Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту


Теми магістерських робіт слухачів 2 курсу денної форми навчання спеціальності «Управління проектами»
Теми магістерських робіт слухачів 3 курсу заочної форми навчанняспеціальності «Управління проектами»

Новини


Тематична зустріч зі студентами з питань військової підготовки

13 квітня 2017 року відбулася тематична зустріч студентів факультету менеджменту з заступником декана факультету підготовки офіцерів запасу Військової академії (м. Одеса) О.П. Шевчуком. У ході зустрічі студентам презентували переваги військової підготовки та здобуття військового звання на базі факультету підготовки офіцерів запасу, а також надали роз’яснення щодо умов вступу в 2017 році.


В інституті відбувся День відкритих дверей. У заході взяли участь майже 100 школярів, які навчаються в 10-11 класах загальноосвітніх шкіл та більше 100 керівників та службовців органів публічної влади Півдня України.

Вже вкотре наш інститут збирає друзів для того, щоб відчинити двері для енергійних, амбіційних, творчих особистостей і цей рік не став виключенням. 25 березня 2017 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей.

Урочисті збори з нагоди випуску магістрів на факультеті менеджменту

1 березня 2017 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди випуску магістрів зі спеціальностей «Управління проектами» та «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)».З 10 лютого 2017 року розпочалася державна атестація здобувачів вищої світи на факультеті менеджменту

З 10 лютого 2017 року розпочалась державна атестація слухачів і студентів магістратури денної та заочної форм навчання спеціальності «Управління проектами» (18 та 45 осіб) та студентів магістратури денної форми навчання спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)» (13 осіб).

Декан факультету менеджменту Ю.В. Євстюніна в складі делегації інституту відвідала Університет Александру Іоан Куза (м. Ясси, Румунія)

31 січня та 01 лютого 2017 року декан факультету менеджменту Ю.В. Євстюніна в складі делегації ОРІДУ НАДУ при Президентові України перебувала з робочим візитом в Університеті Александру Іоан Куза (м. Ясси, Румунія). Візит відбувся на запрошення керівництва факультету економіки та бізнес адміністрування, з яким факультет менеджменту співпрацює з квітня 2014 року в рамках Договору про науково-освітнє співробітництво.
Архів новин