників студентського самоврядування факультету менеджменту та слухацького самоврядування факультету державного управління з директором інституту

На зустрічі представників студентського самоврядування факультету менеджменту та слухацького самоврядування факультету державного управління з керівництвом інституту були присутні: директор інституту Іжа Микола Михайлович ; перший заступник директора інституту Попов Микола Петрович; декан факультету менеджменту Євстюніна Юлія Віталіївна; начальник організаційно-господарського відділу Тихонов Андрій Юрійович;завідувач сектору організаційної та виховної роботи Фольгіна Тетяна Олександрівна; помічник директора Тихонов Юрій Васильович; голова студентського самоврядування інституту Різов Андрій; голова студентського самоврядування факультету менеджменту Тусик Віктор; представник PR-сектору Єрьомін Артем; голова слухацького самоврядування факультету державного управління Мельник Руслана та голова комітету культурної і просвітницької роботи Свинобой Христина.
Інформаційно-комунікаційні технології в освіті

14 грудня 2016 року в рамках роботи Центру інновацій в електронному урядуванні та на виконання плану внутрішнього навчання працівників інституту було проведено семінар з науково-педагогічними працівниками з питань запровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освіті.14 грудня 2016 р.

В режимі відеоконференц-зв’язку відбулося засідання Науково-експертної ради НАДУ при Президентові України. Під час засідання були представлені результати науково-дослідних робіт за Комплексним науковим проектом «Державне управління та місцевого самоврядування».Слухач другого курсу денної форми навчання факультету державного управління Рогульський Олег взяв участь у зустрічі Міністра юстиції України з студентами

13 грудня 2016 року слухач другого курсу денної форми навчання факультету державного управління Рогульський Олег взяв участь у зустрічі Міністра юстиції України з студентами. Зустріч відбулася за результатами Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції на тему: «Роль Міністерства юстиції України в модернізації вітчизняної правової системи». Учасниками ж конференції були студенти та аспіранти вищих навчальних закладів за спеціалізацією правознавство, державне управління, політологія.

Нарада-семінар на тему «Актуальні питання підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів вищої кваліфікації»

13 грудня 2016 року було проведено нараду-семінар на тему «Актуальні питання підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів вищої кваліфікації» Національної академії державного управління при Президентові України (НАДУ) та регіональних інститутів у форматі відео-конференції.