Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)   14-15 травня 2018 року доцент кафедри публічного управління та регіоналістики Крупник А.С, к.політ.н., доцент, взяв участь у семінарі на тему: «Соціальне замовлення: конспект вигод і план дій для депутатів і посадовців міськради», який відбувся у Білоцерківській міській раді.
   Учасники семінару: група депутатів Білоцерківської міської ради: В.Кошель, І.Гейло і О.Шевченко, та посадовці з різних служб та установ Білоцерківської міської ради, причетних до надання соціальних послуг населенню Білої Церкви.
   А С..Крупник вказав на 5 причин, чому влада має бути зацікавленою у впровадженні соцзамовлення.
   1. Це престижно. Сьогодні цивілізовані люди вже не сприймають керівників, які не вміють/хочуть/люблять спілкуватися з громадськістю.
   2. Відкрита і доступна влада стає суспільно легітимною. Коли громада визнає владу своєю.
   3. Це джерело додаткових ресурсів.
   4. Тісна співпраця з громадськими організаціями - представниками цільових груп, дозволяє владі краще знати і розуміти проблеми у цих групах.
   5. Співпраця з тими, хто висловлює свої думки, пропозиції дає можливість владі розділити з ними відповідальність за долю цього міста, рішення, які приймаються. Це солідарна відповідальність.

Фотогалерея додається.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©