Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

  Тешку Денис Олександрович

  Посада : голова студентського самоврядування інституту
  Контакти: deniscatescu08@gmail.com, +380964569096, Instagram: stronge_d

Нашою метою є захист прав та інтересів студентів, забезпечення їхньої участі в управлінні інститутом, а також створення можливостей для гармонійного інтелектуального і творчого розвитку студентства, сприяння національно-патріотичному вихованню і соціально-громадській активності студентів. Разом ми зможемо все.

  Стоянов Іван Іванович

  Посада : заступник голови студентського самоврядування інституту - голова студентського самоврядування факультету менеджменту та бізнес-технологій
  Контакти: vladichen2017@gmail.com ,+380679499338, Instagram:vanya___stoyanov

Головним завданням ради самоврядування, я вважаю створення дієвої системи самоуправління, яка є засобом організації життя студентського колективу, залучення студентів до планування, організації та контролю навчального процесу. Результати навчальної, виховної та суспільно-корисної діяльності слухачів і студентів дають підстави для створення ефективної команди та підготовки майбутніх менеджерів-лідерів.

  Рогошкіна Марина Іванівна

  Посада : секретар студентського самоврядування інституту
  Контакти: marinarogozhkina12@gmail.com,+38073223354

В першу чергу, посада секретаря дає можливість розвинути в собі організаторські навички, що так потрібні у майбутній професії . Крім усього іншого з'являється можливість ближче пізнати життя інституту і допомогти йому . Я планую допомагати моїм колегам для досягнення поставленої мети і особистим прикладом надихати студентів до активної участі в житті інституту.

Слухацьке самоврядування
факультету державного управління

Студентське самоврядування
факультету менеджментуПоложення про студентське самоврядуванняЯкщо Ви бажаєте взяти участь у студентських проектах та цікавих заходах інституту - звертайтеся до організаторів:


Фольгіна Тетяна

Ясніцька Вікторія

Начальник відділу комунікацій Провідний фахівець відділу комунікацій
communications@oridu.odessa.ua
70-59-720, (095) 211-33-90
communications@oridu.odessa.ua
70-59-720, (067) 627-52-89