Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

Новини


З 11 по 12 вересня 2019 року

У період з 11 по 12 вересня 2019 року у відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведено спеціальна короткострокова програма: «Інформування громадськості про державну політику у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України» з підвищення кваліфікації 15 державних службовців державних службовців структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій Одеської області з питань комунікацій з громадськістю та інформаційної діяльності.
У відділі підвищення кваліфікації кадрів проведено спеціальну короткострокову програму «Організаційно-правове забезпечення діяльності територіальних громад. Правові засади запобігання та врегулювання конфлікту інтересів»

З 10 по 12 вересня 2019 року підвищили кваліфікацію 28 секретарів сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад, старост, голів сільських рад та посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області.
В ОРІДУ НАДУ при Президентові України продовжується цикл одноденних семінарів з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області за темою «Запобігання корупції в органах публічної влади»

Відповідно до затвердженого плану-графіка 11 вересня поточного року проведено одноденний семінар для державних службовців Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області та Головного управління Національної поліції в Одеській області. Всього у семінарі взяли участь 40 осіб.
06 вересня 2019 року ОРІДУ НАДУ при Президентові України розпочато цикл одноденних семінарів з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області за темою «Запобігання корупції в органах публічної влади»

В Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України щороку проводиться значна робота з підвищення кваліфікації посадових осіб органів публічної влади з питань запобігання корупції. Відповідно до затвердженого плану-графіка перший семінар у поточному році проведено 6 вересня для державних службовців Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області, в рамках якого взяли участь 20 осіб.
У відділі підвищення кваліфікації кадрів 04 вересня проведено першу в другому півріччі спеціальну короткострокову програму «Формування позитивного іміджу органів публічної влади» з підвищення кваліфікації 30 державних службовців Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області

Відповідно до затвердженого розкладу занять програму відкрила начальник відділу ПКК Липовська С.О., яка розповіла слухачам про головні завдання ОРІДУ НАДУ при Президентові України (далі Інститут), про систему надання освітніх послуг.
25 червня 2019 року

Проведено виїзну одноденну спеціальну короткострокову програму «Практичні аспекти впровадження децентралізації. Гендерна політика України: складний шлях від декларацій до позитивних дій» з підвищення кваліфікації 25 державних службовців Великомихайлівськоїї районної державної адміністрації та 30 посадових осіб місцевого самоврядування Великомихайлівського району Одеської області. Програмою передбачено та висвітлено наступні питання: «Поточний стан та перспективи розвитку процесів децентралізації влади в Україні. Міжмуніципальне співробітництво громад»;Гендерна нерівність в Україні: проблеми та шляхи їх вирішення. Принципи роботи цифрових та соціальних медіа. Поняття про фейк, постправду, диджиталізацію»; «Розвиток державної мовної політики. Ділова українська мова в органах публічної влади» У ході семінару активно обговорювалися питання об’єднання громад та передачі повноважень громадам, актуальні та нагальні для Великомихайлівського району проблеми, учасники порушували питання щодо атестації державних службовців вільного володіння державною мовою тощо. Слухачі високо оцінили належний рівень організації семінару та роботу викладацького складу. Висловили вдячність керівництву Одеського регіонального інституту державного управління та Одеському центру розвитку місцевого самоврядування за надану можливість отримати теоретичні та практичні знання під час семінару.


19 по 21 червня 2019 року

Спеціальна короткострокова програма «Забезпечення ефективної діяльності органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади. Законодавство України про запобігання проявам корупції в аспекті здійснення публічних закупівель» з підвищення кваліфікації заступників голів, керуючих справами, посадових осіб районних, міських, сільських рад, голів та заступників голів об’єднаних територіальних громад, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області, яка була проведена у період з 19 по 21 червня 2019 року була насичена не тільки аудиторними заняттями.


На виконання замовлення державних службовців Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства 19 червня 2019 року проведено семінар «Актуальні питання державного управління і місцевого самоврядування»

Відповідно до укладених індивідуальних договорів між державними службовцями Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства та Одеським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України 19 червня 2019 року проведено короткостроковий семінар «Актуальні питання державного управління і місцевого самоврядування».


У період з 12 по 14 червня 2019 року

У відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України у період з 12 по 14 червня відбувся тематичний короткотерміновий семінар «Психологічні основи ефективного управління» для 19 слухачів.
На виконання замовлення керівництва Прокуратури Одеської області проведено семінар з підвищення кваліфікації 76-ти державних службовців.

Відповідно до укладених індивідуальних договорів між державними службовцями органів прокуратури Одеської області та Одеським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України 06 червня 2019 року на базі прокуратури Одеської області проведено короткостроковий семінар «Актуальні питання проходження державної служби в органах прокуратури».06 червня 2019 року

У відділі підвищення кваліфікації кадрів 06 червня 2019 року продовжується проведення циклу спеціальних короткострокових програм за темою: «організація діяльності державних службовців відповідно до чинного законодавства» з підвищення кваліфікації 10 державних службовців, які займають посади державної служби категорії «Б» та «В» Головного управління статистики в Одеській області.Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування проведено семінар «Формування позитивного іміджу органів державної влади: основні принципи етики посадовців»

В період з 04 по 05 червня 2019 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведено короткостроковий семінар за темою «Формування позитивного іміджу органів державної влади: основні принципи етики посадовців» з підвищення кваліфікації посадовців Вінницької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.З 3 по 5 червня 2019 року

В Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України спільно з Управлінням комунікації та інформаційної політики Одеської обласної державної адміністрації відбувся навчально-методичний семінар з підвищення кваліфікації представників інститутів громадянського суспільства Одеської області на тему: «Розроблення конкурсних пропозицій для участі у конкурсах проектів».На виконання замовлення та згідно з договорами укладеним між Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області та Одеським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України проведено три семінари з підвищення кваліфікації 77-ми державних службовців.

У поточному році започатковано новий формат надання послуг з підвищення кваліфікації державних службовців Миколаївської області за прямими договорами. На замовлення керівництва Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області 28 та 30 травня працівниками відділу підвищення кваліфікації кадрів інституту організовано та проведено три семінари з підвищення кваліфікації 77 державних службовців цієї структури, а саме:30 травня 2019 року

30 травня 2019 року проведено виїзну одноденну спеціальну короткострокову програму: «Практичні аспекти впровадження децентралізації. Гендерна політика України: складний шлях від декларацій до позитивних дій» з підвищення посадових осіб місцевого самоврядування Окнянського району Одеської області.
29 травня для 25 державних службовців Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області проведено семінар за темою «Прийняття ефективних рішень на державній службі».

На виконання договору укладеного між Головним управління Держпродспоживслужби в Одеській області та ОРІДУ НАДУ при Президентові України 29 травня проведено семінар за темою «Прийняття ефективних рішень на державній службі». Відкрила семінар завідувач сектору організації семінарів за державним замовленням відділу ПКК Привалова Н.В., яка поінформувала присутніх про діяльність Інституту та відділу підвищення кваліфікації кадрів. Особливу увагу Привалова Н.В. приділила новим умовам вступу до Інституту на різні факультети.


Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування проведено семінар «Актуальні питання державного управління і місцевого самоврядування»

В період з 21 по 22 травня 2019 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведено короткостроковий семінар за темою «Актуальні питання державного управління і місцевого самоврядування». Відкрили семінар начальник відділу підвищення кваліфікації кадрів Липовська С.О. та завідувач сектору організації семінарів за державним замовленням Привалова Н.В., які поінформували присутніх про діяльність Інституту та відділу підвищення кваліфікації кадрів. Особливу увагу було приділено новим умовам вступу до Інституту, перевагам навчання на різних факультетах інституту.


З 22 по 24 травня 2019 року

У відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України у період з 22 по 24 травня відбувся тематичний короткотерміновий семінар «Конфлікти, стреси, маніпулювання в управлінській і політичній діяльності» для 17 слухачів. В рамках семінару проведено тренінги, тематичні зустрічі за темами: Комунікативні методи та заходи, Сучасна українська ментальність та її врахування в роботі посадової особи місцевого самоврядування, Мовна політика та патріотичне виховання через призму історії. Одеса: заснування та розвиток міста, Профілактика стресу. Стресостійкість керівників у професійної діяльності. Конструктивне вирішення конфліктів в колективі, Нейролінгвістичне програмування. Практика використання методів комунікативного впливу в процесах управління, Маніпуляція - як метод управління. Як протидіяти маніпуляції. Маніпулятивний вплив ЗМІ. Як протистояти маніпуляціям в часи цифрових технологій та пост-правди.20 травня 2019 року

Проведено виїзну одноденну спеціальну короткострокову програму: «Практичні аспекти впровадження децентралізації. Гендерна політика України: складний шлях від декларацій до позитивних дій» з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Кілійського району.
Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування проведено семінар «Європейська та євроатлантична інтеграція України»

22 травня 2019 року у відділі підвищення кваліфікації кадрів у рамках спеціальних короткострокових програм підвищення кваліфікації старост, сільських, селищних, міських (міст районного значення) голів, голів об’єднаних територіальних громад, заступників голів, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області, посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради відбувся круглий стіл: «Оптимізація функцій і повноважень органів публічної влади в контексті реформування державного управління» який провели Гриневецький Сергій Рафаїлович - український політик, народний депутат України 3-го, 6-го і 7-го скликання та директор Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, професор кафедри регіональної політики та публічного адміністрування, доктор політичних наук, професор, Заслужений працівник освіти України - Іжа Микола Михайлович. На захід були запрошені студенти першого курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування Інституту. Виступ і теми, які представив Гриневецький С.Р. для обговорення, викликали неабиякий інтерес серед присутніх та спонукали до аналізу процесів, які відбуваються на сьогодні в державі. Слухачі отримали можливість спілкування з видатним політиком нашого часу. Відповіді на численні запитання отримали всі присутні.


Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування проведено семінар «Європейська та євроатлантична інтеграція України»

В період з 16 по 17 травня 2019 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведено короткостроковий семінар за темою «Європейська та євроатлантична інтеграція України». Відкрила семінар начальник відділу підвищення кваліфікації кадрів Липовська С.О., яка поінформувала присутніх про діяльність Інституту та відділу підвищення кваліфікації кадрів. Особливу увагу Липовська С.О. приділила новим умовам вступу до Інституту, перевагам навчання на факультеті «Публічне управління та адміністрування»


14 травня для 26 державних службовців Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області проведено семінар за темою «Психологічні основи ефективного управління в органах публічної влади»

На виконання договору укладеного між Головним управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та ОРІДУ НАДУ при Президентові України 14 травня проведено семінар за темою «Психологічні основи ефективного управління в органах публічної влади». Відкриття семінару відбулося за участю в.о. начальника Головного управління Калнауса О.Р. та представників інституту.14 травня у Миколаєві проведено семінар за темою «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади».

На виконання плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців 1-5 груп оплати праці та посадових осіб місцевого самоврядування ІV категорії посад органів публічної влади Вінницької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей на 2019 рік у Миколаєві на базі Миколаївського обласного Центру підвищення кваліфікації проведено одноденний семінар за темою «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади».


26 квітня 2019 року

Проведено виїзну одноденну спеціальну короткострокову програму «Практичні аспекти впровадження децентралізації. Гендерна політика України: складний шлях від декларацій до позитивних дій» з підвищення кваліфікації 25 державних службовців Арцизької районної державної адміністрації та 30 посадових осіб місцевого самоврядування Арцизького району Одеської області.
24 і 25 квітня у Херсоні та Вінниці проведено семінари за темою «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади»

На виконання плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців 1-5 груп оплати праці та посадових осіб місцевого самоврядування ІV категорії посад органів публічної влади Вінницької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей на 2019 рік проведено одноденні семінари за темою «Ефективні управлінські технології в органах публічної влади» у Херсонській області 24 квітня та у Вінницькій області 25 квітня. Відкриття семінарів відбулося за участю керівників органів влади областей. Так, під час відкриття семінару у Херсоні виступив керівник апарату Херсонської обласної державної адміністрації Клюцевський Володимир Іванович та директор Херсонського обласного центру підвищення кваліфікації Білорусов Сергій Георгійович. На початку семінару у Вінниці виступили керівник апарату Вінницької обласної державної адміністрації Бойко Валерій Олексійович та директор Вінницького обласного центру підвищення кваліфікації кадрів Пашиніна Тетяна Семенівна.З 08 по 19 квітня 2019 року

Загальна професійна програма підвищення кваліфікації державних службовців вперше призначених на посаду державної служби обласної та районних державних адміністрацій Одеської області була організована відділом ПКК з 08 по 19 квітня 2019 року.
З 10 по 12 лютого 2019 року

У відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України у період з 10 по 12 лютого відбувся тренінг «Менеджмент та управлінське лідерство в органах місцевого самоврядування» для 17 посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради. У рамках семінару проведено круглий стіл «Оптимізація функцій і повноважень органів публічної влади в контексті реформування державного управління (децентралізація)» основним доповідачем був Гриневецький Сергій Рафаїлович, український політик, народний депутат України 3-го, 6-го і 7-го скликання.З 02 по 04 квітня 2019 року

У період з 02 по 04 квітня 2019 року у відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведено спеціальну короткострокову за темою: «Впровадження електронних адміністративних послуг як пріоритет стратегічного розвитку регіону» з підвищення кваліфікації 19 державних службовців підрозділів райдержадміністрацій з питань надання адміністративних послуг Одеської області.27 березня 2019 року

У відділі підвищення кваліфікації кадрів 27 березня 2019 року продовжується проведення циклу спеціальних короткострокових програм за темою: «Професійна компетентність державних службовців як умова ефективної діяльності органів державної влади» з підвищення кваліфікації 10 державних службовців категорій «Б» та «В» Головного управління статистики в Одеській області.У період з 13 по 15 березня

У відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбувся тренінг «Ділова українська мова в державному управлінні» для 23 посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради Відкрила роботу семінару начальник відділу підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Липовська С.О., яка розповіла слухачам про внутрішній розпорядок і напрямки діяльності відділу підвищення кваліфікації кадрів та інституту в цілому. Слухачів було поінформовано про надання навчальних послуг Інститутом, отримання освіти на різних факультетах.14 березня 2019 року

Проведено спеціальну короткострокову програму за темою: «Актуальні питання публічного управління» з підвищення кваліфікації 11 державних службовців категорій «Б» та «В» Головного управління статистики в Одеській . Короткострокову програму відкрила Липовська С.О. – начальник відділу підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ та Шматоваленко Л.С. - завідувач сектору відділу організації семінарів за договорами ОРІДУ НАДУ, які розповіли слухачам про основну місію Інституту, важливість підвищення кваліфікації, права та обов’язки слухачів, про систему надання освітніх послуг, наголосили на основних напрямках роботи під час програми.З 20 по 22 лютого 2019 року

У період з 20 по 22 лютого 2019 року у відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проведено тематичний короткотерміновий семінар на тему: «Основні аспекти роботи на ринку нерухомості» з підвищення кваліфікації фахівців з нерухомості.

З 11 по 13 лютого 2019 року

У відділі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України розпочалося підвищення кваліфікації посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради. У період з 11 по 13 лютого відбувся тренінг «Ділова українська мова в державному управлінні» для 23 слухачів.


13 лютого 2019 року розпочато роботу семінару в рамках проекту «Барометр реформ: медіа грамотність для прес-служб місцевих органів влади, активістів громадських об’єднань та засобів масової інформації»

Проект реалізується за участю ГО Асоціація «Спільний простір» у партнерстві з Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів НАДУ при Президентові України за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Семінар, що триватиме 13-14 лютого на базі ОРІДУ НАДУ при Президентові України зібрав представників ЗМІ, прес-служб регіональної влади та громадських організацій.
Завершено цикл одноденних тематичних семінарів за темою: «Запобігання корупції в органах публічної влади» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області

В Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України завершено цикл одноденних тематичних семінарів за темою «Запобігання корупції в органах публічної влади». На замовлення органів публічної влади Одеської області у 2018 році проведено 22 семінари та підвищили кваліфікацію 700 посадовців.

04 грудня 2018 року Одеській міській раді проведено тематичну зустріч за участю працівників ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

П’ятий рік поспіль інститут державного управління бере участь у проведенні заходів в рамках відзначення в місті Одесі Дня місцевого самоврядування. 4 грудня поточного року проведено чергову тематичну зустріч «Успішна кар’єра публічного службовця: зарубіжний досвід для України» за участю представників Інституту, новопризначених і молодих посадовців та керівників структурних підрозділів Одеської міської ради, а також директорів комунальних підприємств, установ м. Одеси.В період з 20 по 22 листопада 2018 року проведено тематичний короткостроковий семінар за темою: «Системні зміни в нормативно-правовій базі щодо формування та виконання місцевих бюджетів».

В період з 20 по 22 листопада 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України було проведено короткостроковий тематичний семінар «Системні зміни в нормативно-правовій базі щодо формування та виконання місцевих бюджетів» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.
В період з 6 по 8 листопада 2018 року проведено тематичний короткостроковий семінар за темою: «Питання соціального-економічного розвитку території в умовах сучасних реформ».

В період з 06 по 08 листопада 2018 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України було організовано та проведено короткостроковий тематичний семінар «Питання соціально-економічного розвитку території в умовах сучасних реформ» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.
Проведено семінар «Актуальні питання земельного законодавства»

В управлінні підвищення кваліфікації кадрів проведено семінар «Актуальні питання земельного законодавства» з підвищення кваліфікації спеціалістів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад, об’єднаних територіальних громад із земельних питань, старост, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області
У семінарі, який проведено на виконання п.9 плану-графіка підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування Одеської області на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови Одеської обласної ради від 01 березня 2018 року № 115/2018-ОР «Про організацію навчання та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області у 2018 році», взяли участь 16 спеціалістів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад, об’єднаних територіальних громад із земельних питань, старост, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області.


Архів новин

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©