Написати листа
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

АРХІВ НОВИН


2014

2015

2016

2017-2018

2019


2020

2021

2022
   29 листопада 2014 року слухачі денної форми навчання факультету «Державне управління» на чолі з деканом факультету Світланою Липовською організували суботник, метою якого була спільними зусиллями слухачів першого та другого курсів навести порядок на території інституту.
фотогалерея детальніше


   28 листопада 2014 року в Інституті відбулося засідання Науково-експертної ради. На початку роботи були презентовані заключні та анотовані звіти з НДР, що проводилися в Інституті протягом 2014 р.
фотогалерея детальніше


   28 листопада 2014 року директор інституту М.М. Іжа, заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації – начальник управління підвищення кваліфікації кадрів С.Г. Давтян, завідувач сектору міжнародних зв'язків А.П. Маєв та доцент кафедри європейської інтеграції В.В. Комаровський на запрошення Генерального консула Румунії в Одесі взяли участь в урочистому прийомі з нагоди Національного Дня Румунії.
фотогалерея детальніше


   27 листопада 2014 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідала Генеральний консул Туреччини в Одесі пані Нур Сагман.
фотогалерея детальніше


   26 листопада 2014 року професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Саханєнко С. Є. виступив з доповіддю "Модель публічної влади на регіональному рівні та регіональна ідентичність: основні чинники співвідношення" на пленарному засіданні науково-практичній конференції «Публічне управління: шляхи розвитку» в Національній академії державного управління при Президентові України. Основні висновки доповідача про те, що модель публічної влади на регіональному рівні обумовлена ступенем сформованості регіональної спільноти та про необхідність формування асиметричної моделі врядування на регіональному рівні в Україні, знайшли своє відображення в рекомендаціях конференції.
фотогалерея


   25 листопада 2014 року для викладачів, слухачів, студентів та співробітників інституту було організовано літературно-музичну зустріч, присвячену 70-й річниці визволення України від фашистських загарбників та сторіччю від дня народження Івана Петровича Гайдаєнка – письменника, журналіста, ініціатора створення Одеського комітету захисту миру (нині – Одеська обласна рада миру).
фотогалерея детальніше


   Доцент кафедри права і законотворчого процесу Львова Єлизавета Олегівна взяла участь у науковому симпозіумі, що відбувся 20.11.2014 – 22.11.2014 у м. Берлін (Німеччина). Серед учасників симпозіуму були юристи-практики та науковці-спеціалісти в галузі юриспруденції з країн Східної Європи. Доцент Львова Є.О. виступила в рамках роботи секції із доповіддю на тему: «Роль адміністративних судів як суб'єктів контролю за відносинами між громадянами та адміністрацією в Україні». За підсумками роботи симпозіуму планується опублікувати збірку наукових праць.
фотогалерея


   22 листопада 2014 року в Одеському регіональному інституті державного управління відбулось урочисте відкриття «Школи майбутнього менеджера» - безкоштовної освітньої програми для школярів 8-11 класів. В рамках програми школярі будуть ознайомлені з основами професії менеджера.
фотогалерея детальніше

22 листопада Україна вшановує пам'ять жертв голодомору


   Щорічно у четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору, який забрав мільйони життів українців. Це не тільки померлі – це і ненароджені. Це – носії пронесених крізь століття традицій. Ми здатні порахувати кількість загиблих, та ми ніколи не порахуємо втрачених ідей, помислів, творів, не зведених споруд… Події тих років не лише непоправно змінили долю української нації, але й вплинули на геополітичні процеси у Європі і світі.
фотогалерея детальніше

21 листопада – День Гідності та Свободи


   З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, 21 листопада установлено Днем Гідності та Свободи згідно Указу Президента України № 872/2014.
фотогалерея детальніше


   20 листопада 2014 року в інституті відбувся фестиваль художньої самодіяльності серед слухачів та студентів інституту «Студентська осінь».
фотогалерея детальніше


   20 листопада 2014 року на базі ОРІДУ НАДУ при Президентові України та аналітичного центру ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення», за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбулися публічні дебати на тему: «Влада і громада: конкуренти чи партнери».
фотогалерея детальніше

20 листопада 2014 року


    Народний депутат України Сергій Рафаїлович Гриневецький виступив перед професорсько-викладацьким складом, працівниками, аспірантами та слухачами ОРІДУ НАДУ при Президентові України із лекцією на тему: «Ефективна регіональна політика – необхідна умова для вирішення гострих проблем, що постали перед суспільством».
фотогалерея детальніше


   18 листопада 2014 року відбулося засідання «круглого столу» у режимі відеоконференцзв'язку «Модернізація галузі науки «Державне управління» в контексті суспільно-політичних реформ» за ініціативою НАДУ при Президентові України.
фотогалерея детальніше


   11-14 листопада 2014 р. Крупник А.С., доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування, став учасником перших зборів Української частини Платформи громадянського суспільства, які відбулися у м. Києві. На зазначених зборах розглядалися пропозиції щодо механізмів взаємодії з новообраним парламентом, Кабінетом Міністрів, іншими громадськими об'єднаннями, а також стороною ЄС-ЄЕСК.
фотогалерея детальніше


   14 листопада 2014 року слухачі та студенти інституту взяли участі в акції «Мільйон дерев для Дністра від влади та громади», що проходила в рамках екологічно-патріотичної акції «Енергетична незалежність – це фундамент незалежності України!».
фотогалерея детальніше


   14 листопада 2014 року профспілковим комітетом та за підтримки директора інституту Іжі Миколи Михайловича було організовано відвідування працівниками, слухачами та студентами промислово-торгівельної компанії «Шабо». Головна мета поїздки - отримати вичерпну інформацію про систему менеджменту, яка гарантує ефективне управління всіма процесами виробництва та сприяє стрімкому розвитку підприємства.
фотогалерея детальніше


   13 листопада 2014 року 13 листопада 2014 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись святкові заходи з нагоди 15-ої річниці утворення факультету менеджменту. Свято відобразило основні етапи розвитку факультету та головними учасниками дії були кафедральні колективи. Зміст газети студентського самоврядування факультету «Академія» розкривав концептуальну ідею, майже, театральної постанови свята в актової залі інституту.
фотогалерея детальніше


   12 листопада 2014 року відбулась зустріч директора інституту доктора політичних наук, професора Миколи Михайловича Іжі з активом студентського ( слухацького ) самоврядування факультету менеджменту з нагоди 15 річчя факультету. В заході приймали участь декан факультету менеджменту Воронов О.І., заступник декана факультету з навчально-виховної роботи Пєклун К.В., куратори 32 та 41 академічних груп старший викладач кафедри української та іноземних мов Васильєва Г.В. та доцент кафедри менеджменту організацій Козаченко В.Д., представники студентського (слухацького) активу факультету.
фотогалерея детальніше


   07 листопада 2014 року відбулося святкування 14-ої річниці з дня утворення факультету державного управління. В актовій залі інституту панувала святкова атмосфера. У заході взяли участь керівництво та працівники інституту, слухачі, та ті, хто у наступному році має бажання вступити до інституту. Жаданими гостями свята стали випускники факультету різних років.
фотогалерея детальніше


   З нагоди Дня української писемності та мови, який відзначається щорічно в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця, в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України проведено низку заходів.
фотогалерея детальніше


   3-7 листопада 2014 р. доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування Піроженко Н.В. та головний спеціаліст-юрисконсульт Інституту, старший викладач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Толпиго О.Ф. взяли участь в навчально-методичному семінарі «Викладання ключових аспектів державно-приватного партнерства», що був організований Навчально-методичним центром «Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в України» в рамках Програми розвитку державно-приватного партнерства» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
фотогалерея детальніше


   6 листопада 2014 року відбулося спільне з адміністрацією інституту засідання профспілкового комітету ОРІДУ НАДУ при Президентові України. Голова профспілкового комітету Яценко Володимир Архипович відкрив засідання та проінформував про виконану роботу за звітній період.
фотогалерея детальніше

9 листопада - День української писемності та мови


   Мова – могутній дар животворчої й невичерпної скарбниці, з якої ми черпаємо уявлення про світ, свою родину й увесь свій край. До скарбниці рідного слова кожне покоління привносить історичні події, вірування та погляди, почуття.
Українська мова змістом, багатством, глибиною й різноманітністю переживань, красою й мелодійністю посідає одне з перших місць серед мов народів світу та входить до другого десятка найпоширеніших мов світу.
фотогалерея детальніше

   04 листопада 2014 року слухачі та викладачі спеціальності "управління проектами" традиційно відсвяткували своє професійне свято - День проектного менеджера. В цьому році до Дня проектного менеджера для студентів та слухачів нашого інституту спеціалістами тренінгового центру була підготовлена та проведена ділова гра. Приємно відзначити, що на грі також були присутні гості спеціальності "управління проектами" та наші майбутні абітурієнти, для яких випала унікальна можливість зануритись в дивовижний світ управління проектами.
фотогалерея


   30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек. З нагоди цей знаменної дати 30 вересня 2014 року студенти першого курсу напряму "Менеджмент" факультету менеджменту інституту на чолі з кураторами 11 і 12 академічних груп Величко Т.Г і Кічкіной Т.О. відвідала Одеську національну ордена Дружби народів наукову бібліотеку ім. М. Горького. ОННБ ім. Горького є провідним інформаційним центром Півдня України. Фонд бібліотеки налічує понад 5 млн. екземплярів на різних носіях інформації. З 2002 року бібліотека отримує обов'язковий примірник документів всіх видавництв України.
фотогалерея детальніше


30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Шановні колеги !

Прийміть слова щирої вдячності, поваги і подяки за щире бажання зберегти і передати інтелектуальне і духовне багатство. Бажаємо Вам доброго здоров'я, оптимізму, благополуччя, нових творчих здобутків і вдячних читачів!

Презентація "День бібліотек"
детальніше


   26 вересня 2014 року директор інституту М.М. Іжа та завідувач сектору міжнародних зв'язків А.П. Маєв на запрошення Генерального консула КНР в Одесі взяли участь в урочистому прийомі з нагоди 65-ої річниці заснування Китайської Народної Республіки.
детальніше


   В період з 22 по 25 вересня 2014 року доцент кафедри європейської інтеграції ОРІДУ НАДУ при Президентові України В.В. Комаровський перебував з робочим візитом в Університеті Александру Іоан Куза в м. Ясси (Румунія).
детальніше


   25 вересня 2014 року відбувся традиційний вечір-знайомство слухачів 1 та 2 курсів факультету державного управління.
   Захід відбувся в форматі інтерактивної гри-знайомства між першокурсниками та їх старшими колегами другокурсниками факультету державного управління денної форми навчання ОРІДУ НАДУ при Президентові України.
фотогалерея детальніше


   24 вересня вересня начальник бібліотечного відділу Макарова В.О. відвідала відкриття ХV Всеукраїнської виставки-форуму творів друку провідних видавництв України "Українська книга на Одещині", яку проводила Одеська національна наукова бібліотека імені М. Горького.
детальніше


   На факультеті державного управління започатковано цикл зустрічей з авторитетними вітчизняними політиками, державними діячами, вченими та експертами на загальну тему "Державне будівництво України: історія, сучасність та перспективи".
фотогалерея детальніше


   22 вересня 2014 року проведено виїзний семінар-практикум в Балтському районі Одеської області з питань взаємодії органів місцевого самоврядування Балтського району з районним військовим комісаріатом, військовими частинами Збройних Сил України, підрозділами Державної прикордонної служби України та формуваннями з охорони громадського порядку і державного кордону.
фотогалерея детальніше


   17 - 19 вересня 2014 року співробітниками бібліотечного відділу було проведено захід "Бібліотека-слухачу" для слухачів 1 курсу денної форми навчання спеціальності "Державне управління".
детальніше


   17-18 вересня 2014 року директор ОРІДУ НАДУ при Президентові України М.М. Іжа взяв участь у міжнародній конференції "Територіальна цілісність держав і захист прав людини", яка проходила у м. Кишинів, (Республіка Молдова). Захід проводився громадською, неурядовою та неполітичною організацією "Громадська палата" ("Curtea Publicа") під егідою Уповноваженого з прав людини Республіки Молдова Аурелії Грігоріу.
фотогалерея детальніше


   16 вересня в інституті пройшла презентація освіти у Франції, яку провела співробітниця "Альянс Франсез", представниця "Кампюс Франс" в Одесі Ярослава Піратовська.
фотогалерея детальніше


   11 вересня директор інституту М.М. Іжа зустрівся з головою Української Ради Миру, першим Президентом незалежної України, Героєм України Л.М. Кравчуком.
детальніше


   11 вересня 2014 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за ініціативи кафедри управління проектами розпочала роботу дводенна (11-12 вересня) науково-практична конференція "Геоіформаційні технології у територіальному управлінні".
детальніше


   10 вересня в рамках програми адаптації першого курсу напряму "Менеджмент" було організовано посвячення в першокурсники.
фотогалерея детальніше


   10 вересня 2014 року проведено розширене засідання Вченої ради ОРІДУ НАДУ при Президентові України. У зборах взяли участь всі науково-педагогічні працівники та керівники структурних підрозділів.
Підсумки 2013-2014 навчального року та перспективні завдання колективу інституту щодо забезпечення навчально-виховного процесу у 2014-2015 навчальному році - це основне питання, яке було розглянуто.
фотогалерея детальніше


   9 вересня 2014 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась презентація другого Національного фотосалону "Місто біля моря".

фотогалерея детальніше


   6 вересня 2014 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей щодо прийому до аспірантури та докторантури.
У заході взяли участь представники органів влади Вінницької, Одеської, Миколаївської, Херсонської областей, які бажають підготувати та захистити дисертаційні дослідження в інституті, провідні науковці Одеського регіонального інституту державного управління.
Під час зустрічі заступник директора з наукової роботи С.А.Попов ознайомив присутніх з пріоритетами розвитку науки "Державне управління" та основними завданнями дисертаційних досліджень в цій галузі. Завідувач сектору підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів І.В. Нагорна поінформувала про процедури підготовки та подачі документів. В свою чергу завідувачі кафедр надали інформацію про напрямки наукових досліджень професорсько-викладацького складу інституту.
фотогалерея


   5 вересня 2014 року відбулося засідання приймальної комісії для проведення прийому до аспірантури Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Приймальна комісія розглядала питання про організацію прийому до аспірантури у 2014 році та обсяги прийому за спеціальностями галузі науки "Державне управління" (25.00.01 - теорія та історія державного управління; 25.00.02 - механізми державного управління; 25.00.04 - місцеве самоврядування).
До порядку денного також увійшли питання про затвердження форм бланків документації, необхідної для організації прийому до аспірантури Інституту у 2014 році тощо.
фотогалерея


   1- 2 вересня 2014 року відбувся всеукраїнський семінар недержавних аналітичних центрів, які займаються питаннями впливу на формування та реалізацію державної політики в умовах трансформації українського суспільства.
фотогалерея детальніше


   
   Щиро вітаю Вас із Днем знань та початком нового 2014-2015 навчального року!
   Цей день - хвилюючий та відповідальний для кожного із нас, а особливо для тих, кому сьогодні гостинно відчинили двері інститути Національної академії: Інститут вищих керівних кадрів, Вища школа державного управління, Інститут державної служби та місцевого самоврядування.
   У цей нелегкий для України час, кожен має пам'ятати, що саме від щоденної наполегливої праці залежить розбудова української демократії, зміцнення авторитету нашої країни на міжнародній арені, соціальна та економічна стабільність у суспільстві.
   Бажаю усім вам міцного здоров'я, творчого натхнення, миру та спокою, благополуччя у родинах, впевненості в майбутньому!
   Нехай у наших навчальних аудиторіях завжди панує злагода, взаєморозуміння і творча атмосфера!

Президент Національної академії державного управління при Президентові України                       Юрій Ковбасюк   2 вересня 2014 року проведено зустріч слухачів 1 курсу заочної форми навчання факультету державного управління з адміністрацією інституту.
фотогалерея детальніше

Урочисті збори з нагоди початку 2014-2015 навчального року

фотогалерея детальніше


   Привітання професорсько-викладацького складу, слухачів та студентів, докторантів, аспірантів та здобувачів, співпрацівників ОРІДУ НАДУ при Президентові України з початком нового навчального року.
детальніше

"Україна - єдина країна"

фотогалерея детальніше

2 вересня - День заснування Одеси

   Щиро вітаємо всіх зі святом та бажаємо здоров'я і наснаги, процвітання і натхнення, добробуту, подальших здобутків і успіхів на благо рідного міста.
   Ми, одесити, твердо віримо у велике майбутнє нашого прекрасного міста та працюємо для цього!
презентація


    21 серпня доцент кафедри державного управлінння і місцевого самоврядування Піроженко Н.В. та головний спеціаліст-юрисконсульт Інституту Толпиго О.Ф. взяли участь в семінарі-тренінгу "Підтримка малого та середнього бізнесу у виході на ринки ЄС", що був організований Фундацією "Відкритий Діалог" за підтримки Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України, Міжнародного фонду "Відродження" та Інституту громадянського суспільства.
фотогалерея детальніше


    18 серпня 2014 року розпочала роботу літня школа "Інноваційний розвиток системи підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування", яку проводить Національна академія державного управління при Президентові України (Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів) за участю міжнародних експертів Фонду Ганса Зайделя на базі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії.
фотогалерея детальніше

   В Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України в період з 18 по 22 серпня 2014 року проводиться літня школа "Інноваційний розвиток системи підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування" за участю європейських експертів (представники Фонду Ганса Зайделя), керівників, викладачів Національної академії державного управління при Президентові України, Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів, регіональних інститутів Національної академії державного управління при Президентові України та обласних центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування


    В період з 29 червня по 12 липня 2014 року група представників ОРІДУ НАДУ при Президентові України взяла участь в міжнародній навчальній програмі з підтримки демократії в Україні "Літня школа економіки та права", яка проходила в Німеччині (м. Берлін). Учасниками програми стали 25 українських молодих фахівця з Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя та Одеси, що були відібрані на конкурсних засадах. Обов'язковими умовами для участі у програмі було добре володіння англійською мовою, оскільки всі заходи проводились виключно англійською.
фотогалерея детальніше


    В період з 7 по 18 липня 2014 року доцент кафедри інформаційних технологій та систем управління І.С. Куспляк взяв участь у Варшавській євроатлантичній літній академії (WEASA) "Політика, економіка і суспільство в еру мобільності: перспективи для країн Східного партнерства", яка проходила в Європейському коледжі (м. Варшави).
фотогалерея детальніше


    17 липня 2014 року головний спеціаліст сектору міжнародних зв'язків Я.В.Алєксєєва взяла участь в прийомі з нагоди участі турецьких фільмів в Одеському міжнародному кінофестивалі
фотогалерея детальніше


    В Інституті продовжується практика проведення науково-комунікативних заходів в межах науково-дослідної роботи "Результативний бюджетний процес в умовах порушення макроекономічної рівноваги" (науковий керівник - Ахламов А.Г., відповідальний виконавець - Голинська О.В.):
детальніше


    12 липня 2014 року головний спеціаліст сектору міжнародних зв'язків Я.В.Алєксєєва та провідний спеціаліст сектору міжнародних зв'язків В.М.Залепанчук взяли участь в урочистому прийомі з нагоди святкування Дня незалежності Франції, який відбувся в Дипломатичному клубі м.Одеси.
фотогалерея детальніше

Поздоровляємо!


   М.М. Іжу обрано головою Одеської обласної Ради Миру
фотогалерея детальніше


    На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 "Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" 26 червня 2014 року на базі Одеського регіонального інституту державного управління при Президентові України проведено другий тур конкурсу "Кращий державний службовець".
фотогалерея детальніше


    8 липня 2014 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся круглий стіл для газети обласної ради "Одеські вісті" щодо впровадження досвіду КНР в навчальний процес та практику роботи органів публічної влади Південного регіону.
фотогалерея детальніше


    1 липня 2014 року доцент кафедри інформаційних технологій та систем управління Куспляк І.С. взяв участь у круглому столі "Європейська модель електронного урядування для України"
фотогалерея детальніше


    1 липня 2014 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди випуску спеціалістів спеціальності "Менеджмент організацій і адміністрування" та бакалаврів напряму "Менеджмент".
фотогалерея детальніше


    В період з 23 по 29 червня 2014 року відбувся робочий візит делегації Одеського регіонального інституту державного управління (ОРІДУ) та представників Національної академії державного управління при Президентові України (НАДУ) до Китайської Народної Республіки.
фотогалерея детальніше


    24 червня 2014 року о 13.30 в 212 ауд. відбулося засідання Науково-експертної ради Одеського регіонального інституту державного управління Національній академії державного управління при Президентові України.
   У ході роботи засідання Науково-експертної ради було розглянуто питання порядку денного.
фотогалерея детальніше


    З 23 червня 2014 року в Інституті спільно з Харківським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України проходить літня школа для аспірантів "Механізми регіонального розвитку в сучасних умовах". З привітальним словом до учасників літньої школи звернувся заступник директора з наукової роботи С.А. Попов, який зазначив, що такі заходи є традиційними в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України. Перед аспірантами виступили провідні науковці ОРІДУ та ХарРІ НАДУ: д.держ. упр., професор Ю.О. Куц та к.держ. упр. О.С. Конотопцев ознайомили слухачів літньої школи з методологічними засадами формування адміністративних послуг як ефективного інструменту розвитку територіальної громади; к.політ.н., доцент М.Г. Свірін та Голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації В.П. Чорнолуцький акцентували увагу на проблемі питання щодо суміщення представницьких і адміністративних функцій в органах публічної влади регіонального рівня.
фотогалерея детальніше


    У період з 23 по 29 червня 2014 року делегація Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) на чолі з директором М.М. Іжею знаходиться з робочим візитом в Пекінському адміністративному інституті (ПАІ, м. Пекін, КНР). Окрім представників ОРІДУ, до складу делегації, що налічує 8 осіб, увійшли співробітники Національної академії державного управління при Президентові України.
фотогалерея детальніше


    З 18 по 25 червня 2014 року група представників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України взяла участь в міжнародному культурно-освітньому проекті "Культурно-освітній візит до Європи"
фотогалерея детальніше

    18 червня 2014 р. доцент кафедри інформаційних технологій та систем управління І.С. Куспляк взяв участь у парламентських слуханнях на тему: "Законодавче забезпечення розвитку інформаційного суспільства в Україні".
    Мета слухань - аналіз стану реалізації державної політики щодо розвитку ІТ - галузі, узагальнення світового досвіду, розробка та прийняття відповідних рекомендацій парламенту.
    Участь у парламентських слуханнях взяли представники центральних органів виконавчої та законодавчої влади, громадських організацій, установ індустрії програмного забезпечення, українські та зарубіжні експерти, представники ЗМІ.
   Парламентських слухання сприяли розгортанню широкої суспільної дискусії та мають стимулювати прискорення впровадження новітніх інформаційно-комунікаційних технологій у соціально-економічній сфері країни, стануть відправною точкою для масштабних ініціатив та перетворень у цій галузі.
   За результатами парламентських слухань було вироблено й затверджено рекомендації щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні.


    18 червня доцент кафедри А.С. Крупник взяв участь у засіданні профільного Комітету Верховної Ради України - Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, на якому відбувся розгляд законопроекту "Про загальні збори (конференції) членів територіальної громади за місцем проживання" (реєстраційний № 3747). Спочатку законопроект було розглянуто профільним підкомітетом з питань місцевого самоврядування (голова - Євген КАРТАШОВ), а потім - профільним Комітетом - Комітетом з питань державного будівництва та місцевого самоврядування (голова - Давід ЖВАНІЯ).
детальніше


    Навчальний курс "Кордони Європи" Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) успішно закінчено!
фотогалерея детальніше

В І Т А Є М О !

    13 червня 2014 року в Національній академії державного управління при Президентові України відбувся V теоретико-методологічний семінар зa міжнародною участю, а також ІІ Міжнародний конкурс молодих науковців "Архетипіка і державне управління: раціоналізація та нормативні практики".
    За підсумками експертного оцінювання наукових праць учасників конкурсу, переможцем став Віліжінський Віктор Миколайович, аспірант кафедри державного управління і місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України, який отримав відповідний сертифікат та грошову винагороду.
    Бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення !
Так тримати !
фотогалерея


   

Поздоровлення колективу інституту від Одеської обласної Ради миру

фотогалерея детальніше


    В період з 30 травня по 6 червня 2014 року викладачі ОРІДУ НАДУ при Президентові України Ахламов А.Г., Мамонтова Е.В., Томашевська М.В., Величко Т.Г. взяли участь у міжнародній освітній програмі підвищення кваліфікації державних службовців у сфері європейської інтеграції та державного управління. Програму було підготовлено та проведено НАДУ при Президентові України спільно з неурядовою організацією "Україна в Європі"
фотогалерея детальніше


    5 червня 2014 року заступник директора з наукової роботи С.А. Попов, завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Л.Л. Приходченко, аспіранти Інституту брали участь у науково-практичному семінарі "Пріоритети комплексного розвитку регіону", який проводився на базі Херсонського центру підвищення кваліфікації.
фотогалерея детальніше


    04 червня 2014 року директор інституту М.М. Іжа та завідувач сектору міжнародних зв'язків А.П. Маєв були запрошені на зустріч з Генеральним консулом Туреччини в Одесі пані Нур Сагман, що пройшла у приміщенні турецької дипломатичної установи за адресою Лідерсовьский бульвар 3.
детальніше


   

Шановні колеги!

                     Щиро і сердечно вітаємо з Днем журналіста України!               
детальніше


    30 травня 2014 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося урочисте відкриття велопарковки
фотогалерея детальніше


    27 травня 2014 року, в межах Фестивалю науки, пройшов науково-методологічний семінар з обговорення результатів наукових досліджень аспірантки кафедри державного управління і місцевого самоврядування 2-го року навчання з відривом від виробництва О. Л. Ковінчук, яка висвітлила результати проведення дисертаційного дослідження на тему "Кластерний підхід як інструмент реалізації державної політики розвитку територій", що виконується за спеціальністю 25.00.02 - механізми державного управління, під науковим керівництвом М.П. Попова, доцента кафедри, к.держ.упр., доцента.
   В ході проведення семінару викладачами кафедри проведено обговорення проміжних результатів дисертаційного дослідження аспіранта О.Л. Ковінчук, надані основні зауваження та пропозиції щодо удосконалення дисертаційної роботи.
фотогалерея


    23 травня 2014 року в рамках відзначення Дня науки відбулося засідання Науково-експертної ради Одеського регіонального інституту державного управління Національній академії державного управління при Президентові України.
фотогалерея детальніше


    23 травня в межах Фестивалю науки відбулась ділова гра з обговорення взаємовідносин між органами державної влади і органами місцевого самоврядування. Ділова гра пройшла у формі засідання суду присяжних, якими виступили слухачі 1 курсу денної форми навчання. Учасники гри взяли активну участь та виявили високий рівень підготовки у межах дисципліни "Територіальна організація влади в Україні"
фотогалерея


    22 - 23 травня професор кафедри Ю.Б. Молодожен та 26 - 27 травня доцент кафедри А.С. Крупник взяли участь у практичному тренінгу з гендерного бюджетування для Інструкторів навчального курсу з економічно обґрунтованого планування розвитку територій НАДУ при Президентові України, який відбувся у межах канадського Проекту РЕОП у м. Львів.
    Метою практичного тренінгу було оволодіння навичками самоформування доходної та видаткової частини бюджету за потреб різних категорій осіб.
   У тренінгах взяли участь представники регіональних інститутів НАДУ, Львівської міської ради, керівництво РЕОП.


    В період з 10-17 травня 2014 року слухачка 1 курсу спеціальності "Управління проектами" Ярослава Омельченко взяла участь в міжнародній програмі "Трансфер інновацій або вихід на сучасний ринок праці ЄС (навчально-виробнича студентська практика)", що проходила в містах Лодзь, Бидгощ (Польща).
фотогалерея детальніше


    22 травня в межах Фестивалю науки, відбулось відкрите засідання слухацького та студентського самоврядування з питань організації слухацької та студентської наукової роботи. На якому завідувач кафедри Л.Л. Приходченко проінформувала про консультаційно - дорадчу та науково - експертну діяльність викладачів кафедри, акцентувавши увагу на перспективних напрямках співпраці слухачів, студентів і викладачів.
фотогалерея детальніше


    14 травня 2014 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президенті України відбулося традиційне спортивне свято інституту присвячене 69 річниці Великої Перемоги.
фотогалерея детальніше


    22 травня 2014 року кафедрою регіональної політики та публічного адміністрування був проведений ВЕБ-семінар на тему "Регіональна політика та регіональний розвиток в Україні" головною метою якого було розглянути актуальні проблеми регіональної політики та регіонального розвитку в Україні та світі у контексті обговорення "Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні".
   Участь у ВЕБ-семінарі взяли як провідні науковці галузі "Державне управління", державні службовці, так й майбутні кандидати наук та магістри державного управління. Дякуємо за участь!
Результати ВЕБ-семінару Учасники ВЕБ-семінару


   

23 травня - 95 років Одеській державній кіностудії художніх фільмів

презентація ОК кадри із фільмів ОК детальніше


    У рамках відзначення Дня науки та Фестивалю науки в Одеському регіональному інституті державного управління 20 травня на базі Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.С. Грушевського відбулась виїзна виставка - презентація "Сучасні досягнення ОРІДУ НАДУ при Президентові України у галузі науки "державне управління".
фотогалерея детальніше


    22 травня 2014 року, на виконання доручення Прем'єр - міністра України Яценюка А.П. від 10.04.2014 р. № 10161/18/1-14 "Про забезпечення експертних зустрічей представників громадських об'єднань, громадських рад, науковців, експертів, засобів масової інформації", на базі ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбулася відеоконференція на тему: "Реформування місцевого самоврядування та децентралізація влади"
фотогалерея детальніше


    21 травня 2014 року директор інституту Іжа М.М., викладачі, аспіранти та слухачі ОРІДУ НАДУ при Президентові України прийняли участь у науково - практичній конференції за міжнародною участю "Лібералізація візового режиму між Україно та ЄС: хто виграє?". Під час конференції представники ОРІДУ НАДУ при Президентові України приймали активну участь у обговоренні проблем.
фотогалерея детальніше


    6 травня кафедра філософських та соціально-політичних наук урочисто відзначила 90-річчя від дня народження легендарної людини, героя Великої Вітчизняної війни, доцента

Якова Андрійовича Савченка.

На урочистостях були присутні: сам ювіляр - Я.А. Савченко, директор інституту - проф. М.М. Іжа, начальник відділу кадрів - В.Т. Крук, викладачі кафедри на чолі з проф.О.П. Якубовським.
фотогалерея


    20 травня 2014 року директор інституту Іжа М.М. провів традиційну зустріч із старостами та представниками академічних груп.
фотогалерея детальніше


   16 травня 2014 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбувся науково-практичний семінар "Інформаційне суспільство та сталий розвиток", який було організовано та проведено кафедрою інформаційних технологій та систем управління спільно з комунальним підприємством "Обласний інформаційно-аналітичний центр". Захід було присвячено Всесвітньому дню телекомунікацій та інформаційного суспільства та Дню науки.
фотогалерея детальніше


               
Віртуальна виставка "Місцеве самоврядування в Україні: від витоків до сьогодення"
детальніше


               

17 травня - День Європи

детальніше


   15 травня 2014р. в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулася V Міжнародна наукова інтернет-конференція аспірантів та докторантів з державного управління: ""Державне управління в Україні: історія державоутворення, виклики та перспективи", яка організована кафедрою державного управління і місцевого самоврядування в межах Фестивалю науки. В роботі конференції взяли участь понад 50 представників ОРІДУ НАДУ при Президентові України та різних вищих навчальних закладів України та зарубіжжя.
    У прийнятих за підсумками обговорення рекомендаціях систематизовані пропозиції молодих науковців щодо подальшого вдосконалення та розвитку системи публічного управління в державі, які будуть розглянуті на засіданні науково - експертної ради інституту.
фотогалерея


   15 травня 2014 р. у читальній залі ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбувся День поезії.
фотогалерея детальніше


   14 травня 2014 року о 17.00 в Будинку вчених відбулася відкрита лекція професора , доктора наук з державного управління, Заслуженого працівника освіти України, професора кафедри державного управління та місццевого самоврядування Петра Івановича Надолішнього на тему: "Державне управління на перехресті тисячоліть".
фотогалерея детальніше


   13 травня, в межах Фестивалю науки, що проводиться кафедрою державного управління і місцевого самоврядування інституту до Дня науки.
   В Одеській обласній державній адміністрації відбулася консультативно-координаційна нарада з головами органів самоорганізації населення міста Одеси на тему: "Роль органів самоорганізації населення у реформуванні системи місцевого самоврядування", яку провів доцент кафедри, кандидат політичних наук, доцент, голова Всеукраїнської громадської організації "Асоціація сприяння самоорганізації населення" Крупник А.С.
фотогалерея


   13 травня в межах заходів Фестивалю науки, що проводиться за ініціативою кафедри державного управління і місцевого самоврядування, відбулися Оксфордські дебати. В дебатах взяли участь слухачі І курсу денної форми навчання факультету "Державне управління". Були обговоренні актуальні проблеми територіального устрою України, зокрема питання децентралізації, унітаризму та федералізму, розвитку місцевого та регіонального самоврядування. На дебати були запрошені викладачі інших кафедр інституту з метою поширення досвіду впровадження інтерактивних форм у навчальний процес. У процесі дебатів викладачі та слухачі долучилися до активної дискусії з обговорення проблемних питань.
   Від кафедри державного управління і місцевого самоврядування висловлюємо щиру вдячність всім учасникам за зацікавленість, слушні питання та активну дискусію!
фотогалерея


   В Інституті 14 травня 2014 року відбулося засідання круглого столу "Розвиток територіальних громад - запорука ефективної держави". Ініціатором заходу виступила Національна академія державного управління при Президентові України за організаційної підтримки Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
фотогалерея детальніше


    12 травня, в рамках Фестивалю науки, в читальній залі бібліотеки інституту відбулася лекція-диспут на тему "Український менталітет".
фотогалерея детальніше


    12 травня, в рамках Фестивалю науки, що проводиться кафедрою державного управління і місцевого самоврядування інституту до Дня науки, відбулася презентація колективної монографії "Розвиток організаційно-правового механізму управління системою державних закупівель на конкурсних засадах", яку підготував авторський колектив у складі: доктора політичних наук, професора, Заслуженого працівника освіти України Іжі М.М., кандидата наук з державного управління, доцента Піроженко Н.В., кандидата наук з державного управління Дроздової Н.Г., кандидата медичних наук Тещука В.І.
фотогалерея детальніше


    12 травня 2014 року у Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулось урочисте відкриття Фестивалю науки присвяченого Дню науки, що пройде протягом 12-23 травня, на базі кафедри державного управління і місцевого самоврядування.
фотогалерея детальніше


   

Про фестивалі науки: історія та сучасність

ПЛАН ЗАХОДІВ детальніше


   

6 травня 2014 року в інституті відбулись урочисті заходи з нагоди святкування 69 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

фотогалерея детальніше


    29 квітня 2014 року відбувся виїзний тренінг "Управління та лідерство" для співробітників ДП "Спеціалізований морський порт "Октябрьск", що зараховані до кадрового резерву на керівні посади.
   1. Ознайомлення з теоретичним матеріалом та його закріплення у проблемній формі;
   2. Ділова гра для виявлення типу стратегічної поведінки керівника з аналізом та обговоренням.
   Тренінг провели Безверхнюк Тетяна Миколаївна та Пєклун Катерина Вікторівна.
фотогалерея


    24 квітня 2014 року в інституті пройшла ювілейна XV Всеукраїнська щорічна студентська науково-практична конференція за участю міжнародних спеціалістів: "Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології".
детальніше фотогалерея


   22 квітня 2014 року директор інституту, доктор політичних наук, Заслужений працівник освіти Микола Михайлович Іжа нагородив найініціативніших студентів та слухачів подяками за активну участь в організації, проведенні заходів, розвитку студентських проектів та значний творчий внесок у життя інституту
детальніше фотогалерея


   14-17 квітня 2014 року доцент кафедри інформаційних технологій та систем управління І.С. Куспляк перебував в м. Варшава (Польща) у складі робочої групи з питань розвитку системи електронного урядування при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
детальніше фотогалерея


   

20 квітня - Світле Христове Воскресіння. Великдень

детальніше презентація


    В період з 10 по 12 квітня 2014 року доцент кафедри європейської інтеграції В.В. Комаровський, аспірант В.І. Бондарук, а також слухачі та студенти факультету менеджменту ОРІДУ НАДУ при Президентові України Д. Литвинюк, Д. Демір та А. Шкурупій взяли участь у міжнародній конференції "Проблемні питання грошово-кредитної, банківської та фінансової сфер в центральних і східних країнах-членах ЄС: Як центральним і східним країнам-членам ЄС подолати економічну кризу сьогодення?". Захід проводився на базі Університету Александру Іоан Куза у м. Ясси (Румунія).
детальніше


    12 квітня 2014 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей
детальніше фотогалерея


    Доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування Н. Піроженко взяла участь в семінарі "Державні закупівлі в рамках проектів, що фінансуються Світовим банком", який відбувся в м. Кишинів (Молдова) в офісі Світового банку в Молдові (7-9 квітня 2014 року).
детальніше фотогалерея


    В період з 6 по 9 квітня 2014 року слухач 1 курсу спеціальності "Державне управління" Катерина Рогачевська та слухачі 1 курсу спеціальності "Управління проектами" Діана Недбайло, Ганна Кожухар, Катерина Новаковська взяли участь у виїзному тренінгу "Етикет та дипломатичний протокол", що відбувся у Будапешті (Угорська Республіка).
детальніше фотогалерея


    Шановні колеги!
   Запрошуємо Вас взяти участь у роботі
   V Міжнародної наукової Інтернет-конференції
   аспірантів та докторантів з державного управління
   "ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ: ІСТОРІЯ ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ, ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ",
   що відбудеться 15 травня 2014 року.
детальніше


    11 квітня 2014 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбувся телеміст, який було організовано для учасників шкіл з м. Баку (Азербайджан) і м. Одеса (Україна) з нагоди святкування 70-річчя визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників.
фотогалерея детальніше


   

Вручення нагород Одеської обласної ради і Одеської обласної державної адміністрації працівникам інституту

детальніше фотогалерея


   

Зв'язки з рідним інститутом залишатимуться на все життя!

детальніше


    В період з 2 по 6 квітня 2014 року в Одесі проходила 7 сесія EU Study Days - Школи європейських студій. EU Study Days - це освітній проект, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз. Лекторами - є провідні українські та європейські спеціалісти з Європейського Союзу та інтеграційних процесів на континенті. Участь у Школі - безкоштовна, а відбір здійснюється на основі конкурсу.
детальніше фотогалерея


   09 квітня 2014 р. відбулася нарада-семінар з питань обговорення паспортів спеціальностей галузі науки "Державне управління", яка проходила у режимі відеоконференцзв'язку. В заході взяли участь: керівництво Національної академії та регіональних інститутів, члени експертних груп з питань розробки паспортів спеціальностей та провідні вчені галузі науки "Державне управління".
детальніше фотогалерея


   

10 квітня - 70-річчя визволення Одеси від фашистських загарбників

детальніше презентація-1 презентація-2 фотогалерея
відео-1 відео-2 відео-3


   Національною академією державного управління при Президентові України 02 квітня 2014 року проведено нараду у форматі відеоконференцзв'язку з регіональними інститутами державного управління, щодо забезпечення організації та проведення "Літніх шкіл" з проблем державного управління у 2014 році.
детальніше фотогалерея


   205 років від дня народження Миколи Васильовича Гоголя, письменника, визнаного класика української та російської літератури.
детальніше віртуальний музей


   26 березня 2014 року голови районних, місцевих рад, районних адміністрацій, представники органів самоорганізації населення, громадськості Миколаївщини на засіданні круглого столу "Розвиток органів самоорганізації населення в містах і селах Миколаївщини", організованого Фондом розвитку міста Миколаєва, Миколаївським обласним радою при методичній підтримці Всеукраїнської громадської організації "Асоціація сприяння самоорганізації населення", обговорили питання формування та розвитку дієвої самоорганізації в селах і містах Миколаївської області.
фотогалерея детальніше


   29 березня 2014 року викладачі, аспіранти, слухачі, студенти та співробітники Інституту взяли активну участь у щорічній обласній акції "За чисте довкілля"
фотогалерея детальніше


   28 березня 2014 року директор ОРІДУ НАДУ при Президентові України М.М. Іжа провів робочу зустріч з експертами проекту "Національний діалог" Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Бостьяном Маловрхом та Рікардо Лейпрі.
фотогалерея детальніше


    26 березня 2014 року відбулося засідання Науково-експертної ради Одеського регіонального інституту державного управління Національній академії державного управління при Президентові України.
фотогалерея детальніше


    З 01 по 23 березня 2014 року випускниця факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України Грибова Тетяна вдруге взяла участь у навчальному візиті до м. Гюстров, організованому Інститутом державного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург - Передня Померанія (ФРН).
фотогалерея детальніше


    Про відбір кандидатів на участь у навчальній подорожі в рамках рограми "Групові поїздки студентів до Німеччини".
детальніше


    21 березня 2014 року, до Всесвітнього дня поезії, слухачі та студенти Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України підвели підсумки чергової акції "Сто книжок для сільських бібліотек" та залишили всі зібрані книги у Книгарні-Кав'ярні для передачі до сільських бібліотек.
детальніше


    14 березня 2014 року відбувся семінар, в ході якого аспірант четвертого року навчання без відриву від виробництва кафедри економічної та фінансової політики ЛІПАЧ Олена Олександрівна представила результати дисертаційного дослідження на тему "Механізми управління бюджетами представницьких органів влади". Науковий керівник - к.держ.упр., доцент Осадчук С.В.
фотогалерея детальніше


    13 березня 2014 рокув актовій залі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України провели святковий концерт, присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка
фотогалерея детальніше


    У період з 11 по 13 березня 2014 року відбувся виїзд робочої групи представників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України до органів публічної влади Херсонської області. Метою візиту було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу, проведення роботи стосовно проведення вступної кампанії у поточному році.
фотогалерея детальніше


   28 лютого 2014 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди вісімнадцятого випуску магістрів за спеціальностями галузі знань "Державне управління".
фотогалерея детальніше


    1 березня 2014 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди випуску магістрів спеціальності "Управління проектами" та спеціалістів спеціальності "Менеджмент організацій і адміністрування" (заочної форми навчання).
фотогалерея детальніше


   6 березня 2014 року в актовій залі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося яскраве та масштабне святкове дійство - конкурс "Містер ОРІДУ - 2014". Саме так, чоловіча половина закладу привітала найкращих жінок у світі з прекрасним святом весни та краси - Днем 8 березня!
фотогалерея детальніше

Зв'язатися з представником приймальної комісії можна он-лайн за допомогою skype. Наше ім'я "oridunadu"До 200-річчя від дня народження
Тараса Григоровича Шевченка

детальніше презентація-1 презентація-2 відео віртуальний музей


   26 лютого 2014 року відбулася на прес-конференція в УНІАН на тему-"Розвиток самоорганізації населення в громадах"
фотогалерея детальніше


   

27 лютого - День утворення Одеської області

презентація детальніше


   В період з 16 по 22 лютого 2014 року слухачка 1 курсу спеціальності "Управління проектами" Ярослава Омельченко взяла участь в міжнародній програмі "Створення власного бізнесу в країнах ЄС на прикладі Польщі", що проходила в місті Краків.
фотогалерея детальніше


   20 лютого 2014 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась тематична зустріч "Міжнародні проекти і програми як складова підготовки управлінців" за участю начальника відділу зв'язків з громадськістю Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) Анне Лейнонен та співробітника відділу Дар'ї Похлєбаєвої.
фотогалерея детальніше


                                                            21 лютого - Міжнародний день рідної мови
   Міжнародний день рідної мови відзначається щорічно, починаючи з 2000 року. Це свято було започатковане у 1999 році на сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО. Воно спрямоване на підтримку мовного та культурного розмаїття. За оцінками фахівців, із 6000 мов, які нині існують, більшість знаходиться під загрозою зникнення у найближче десятиріччя. Привернення уваги міжнародної спільноти до цієї теми - важливий крок до визнання необхідності захистити різноманіття культур.
фотогалерея детальніше


Директор інституту М.М. Іжа
взяв участь у творчій зустрічі, присвяченій 200-річчю з дня народження
Т.Г. Шевченка
фотогалерея детальніше


    18 лютого 2014 року директор інституту М.М. Іжа та завідувач сектору міжнародних зв'язків А.П. Маєв були запрошені на зустріч зі співробітниками Генерального консульства КНР в Одесі. З боку китайської дипломатичної установи у зустрічі взяли участь в.о. Генерального консула Юй Чун Лі та консул з питань культури та освіти Сун Ян Вей.
фотогалерея детальніше


    18 лютого 2014 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась презентація конкурсу бізнес-планів для слухачів спеціальності "Управління проектами". Презентацію провела керівник Україно-Баварського менеджмент тренінг-центру Баварського дому в Одесі Світлана Богданова.
фотогалерея детальніше


    13 лютого 2014 року в рамках державної атестації випускників 2014 року факультету державного управління відбувся публічний захист магістерських робіт слухачів спеціальності "Державне управління" (спеціалізація "Інформатизація державного управління").
фотогалерея детальніше


    10 лютого 2014 року відбувся теоретико-методологічний семінар для аспірантів третього року навчання кафедри філософських та соціально-політичних наук, на якому були представлені результати дисертаційного дослідження Попової Віри Миколаївни. Тема дисертаційного дослідження - "Механізми реалізації соціально-правової функції державного управління", науковий керівник - д.філос.н., професор Е.А. Гансова.
фотогалерея детальніше


    10 лютого 2014 року завідувач сектору дистанційного навчання відділу інформаційно-телекомунікаційних технологій О.С. Тиховський урочисто прийняв Присягу державного службовця
фотогалерея детальніше


    В інституті триває державна атестація випускників факультету державного управління


фотогалерея детальніше


   31 січня 2014 року перший заступник директора А.Г. Ахламов провів організаційні збори з головами та членами державних екзаменаційних комісій з проведення державних екзаменів та захисту магістерських робіт на факультеті державного управління.
фотогалерея детальніше


   24 січня 2014 року в інституті відбулися зустрічі слухачів ІІ курсу денної форми навчання спеціальності "Державне управління" з Автономної Республіки Крим, Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей та м. Севастополь з відповідальними особами регіональних органів влади щодо працевлаштування
фотогалерея детальніше


   Закінчила роботу Школа педагогічної майстерності. "Сучасні методики викладання та використання їх у навчальному процесі", заняття в якій тривали з 19 листопада 2013 р. по 23 січня 2014 р. Основною метою Школи було використання найсучасніших методик викладання та реагування на актуальні проблеми та недоліки в процесі педагогічної діяльності.
фотогалерея детальніше


   23 січня 2014 року з нагоди святкування Дня Соборності України слухачами денної форми навчання факультету державного управління проведений круглий стіл на тему: "Роль політичних партій України на сучасному етапі державотворення"
фотогалерея


   День Соборності України - знаменна історична подія, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві.
детальніше


   21 січня, на честь Дня Соборності України в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Грушевського відбулись публічні читання "Соборність українських земель: від зародження ідеї до Акту Злуки".
фотогалерея детальніше


    Графік проведення зустрічей-співбесід керівників органів публічної влади регіонів Півдня України з випускниками денної форми спеціальності "Державне управління", які навчалися за державним замовленням щодо їх подальшого працевлаштування 24 січня 2014 року, ауд. 212
детальніше


   17 січня 2014 року відбувся семінар для аспірантів третього року навчання кафедр філософських та соціально-політичних наук та права і законотворчого процесу. На семінарі були представлені результати дисертаційних досліджень
фотогалерея детальніше


    16 січня голова профспілкової організації інституту Яценко Володимир Архипович прийняв участь у зустрічі першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Олександра Віталійовича Орлова та директора Департаменту соціального захисту населення Ірини Вікторівни Маркевич з керівництвом Федерації профспілок Одеської області, галузевих обкомів профспілок та профактивом області.
фотогалерея детальніше


    16 січня 2014 року відбулося засідання Науково-експертної ради Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
фотогалерея детальніше


    14 січня 2014 року слухачі факультету державного управління за найкращими народними традиціями із колядками та щедрівками поздоровили весь колектив інституту із Старим Новим Роком.
фотогалерея детальніше


   14 січня 2014 року з нагоди святкування Нового року та Різдва Христового в актовій залі інституту відбувся концерт, підготовлений вихованцями "Дитячої музичної школи № 15 ім. Т.І. Боєвої м. Одеси"
фотогалерея детальніше


    11 січня 2014 року відбувся семінар для аспірантів третього року навчання кафедри європейської інтеграції. На семінарі були представлені результати дисертаційних досліджень наступних аспірантів:
детальніше


2014