Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Кафедра Проектного менеджменту

Новини

Загальна
характеристика

Науково-педагогічні
працівники

Навчально-методична
діяльність

Наукова діяльність

Експертна діяльність

Науково-комунікативні заходи

Підготовка до державної атестації

Оголошення
кафедриНовини


17 жовтня 2018 року

Завідувач кафедри проектного менеджменту Безверхнюк Тетяна Миколаївна взяла участь у міжнародному засіданні Робочої групи представників портів Чорноморського регіону “MedCruise Black Sea Working Group Meeting”, яке відбулось у м. Одеса. Розвиток круїзного судноплавства у Чорноморському регіоні є одним із пріоритетних завдань Міністерства інфраструктури. Про це заявив заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк під час виступу. Участь у засіданні також взяли керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс та в.о. директора Постійного міжнародного секретаріату ОЧЕС Братислава Дордевіка.Основну увагу було звернено на причини зменшення кількості заходів круїзних лайнерів у Чорноморському регіоні, зокрема, в порти Одеського регіону і перспективи круїзного сезону на 2019-2020 роки.

5 жовтня 2018 року

На кафедрі проектного менеджменту відбулась робоча зустріч з колегами із Вроцлавського університету «Вища банківська школа» (Польща). Делегацію очолювала асистент професора Інституту туризму та відпочинку Julita Markiewicz-Patkowska, PhD. За результатами зустрічі дійшли домовленостей щодо розвитку наукових контактів у сфері туристичної галузі.Дорогі студенти, вітаємо вас с Днем Знань! Бажаємо вам опановувати нове та завойовувати незвідане. Нехай навчальний процес приносить радість, задоволення, користь та якість. Шановні Колеги! Нехай цей навчальний рік пройде успішно та позитивно, нехай він принесе масу задоволення, великих успіхів та звершень, веселих заходів, надзвичайно цікавих занять та посмішок.
Давайте разом розвиватись, прагнути, практикувати, експериментувати!
Знання – ваша віха в житті!

Dear students, happy Knowledge Day! We wish you to gain new and conquer the unknown. Let the studying process brings you joy and accomplishment, effectiveness and quality. Distinguished colleagues! Let this academic year pass successfully and favorably, let it brings lots of delight, huge success and great achievements, cheerful events, unusually interesting classes and smiles.
Let’s develop, aspire, practice and experiment together!
Knowledge is the milestone in your life!

07 липня 2018 року

За планом роботи Тренінгового центру кафедри проектного менеджменту відбувся work-shop на тему «Бізнес-модель CANVAS: призначення, створення і аналіз». Work-shop провів Левін Михайло Григорович – доктор технічних наук, професор, професор кафедри проектного менеджменту ОРІДУ НАДУ при Президентові України, бизнес-консультант. Учасники були ознайомлені з методикою створення та аналізу бізнес-моделі підприємства як сучасного інструменту представлення потенційним інвесторам проектів підвищення конкурентоспроможності товарів і послуг. При проведенні work-shop на конкретних прикладах з різних сфер бізнесу учасникам було дано відповіді на питання «Як правильно сформувати і використовувати в практичній діяльності бізнес-модель в міжнародному форматі CANVAS». При цьому особливу увагу було приділено аналізу помилок, які допускають менеджери і консультанти при формуванні бізнес-моделей.

Конкурс кафедр

У щорічному конкурсі кафедр ОРІДУ НАДУ при Президентові України кафедра проектного менеджменту перемогла та зайняла І місце! Пишаємось! Так тримати!

04.06.2018 року

На базі кафедри проектного менеджменту розпочав роботу міжнародний науково-практичний семінар «Просторове планування приморських територій: досвід Польщі та України в розвитку курортно-туристичних дестинацій». Першим заходом у межах семінару було проведення круглого столу на тему «Туристичний вектор сталого розвитку приморських територій». У роботі круглого столу взяли участь професори Гданського університету, представники управління туризму, курортів та рекреації Одеської ОДА, керівництво ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України» та Асоціації «Туризм Одеси». Під час круглого столу були розглянуті питання розвитку туризму Причорноморських територій України та прибалтійських гмінах околиць Гданська. Також були розглянуті пріоритетні напрямки розвитку лікувально-оздоровчого туризму на Причорноморських територіях та досвід Поморського воєводства республіки Польща у просторовому плануванні на рівні територіальної громади.

В рамках роботи Тренінгового центру кафедри проектного менеджменту відбувся work-shop на тему «Практичні аспекти НЛП та профайлінгу»

19 травня 2018 року за планом роботи Тренінгового центру кафедри проектного менеджменту відбувся work-shop на тему «Практичні аспекти НЛП та профайлінгу». Work-shop провела Ковалевська Анастасія Володимирівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри проектного менеджменту, провідний фахівець відділу комунікацій ОРІДУ НАДУ при Президентові України. В рамках заходу гості ознайомилися з можливостями практичного використання НЛП (мовний вплив) та профайлінгу (немовний вплив), базовими техніками вербальної та невербальної ідентифікації при спілкуванні, а також способами впливу та захисту від нього. За результатами work-shop учасники набули навичок із визначення вербальних та невербальних показників впливу та зменшення його негативного ефекту; невербальної ідентифікації особистості при спілкуванні; виокремлення показників неправдивої поведінки при безпосередньому спілкуванні; а також дістали знання щодо вербальних та невербальних особливостей спілкування; основ НЛП; базових положень профайлінгу. Під час під час work-shop було використано такі методи навчання як дискусії, аналіз практичних ситуацій, виконання індивідуальних і групових вправ. Учасники активно ставили запитання, брали участь у дискусії та успішно виконали усі запропоновані завдання.

21 квітня 2018 року

В рамках роботи Тренінгового центру кафедри проектного менеджменту відбувся work-shop на тему «Стратегія просування брендів у соціальних мережах». Work-shop провела Боровик Інна Станіславівна, SMM-менеджер, старший викладач кафедри проектного менеджменту ОРІДУ НАДУ при Президентові України. Проаналізовано профілі відомих українських брендів та блогерів, розглянуто основні методики постановки цілей просування брендів у соціальних мережах та розкрито основні методи та засоби просування брендів. Учасникам було запропоновано розробити рубрикатор інформаційних постів у соціальних мережах.. Методи роботи, що були використані під час Work-shop: міні-лекція, дискусії, індивідуальні завдання. Під час Work-shop учасники активно задавали питання, брали участь у дискусіях та успішно виконали завдання.

24 березня 2018 року

За планом роботи Тренінгового центру кафедри проектного менеджменту відбувся work-shop на тему «Технологія написання проектних заявок для участі у конкурсах проектів». Work-shop провела Безверхнюк Тетяна Миколаївна - доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри проектного менеджменту ОРІДУ НАДУ при Президентові України, проектний менеджер з міжнародною сертифікацією, радник губернатора Одеської області з питань розвитку туристичної сфери та залучення інвестицій.

16 березня 2018 року

Викладачі Інституту – завідувач кафедри проектного менеджменту Безверхнюк Т.М., доцент кафедри проектного менеджменту Сенча І.А., як експерти у складі робочої групи (відповідно до Розпорядження міського голови м. Білгород-Дністровський від 08.11.2017 р. № 261), взяли участь у другому засіданні робочої групи з розробки концепції Стратегічного плану розвитку м. Білгород-Дністровський до 2028 р. Під час засідання обговорено питання Плану і Порядку роботи робочої групи по І етапу розроблення Стратегічного плану, схвалено структуру Профілю міста та визначено терміни виконання і відповідальних, обговорено анкети та методичні питання проведення опитування цільових аудиторій для аналізу заінтересованих сторін.

23 лютого 2018 року

23 лютого 2018 року завідувач кафедри проектного менеджменту, професор Тетяна Безверхнюк взяла участь у роботі форуму «Туристичний кластер Одеського регіону» та окреслила сучасні тенденції й проблемні питання розвитку туристичної сфери в регіоні під час виступу на тему «Сучасні тренди в туристичному бізнесі». Мета форуму – консолідація бізнесу, влади, освіти та науки для розвитку туризму в регіоні, створення туристичних кластерів у районах області для розроблення комплексного туристичного продукту. Організаторами Форуму виступили Управління туризму, рекреації та курортів Одеської ОДА та Асоціація «Туризм Одеси». Форумом розпочато цикл заходів Програми покращення туристичної привабливості та конкурентоспроможності туристичного продукту.

Архів новин