Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

18.10.2018 відбувся Х Національний експертний форум


   Науково-педагогічні працівники на чолі з директором інституту Миколою Іжею взяли участь у Х Національному експертному форумі. Провідні вітчизняні та іноземні державні діячі, політики, дипломати та керівники впливових міжнародних організацій вперше зібралися разом на Півдні України для того, щоб обговорити найважливіші питання порядку денного, визначити державні пріоритети за ключовими напрямками на найближче півріччя.

12 жовтня 2018 року


   Відбувся тренінг експертів Мережі UPLAN у м. Одеса на тему «Навіщо експертам спілкуватися з журналістами та яку співпрацю з медіа можна назвати ефективною?». Участь у тренінгу взяли регіональні експерти професор кафедри публічного управління та регіоналістики, д.держ.упр., професор Сергій Саханєнко, доцент кафедри, к.політ.н., доцент Андрій Крупник, старший викладач кафедри Світлана Липовська. Головним питанням став пошук ефективних способів комунікації з журналістами та обговорення шляхів поширення результатів аналітичної роботи для ЗМІ.
   Учасники тренінгу розглянули:
   - типові помилки у спілкуванні з журналістами;
   - техніки та правила подання аналітичної інформації;
   - особливості прямого ефіру: до чого треба бути готовими.
   Кожен експерт підготував короткий коментар щодо стану реформ в Одеській області за напрямками конституційної, адміністративної та судової реформ.

12 жовтня 2018 року


   Проведено загальні збори трудового колективу Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Були розглянути питання:
   1. Підсумки 2017-2018 навчального року та перспективні завдання на новий навчальний рік відповідно до Стратегії розвитку Національної академії державного управління при Президентові України на 2017–2021 роки (доповідь директора інституту М.М. Іжі).
   2. Затвердження правил внутрішнього розпорядку ОРІДУ НАДУ при Президентові України та колективного договору (інформація голови профспілкового комітету В.А. Яценко).

Відбулась зустріч Консула-керівника Консульства Грузії у м. Одеса Торніке Берекашвілі зі студентами інституту


   09 жовтня 2018 року була проведена зустріч Консула-керівника Консульства Грузії у м. Одеса Торніке Берекашвілі зі студентами інституту, під час якої активна молодь мала змогу в неформальній атмосфері поставити питання на актуальні теми.

З 01 жовтня 2018 року


   В Одеському регіональному інституту державного управління НАДУ при Президентові України розпочався новий навчальний рік на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти. В 2018 році до аспірантури інституту вступило 30 осіб, з них: 7 осіб на денну, 7 на вечірню та 16 осіб на заочну форми навчання. Перший заступник директора Попов М.П. та заступник начальника відділу з координації наукової роботи та докторантури Матвєєнко І.В. на загальних зборах привітали здобувачів вищої освіти зі вступом до аспірантури, побажали міцного здоров’я, успішного навчання та захисту майбутньої дисертаційної роботи. Аспірантів поінформували про організацію навчального процесу на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти, особливостями підготовки докторів філософії, правилами внутрішнього розпорядку інституту, поселення і проживання у гуртожитку інституту, а також провели вступний інструктаж з техніки безпеки.

Конкурс заявок на стажування за європейською програмою «ERASMUS+»


   У рамках співробітництва ОРІДУ НАДУ при Президентові України з Університетом Александру Іоан Куза м. Ясси (Румунія) представники інституту мають можливість подати заявки на участь в академічній мобільності за програмою Європейського Союзу «ERASMUS+». Наявні стипендії: навчальна мобільність для студентів (study mobility for students); мобільність персоналу з метою викладання (staff mobility for teaching); мобільність персоналу з метою стажування (staff mobility for training). Подання аплікаційних документів здійснюється до 05 листопада 2018 року. Детальна інформація за посиланням: https://erasmusplus.uaic.ro/

До Дня захисника України відбувся захід – «Не всі герої носять уніформу», в рамках якого проведено відкриття фотовиставки «ETNOфотосесії», презентацію соціальних проектів «Діти просять миру», «Діти за мир» і «Мій тато захищає Україну»


   09 жовтня 2018 року в інституті за підтримки консульства Грузії в м. Одеса відбувся захід - «Не всі герої носять уніформу», у рамках якого було проведено презентацію соціальних проектів «Діти просять миру», «Діти за мир» та відкриття ETNOфотосесії від проекту «Мій тато захищає Україну».

Відкриття Фотовиставки «Сила жінок. Історії натхнення»


   04 жовтня 2018 року відбулося відкриття фотовиставки «Сила жінок. Історії натхнення» та зустріч з її найяскравішими учасницями. Фотовиставка стала фіналом регіональної інформаційної кампанії «Сила жінок. Історії натхнення», яка реалізовувалась громадською організацією Центр демократичного розвитку молоді «СИНЕРГІЯ» .

4 жовтня 2018 року


   У рамках виховної роботи за напрямком «Державотворення України: історія, сучасність та перспективи» в читальній залі інституту для студентів першого курсу денної форми навчання спеціальності «Публічне управління та адміністрування» та спеціальності «Менеджмент» відбулась лекція О.П. Якубовського на тему: «Особистіть герцога Дюка де Рішельє та його внесок в розвиток територій південної України».

Представники інституту відвідали Генеральне консульство Республіки Болгарія в Одесі


   01 жовтня 2018 року доцент кафедри української та іноземних мов Андрій Маєв та провідний фахівець відділу комунікацій Наталія Нефьодова взяли участь в презентації програм стажування та навчання в Болгарії. Захід відбувся на базі Генерального консульства Республіки Болгарія в Одесі за участі представників університетів та підприємств туристичної галузі цієї країни. Запрошені гості, серед яких були співробітники закладів вищої освіти з Одеси та інших міст України, отримали інформацію щодо можливостей стажування, виробничої практики та навчання в Болгарії. Співробітники інституту отримали презентаційні матеріали та обговорили питання щодо встановлення двостороннього співробітництва з представником Варненського Вільного Університету.

30 вересня 2018 року


   Студенти 1 курсу факультету публічного управління та адміністрування 30 вересня 2018 року відвідали Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька. Святковий захід організовано кафедрою української та іноземних мов. Група студентів спільно з науково-педагогічними працівниками інституту: Колісніченко Н. М., Пахомовою Т. І., Стойковою Г. Г. та Васильєвою Г. В. відвідали музично-пластичне шоу «Про кохання… без слів». Глядачі мали можливість слухали чудові пісні, серенади, вірші, оди, поеми, романи, фільми, театральні драми, комедії… і ще багато чого вмістилося в одному прекрасному шоу! Студенти інституту надихнулися на нові візити до українського театру найближчим часом.

В період з 15 вересня по 01 жовтня 2018 року


   Доцент кафедри публічного управління та регіоналістики, кандидат наук з державного управління Давтян Степан Гургенович пройшов стажування з відривом від виробництва на базі Варненського економічного університету (Болгарія) за темою «Збалансованість економіко – правових процесів в суспільстві і бізнес середовищі в умовах глобалізації».
    В рамках стажування С.Г. Давтян прийняв участь у конференції «Україна – Болгарія – Європейський Союз: сучасний стан і перспективи» та виступив на пленарному засіданні з доповіддю на тему: «Взаємозв’язок антикризового управління з ризик – менеджментом».
   За результатами стажування Давтяну С.Г. було видано сертифікат про проходження стажування міжнародного зразка, а також сертифікат про участь у конференції.