Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG   В рамках Фестивалю науки 17 травня 2017 року завідувач сектору підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів, доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування, к.держ.упр.
   Матвєєнко І.В. спільно з аспірантами денної, вечірньої та заочної форм навчання Інституту були присутніми на методологічному семінарі «Науково-дослідна робота аспірантів як ефективний метод підготовки якісно
   нових фахівців у вищій школі», який було проведено на базі Одеської національної бібліотеки.
   Працівники відділу міжнародних проектів бібліотеки поінформували учасників заходу про спеціалізовані читальні зали: сучасної французької літератури, інформаційний центр «Вікно в Америку»,«Закордонне українство» та електронна читальна зала інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» – проект за підтримки Посольства США в Україні. Аспірантам було продемонстровано електронну читальну залу з інноваційним комп'ютерним класом технології «тонкий клієнт», інтерактивною дошкою Panasonic для презентацій, двома кабінами для індивідуальних занять англійською мовою за допомогою ліцензованого комп'ютерного курсу Rosetta Stone, аудіо книгами, планшетами iPad, Wi-Fi простором та доступом до Інтернету.

Фотогалерея додається.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©