Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

Новини

01 грудня 2016 року

В рамках профорієнтаційної роботи кафедри управління проектами доцент кафедри Яценко О.В. перебував у сел. Саврань Одеської області, де взяв участь у нараді з представниками 17 шкіл району, яка відбулась у районному відділі освіти Савранської районної державної адміністрації. На нараді були присутні завідувач районного відділу освіти, директори шкіл, їх заступники, провідні вчителі та класні керівники випускних класів, керівники профспілкових організацій шкіл. Під час зустрічі було обговорено питання щодо умов вступу до ОРІДУ НАДУ при Президентові України, термінів подачі документів, освітніх програм, за якими здійснюється підготовка, професійних характеристик випускника, потенційних місць працевлаштування, проходження практик, можливостей закордонних стажувань, умов проживання в гуртожитку, організацій дозвілля студентів та слухачів та вивчення іноземних мов. За результатами зустрічі у місцевих ЗМІ, на сайтах райдержадміністрації та Савранського районного центру зайнятості було розміщено інформацію, фото та відео про проведений захід та інститут.


24 листопада 2016 р

В Одеському музеї західного і східного мистецтва відбулося відкриття всеукраїнської і міжнародної виставки-бієнале «Море акварелі», яку ініціював та організував – Національний союз художників України. Слухачі денної форми навчання спеціалізації «Стратегічні комунікації» ОРІДУ НАДУ при Президентові України на чолі з куратором, доцентом кафедри управління проектами Сивак Т.В., відвідали вернісаж в рамках проведення кураторської години та вивчення дисципліни «Публічна дипломатія», зокрема культурної дипломатії.
12 листопада 2016 року

За планом роботи Тренінгового центру кафедри управління проектами відбувся міні-тренінг «Стратегії управління конфліктами». Тренінг був проведений тренером з міжнародною сертифікацією Вишневською Віолетою Михайлівною, доцентом кафедри управління проектами. Результатом тренінгу є набуття слухачами заходу теоретичних знань та практичних навичок і умінь, необхідних для аналізу, попередження і виходу з конфліктних ситуацій в ділових відносинах. На тренінгу були присутні слухачі та студенти ВНЗ Одеси. Під час тренінгу було розглянуто типи конфліктних ситуацій, причини їх виникнення та алгоритм розроблення стратегії управління конфліктами на прикладах, що були запропоновані присутніми слухачами.
10 листопада 2016 року

Завідувач кафедри управління проектами Тетяна Безверхнюк взяла участь в обговоренні пропозицій та зауважень щодо проекту Програми розвитку туризму та курортів Одеської області на 2017-2020 рр. Консультації з громадськістю проводились в приміщенні коворкінгового хабу «Термінал 42». Організаторами заходу виступили Департамент «Агентство з питань інвестицій та розвитку» та комітет з туризму громадської ради при Одеській ОДА.

5 листопада 2016 року

слухачі спеціальності «Управління проектами» та спеціалізації «Стратегічні комунікації» на чолі з завідувачем кафедри управління проектами Т.М. Безверхнюк відвідали відкриту лекцію І.Л. Ліптуги на тему: «Територія брендингу», яка відбулась об 11.00 год в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Грушевського. На лекції, яка відбулась за підтримки журналу «Pro Active», були присутні також студенти Одеського економічного університету. Іван Ліптуга – засновник туристичної асоціації в Україні, в своїй лекції розглядав питання розвитку туристичної сфери в Україні та формування національного бренду України на міжнародній арені. Спікер також акцентував увагу на стратегічно вигідному положенні України на європейському континенті, що сприяє створенню національного туристичного продукту та закликав приділяти увагу позиціонуванню бренду «Україна» з метою підтримки іміджу держави на міжнародній арені як туристичної Мекки. Для слухачів кафедри управління проектами корисною була інформація про технологію створення бренду, інформаційно-комунікаційного продукту та використання його в маркетингові і проектній діяльності, зокрема під час розробки проектів розвитку туризму.

29 жовтня 2016 року

відповідно до плану роботи Тренінгового центру кафедри управління проектами відбувся міні-тренінг на тему: «Майстерність публічного виступу», який провела модератор Сивак Тетяна Володимирівна, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри управління проектами. Тренінг був спрямований на засвоєння основ публічного виступу, ораторської майстерності, здобуття навичок заволодіння увагою аудиторії. Величезне значення в діяльності публічної, успішної людини, політика та бізнесмена має вміння публічно виступати, виголошувати доповіді, володіти увагою аудиторії, доносити основні смисли та меседжі. Основи майстерності публічного виступу повинні бути в базовому арсеналі знань як керівника організації, підрозділу, так і будь-якої людини, яка працює в колективі. Під час тренінгу основна увага модератора була зосереджена на засвоєні теоретичного матеріалу щодо етапів підготовки до публічного виступу, будови тексту доповіді, основним елементам прикрашання тексту, чіткості, мелодійності і краси мови спікера. В процесі проведення тренінгу було змодельовано ситуації з виголошення промови на задану тему для певної цільової аудиторії з конкретною метою. Тренінг визвав жвавий інтерес у присутніх слухачів і студентів інституту та вищих навчальних закладів м. Одеси.

28 жовтня 2016 року

Відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю на тему: «Реформування публічного управління: теорія, практика, міжнародний досвід». В роботі секції №7 кафедри управління проектами "Проектно-орієнтоване публічне управління: теорія та практика" брали участь викладачі кафедри управління проектами (д.т.н, професор Левін М.Г., д.е.н., професор Махуренко Г.С., к.військ.н., доцент Кривогуз Г.І., к.пед.н., доцент Сенча І.А., к.держ.упр. Сивак Т.В., к.т.н. Яценко О.В.), викладач кафедри Оганов А.В., к.т.н., доцент Вишневська В.М., аспіранти (Руда І.В., Шаршаткін Д.Ю., Сенча С.А., Чернов С.В.) та слухачі (Ткаченко А., Чіхрай Х., Луков С., Головаченко І.) та запрошені гості з інших кафедр та ВУЗів м. Одеси і України.

27 та 28 жовтня 2016 року

завідувач кафедри управління проектами Тетяна Безверхнюк – член наукової ради з туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України – взяла участь у другому засіданні Наукової ради, що відбулося на базі ВНЗ Укооспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі». На засіданні були присутні: Ліптуга Іван Леонідович – директор департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку, заступник голови ради; Головко Валерій Анатолійович – голова Полтавської облдержадміністрації; представники бізнесу та громадських організацій, що працюють у сфері туризму та курортів; члени наукової ради з туризму та курортів.

15 жовтня 2016 року

у межах роботи тренінгового центру кафедри управління проектами відбулося заняття на тему «Мотивація та управління персоналом», що було проведено тренером з міжнародною сертифікацією Пєклун Катериною Вікторівною. На тренінгу були присутні слухачі та студенти ВНЗ Одеси. Ця важлива тема була цікава майбутнім бізнесменам і підприємцям, керівникам, у підпорядкуванні яких знаходяться інші працівники. Адже, для максимальної ефективності роботи співробітників необхідно вміле поєднання інструментів мотивації і стимулювання персоналу. Тільки в цьому випадку можливо створити злагоджений і лояльний колектив зі здоровою конкуренцією між співробітниками, який буде працювати з максимальною віддачою.

19-20 вересня 2016 року

в смт Сергіївка Б.-Дністровського району Одеської області проходить міжнародна науково-практична конференція «Містобудівне планування і управління прибережними територіями» та міжнародний урбаністичний форум «Території для розвитку. Берег і місто»15-16 вересня 2016 року

в ОРІДУ НАДУ при Президентові України на кафедрі управління проектами проходить ІІІ міжнародна науково-практична конференція “Геоінформаційні технології у територіальному управлінні”, співорганізаторами якої виступають Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕСОММ Со» (м. Київ), Підприємство «Есрай Україна», дистриб’ютор корпорації Esri (США), (м. Київ), Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Високі технології» (м. Одеса).12 липня 2016 року

в рамках профорієнтаційної роботи кафедра управління проектами провела рекламно-інформаційну зустріч з офіцерським складом військової частини А2571 Збройних Сил України в селищі Великий Дальник. Під час зустрічі обговорювались перспективи навчання на нових спеціалізаціях кафедри, а саме на «Стратегічних комунікаціях» та «Бізнес-аналітика та управління бізнес проектами». Зустріч проводили завідувач кафедри управління проектами Безверхнюк Т. М. та професор кафедри Лєвін М.Г.
21 червня 2016 року

Міжнародна конференція «Брендинг дестинацій: запорука побудови успішної репутації», організована Міністерством економічного розвитку і торгівлі України у співпраці з UNWTO.
Конференція проходила за участі представників центральних органів виконавчої влади України та представників міжнародних установ і організацій, які працюють у сфері туризму: Талеб Ріфаї, генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації UNWTO; Івання Климпуш-Цинцадзе, віце-прем’єр з європейської та євроатлантичної інтеграції; Юлія Клименко, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України; Іван Ліптуга, директор Департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України; Рамазан Кокчевік, Міністерство культури і туризму; Сандра Карвао, керівник відділу зв’язків UNWTO; Велья Леслі, Мальтійське управління по туризму та інші. На конференції дискусії відбувались за наступними напрямками: вплив науково-технічної революції на брендинг дестинації; зміна ролі національних туристичних організацій та організацій управління дестинаціями у створенні та управлінні брендами дестинацій. Під час конференції відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння між регіонами України про створення Національної туристичної організації.
Архів новин