Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


НовиниПЛАН ЗАХОДІВ кафедри європейської інтеграції ОРІДУ НАДУ при Президентові України до Дня Європи 2017


 

   Стало доброю традицією на кафедрі глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою стажування викладачів вузів Півдня України. Тільки в лютому 2018 р. ОНУ ім. І.І. Мечникова, кафедра політології надіслала доцентів Хорошилова О.Ю. Григорєва, Огранеокоє для підвищення кваліфікації та ознайомлення з досвідом роботи нашої кафедри.
ВІТАЄМО!

Аспірантку кафедри глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою Діану Добрій призначено на посаду керівника управління інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва

22 лютого 2018 року

Завідувач кафедри електронного урядування та інформаційних систем Ю.Б. Пігарєв прийняв участь в черговому засіданні кафедри глобалістик, євроінтеграції та управління національною безпекою. Юрій Борисович працює в академії з початку його заснування, його діяльність пов’язана з ІТ технологіями, їм започатковано в стінах ОРІДУ такий вид навчання, як дистанційне, крім того кафедра, яку він очолює має глибинні партнерські відносини з такими гігантами як Google Україна, Microsoft, HP та ін. Їм же створена навчально-наукова лабораторія “Інноваційні технології електронного врядування” яка координую та планує заходи щодо впровадження технологій електронного урядування та електронної освіти на регіональному та місцевому рівнях, забезпечує органи публічного управління Півдня України експертно-консультативними, інформаційно-аналітичними, науково-методичними послугами у сфері електронного урядування. Тому досвід вченого був дуже цікавий і корисний для викладачів кафедри. Особливо великий інтерес викликала принцип наочності, який пов’язан з активізацією навчального процесу. Нині існує доволі широкий спектр форм візуалізації навчального матеріалу як електронних так і фізичних. Юрій Борисович детально ознайомив викладачів кафедри з їх дидактичними можливостями, інструментами та технологіями їх створення, зберігання та поширення; на конкретних прикладах показав, як вони можуть бути реалізовані в умовах сучасної вищої школи. Всі ці проблеми викликали жваву дискусію. Кафедра була дуже вдячна за надану інформацію і передбачає надалі розширяти науково-методичне спілкування з кафедрою електронного урядування та інформаційних систем та іншими кафедрами по сучасним науковим проблемам. Також на засіданні кафедрі бала присутня директор бібліотеки Кудрявцева О.В. ОРІДУ НАДУ, яка ознайомила викладачів з новими можливостями використання науко-методичної літератури фондів бібліотеки, надала інформацію про нові правові документи у сфері бібліотечної справи.

Захист магістерських робіт

20 лютого 2018 року відбув останній захист магістерських робіт здобувачів наукового ступеню магістр. Кафедра глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою в цьому році підготувала 39 магістрів з державного управління та відбувся перший випуск 10 магістр з публічного управління та адміністрування. Особливо треба відзначити успішний захист магістрів Дичук Г.П., Іванченко О.О., Зап'янцева І.В., Пшегорської І.А., Мальованої К.В., Маймескула О.В. Деякі слухачі вже отримали підвищення по службі, наприклад Стельмах О.М. пройшов конкурс на заступника начальника відділу юридичного забезпечення Головного управління ДМС України в Одеській області. Кафедра вдячна голові комісії к.т.н., керівнику Представництва Міністерства закордонних справ України в м.Одеса Ржепішевському К.І. , який є частим й бажаним партнером кафедри, і завдяки якому стало невід’ємною традицією щорічно організовувати різноманітні комунікативні заходи.

Школа педагогічної майстерності

18.01 в рамках роботи Школи педагогічної майстерності доц. Віктор Комаровський представив презентації «Європейські програми міжнародної технічної допомоги» та «Стратегія Європейського Союзу в сфері освіти». До участі у підготовці презентаційних матеріалів були залучені викладачі кафедри та використані матеріали низки програм міжнародної технічної допомоги. В рамках презентації «Європейські програми міжнародної технічної допомоги» аудиторії були представлені основні результати роботи викладачів та адміністрації інституту в 2017 році провів по забезпеченню інтеграції в європейську інформаційну систему заявників на отримання фінансової допомоги від Європейської Комісії.

Архів новин