Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології Підготовка до державної атестації

Новини

16 грудня 2017 року

16 грудня 2017 року відбулося шосте заняття у «Школі майбутнього менеджера». Заняття на тему «Особливості менеджменту банківської сфери діяльності» проводив доцент кафедри менеджменту Майданюк С.І.. Ця тема привернула увагу 23 школярів. Під час заняття учні дізнались про принципову різницю управління банком від управління інших галузей господарчої діяльності. Присутні побачили на конкретних прикладах як різноманітні підходи з менеджменту мають принципово банківську специфіку застосування.
Профорієнтаційна робота кафедри менеджменту організацій

В процесі вибору профілю навчання і сфери професійної діяльності майбутнім абітурієнтам повинна бути надана профорієнтаційна підтримка, саме тому співробітники ОРІДУ НАДУ при Президентові України 13 грудня 2017 року взяли участь в «Ярмарці професій», яка була організована Центром зайнятості населення Суворовського району. Захід проходив у приміщенні актової зали Одеської ЗОШ №44 І-ІІІ ступенів де були присутні близько 80 учнів випускних класів та представники чотирьох навчальних закладів міста Одеси — Одеського національного політехнічного університету, Одеського національного морського університету, Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України та Одеського державного екологічного університету.
11 грудня 2017 року

11 грудня 2017 року відбулося п’яте заняття у «Школі майбутнього менеджера». Заняття на тему «Історія виникнення податків та вплив міжнародного досвіду на податкову політику України» проводив доцент кафедри менеджменту Бутенко Т.В.. Ця тема привернула увагу 26 школярів. Під час заняття учні дізнались про історичний базис, причини та цілі виникнення податків. Присутні побачили на конкретних прикладах міжнародний досвід генезису податкових систем різних за економічним розвитком країн, а також на певних видах податків спостерігали вплив та адаптацію міжнародного досвіду до формування податкової політики України.
Профорієнтація в Любашівському районі

В рамках проведення профорієнтаційної роботи щодо умов вступу до ОРІДУ НАДУ при Президентові України у 2018 році співробітники кафедри менеджменту організації Величко Т.Г. та Лиса Г.Р. завітали до Любашівського району.3 грудня 2017 року

3 грудня 2017 року відбулося четверте заняття у «Школі майбутнього менеджера». Заняття на тему «Відкриття власного бізнесу? ділова гра» проводила доцент кафедри менеджменту організацій Журавель О.В. Ця тема привернула увагу 25 школярів. Під час заняття учні дізналися про цілі бізнесу та шляхи їх досягнення; ознайомились з особливостями відкриття власного бізнесу; в ігровому форматі відкрили власну виробничу компанію та розрахували прибутковість цього бізнесу; отримали практичні рекомендації з заснування власних бізнес-проектів.
25 листопада 2017 року

25 листопада 2017 року відбулося третє заняття у «Школі майбутнього менеджера». Заняття на тему «Особисті здібності – основа створення вдалого бізнесу» проводив доцент кафедри менеджменту Міхляєв М.О.. Ця тема привернула увагу 26 школярів. Під час заняття учні розпізнали та визначили свої особисті здібності, які обумовлені: віком, фізичними даними, наявним рівнем освіти, сімейним та соціальним оточення, географічним розташуванням. А також отримали практичні рекомендації з їх монетизації.
23 листопада 2017 року

23 листопада 2017 року доцентом кафедри менеджменту Акименко Н.В. була організована пізнавальна лекція, присвячена відомому світовому письменнику - Ішіґуро Кадзуо, лауреату Букерівської премії (1989) та лауреату Нобелівської премії з літератури (2017). Лекція відбулась в Центральній міській бібліотеці ім. Франка. Були присутні студенти другого, третього та четвертого курсу кафедри менеджменту в кількості двадцяти чоловік. Присутні ознайомились з біографією письменника та його творчістю. У майбутньому кафедрою планується подальше співробітництво з бібліотекою, з метою ознайомлення студентів кафедри з видатними особистостями та важливими подіями у різних сферах діяльності.
20 листопада 2017

Завідуюча кафедрою менеджменту, доцент Красностанова Н.Е. дала відкрите заняття для здобувачів четвертого курсу денної форми навчання за напрямом «Менеджмент адміністрування» з дисципліни «Стратегічне управління», за темою «Реалізація стратегії підприємства на засадах збалансованої системи показників». На лекції були присутні перший заступник директора ОРІДУ НАДУ Попов М.П. та викладачі кафедри менеджменту організацій (доцент Журавель О. В., професор Паламарчук В.І., доцент Акіменко Н. В., доцент Міхляєв М.О., професор Яроміч С.А.). Спостерігалось зацікавленість в лекційному матеріалі, а також залучення студентів до активного обговорювання. Обговорювання відкритої лекції відбудеться 21.12.2017 на засіданні кафедри менеджменту організацій.
18 листопада 2017 року

18 листопада 2017 року відбулося друге заняття у «Школі майбутнього менеджера». Заняття на тему «Практика менеджменту. Реальні приклади ефективних управлінських рішень видатних особистостей в історії менеджменту» проводила доцент кафедри менеджменту Акіменко Н.В. Під час заняття учні дізналися про особливості практики менеджменту та ознайомились з історією та видатними особистостями світового менеджменту.


17 листопада 2017

17 листопада 2016 року в інституті відбувся день відкритих дверей. У дні відкритих дверей прийняли участь такі представники кафедри менеджменту організацій: завідуюча кафедри Красностанова Н.Е., професор Паламарчук В.І., доцент Майданюк С.І., доцент Акименко Н.В., доцент Величко Т. Г., доцент Журавель О. В., доцент Бутенко Т.В., доцент Міхляєв М. О., ст. викладач Томашевська М.В., методист Лиса Г.Р.. Запрошеним гостям презентували: основні програми навчання на бакалавріаті; програми магістерського рівня освіти за спеціалізаціями «Бізнес-адміністрування» та «Економічна безпека»; безкоштовну освітню програму «Школа майбутнього менеджера». Було приємно відмітити жвавий інтерес з боку школярів до умов вступу до ОРІДУ НАДУ.
15 листопада 2017

Доцент Майданюк С.І. дав відкрите заняття для здобувачів третього курсу денної форми навчання за напрямом 6.030601 «Менеджмент» з дисципліни «Бухгалтерський облік», за темою «Наскрізна задача». На лекції були присутні викладачі кафедри менеджменту організацій (завідувач кафедри Красностанова Н. Е.,доцент Журавель О. В., професор Паламарчук В.І., ст.викладач Томашевська М. В., доцент Акименко Н. В.). Спостерігалось зацікавленість в лекційному матеріалі, а також залучення студентів до активного обговорювання. Обговорювання відкритої лекції відбудеться 16.11.2017 на засіданні кафедри менеджменту організацій.
11 листопада 2017 року

11 листопада 2017 року в інституті відбулося урочисте відкриття «Школи майбутнього менеджера». На запрошення викладачів кафедри менеджменту організацій відгукнулись 22 учні з 10 загальноосвітніх шкіл м. Одеси та Одеського регіону. У заході прийняли участь: Паламарчук В.І., Акименко Н.В., Величко Т. Г., Журавель О. В., Міхляєв М. О.,Томашевська М.В.. Завідувач кафедри менеджменту організацій Красностанова Н.Е. виступила перед запрошеними гостями з презентацією «Нові освітні програми: менеджмент, бізнес-адміністрування, економічна безпека». Детально відповіла на питання про умови вступу на очну та заочну форми навчання в бакалавріат та магістратуру, про переваги та особливості навчання в ОРІДУ НАДУ при Президентові України. Доцент Журавель О.В. зробила цікавий екскурс з тем занять в Школі майбутнього менеджера, а професор Паламарчук В.І. провів для учнів насичену екскурсію по інституту.
9 листопада 2017 року

9 листопада 2017 року відбулось святкування Днів факультетів публічного управління та адміністрування і менеджменту та бізнес-технологій. З привітальним словом виступив директор ОРІДУ НАДУ Іжа М.М., в якому він звернув увагу на досягнення слухачів та викладачів інституту, підкреслюючи досягнення та перспективи розвитку факультетів, а також провів урочисте нагородження почесними грамотами працівників та слухачів за успіхи в навчанні, професійний діяльності та спорту. Серед нагороджених почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток студентської науки в ОРІДУ НАДУ при Президентові України був доцент кафедри менеджменту організацій Майданюк С.І. Від студентів на святкуванні були гумористично-художні номери. Свято вдалось!
2 листопада 2017 року

2 листопада 2017 року в інституті відбулася VI гра «Що? Де? Коли?». Організацією івенту займалися викладачі кафедри менеджменту організацій та студенти факультету менеджменту. Проведення заходу було приурочене до святкування 15-тої річниці заснування кафедри менеджменту організацій. Виявили бажання позмагатися в інтелектуальній грі вісім команд. Кожна команда складалася з 6 студентів та викладача, якого обирали, шляхом жеребкування, капітан.

31 жовтня 2017

Професор Паламарчук В.І. дав відкрите заняття для здобувачів другого магістерського рівня з дисципліни «Комплексна безпека організацій», за темою «Рівень комплексної безпеки підприємства (організації)». На лекції були присутні викладачі кафедри менеджменту організацій (завідувач кафедри Красностанова Н. Е., Яроміч С. А., Бутенко Т. В., Акіменко Н. В., Величко Т. Г., Журавель О. В). Спостерігалось зацікавленість в лекційному матеріалі, а також залучення студентів до активного обговорювання. Обговорювання відкритої лекції відбудеться 16.11.2017 на засіданні кафедри менеджменту організацій.
Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Реформування публічного управління та адміністрування: теорія, практика, міжнародний досвід»

27 жовтня 2017 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю "Реформування публічного управління: теорія, практика, міжнародний досвід". В роботі секції №10 "Сучасні інструменти менеджменту в публічному управлінні" від кафедри менеджменту організацій взяли участь? (Красностанова Н.Е., Яроміч С.А., Воловник В.Є., Майданюк С.І., Величко Т.Г., Паламарчук В.І., Акименко Н.В., Томашевська М.В., Буряченко О.Є., Журавель О.В.). Робота секції відзначилась атмосферою цікавого, сучасного та продуктивного наукового диспуту, особливий інтерес та пожвавлення викликала доповідь Головко Ю.К. на тему: «Кадрове забезпечення органів публічної влади».
Колектив Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України привітав з 70-річчям Володимира Івановича Паламарчука.

На адресу ювіляра надійшли безліч привітань і побажань від керівництва інституту, завідувача кафедри, колег та друзів: «Шановний, Володимир Іванович. Вітаючи Вас з Днем народження від чистого серця висловлюємо, що Ваші прекрасні людські якості гармонійно поєднуються із свідомим почуттям Розуму, Честі і Гідності та високим покликанням бути потрібним людям. Бажаємо Вам подальшого натхнення, урочистого піднесення душі та безмежного особистого щастя».
Благодійний ярмарок в ОРІДУ НАДУ

10 жовтня 2017 року в дворі інституту відбувся благодійний ярмарок. Програма ярмарку вразила відвідувачів як гастрономічним, так і творчим розмаїттям. Всі страви були приготовлені спільними зусиллями студентів та науково-педагогічних працівників інституту. Бажаючі мали нагоду скуштувати: шашлики, хінкалі, юшку, борщ, хот-доги, бутерброди з форшмаком, татралетки та багато іншої смакоти. З напоїв, рікою лилися - чай, кава та компоти. Все було дуже смачно, а ціни лояльні. Фіналом ярмарку був конкурс кухарів і аукціон їх шедеврів. Кафедра менеджменту вітає Майданюка Сергія Ігоровича, який зайняв 2-е місце з україно-грецьким бутербродом, що потім був проданий за 500 грн. Весь прибуток від заходу буде спрямовано на допомогу дітям Михайлівського спец-інтернату.У межах співпраці між ОРІДУ НАДУ при Президентові України та Університетом Александру Іоан Куза (м. Ясси, Румунія) представники нашого інституту взяли участь у міжнародних конференціях, що відбулися на базі румунського навчального закладу 19 травня 2017 року. Зокрема доцент кафедри менеджменту організацій Н. В. Акименко, а також студенти факультету менеджменту А. Різов і В. Гончарова виступили з доповідями на міжнародній конференції «Фінансове регулювання в Європейському Союзі». Конференція, що проводилася факультетом економіки та бізнес-адміністрування Університету за підтримки європейської освітньої програми Жана Монне, була присвячена проблематиці забезпечення економічної стабільності в ЄС, удосконаленню фінансового законодавства, розвитку банківського сектору та іншим актуальним питанням. Конференція, робочою мовою якої була англійська, відбулася з нагоди 10-ї річниці вступу Румунії до Європейського Союзу та зібрала представницьку академічну аудиторію з Румунії, Молдови, Угорщини та України. Участь представників Інституту була засвідчена міжнародними сертифікатами.


01 червня 2017 року

Розпочала свою роботу державна екзаменаційна комісія №3 з прийому державного екзамену студентів 5 курсу заочної форми навчання факультету менеджменту напряму підготовки 6.030601 «Менедждмент». Державна комісія, затверджена наказом директора інституту від 22 травня 2017 р. №77, працювала у повному складі. Голова комісії – д.е.н., професор, дійсний член Академії економічних наук України, директор інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій (ІБЕІТ) ОНПУ С. В. Філиппова, заступник голови комісії – к.військ.н., доцент, професор кафедри менеджменту організацій В. І. Паламарчук, члени комісії – к.пед.н., доцент, доцент кафедри менеджменту організацій В. Є. Воловник та к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту організацій Т. Г. Величко, секретар комісії – провідний фахівець деканату факультету менеджменту О. С. Згурська. Робота ДЕК пройшла на належному організаційному рівні. В результаті складання державного екзамену студенти отримали такі оцінки: - «відмінно» - 4 студенти; - «добре» - 8 студентів. За результатами навчання 12 студентів, які виконали навчальну програму, склали комплексний державний екзамен, рекомендовані до присвоєння кваліфікації «бакалавр з менеджменту» освітньо-кваліфікаційного рівня: «бакалавр» напряму 6.030601 «Менеджмент».


30 травня 2017 року

Проведено спільне заняття для учнів 10 класів економічного та юридичного ліцеїв міста Одеси на тему «Публічна майстерність в діяльності менеджера». Організаторами заходу виступили декан факультету менеджменту Євстюніна Юлія Віталіївна та доцент кафедри менеджменту організацій Величко Тетяна Григорівна. Після заняття учням було проведено екскурсію інститутом.27 квітня 2017 року

Відбулася XVІІІ Всеукраїнська щорічна студентська науково-практична конференція за міжнародною участю «Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології». Участь у конференції взяли 165 студентів з України, а також Білорусі, Румунії, Польщі, Німеччини. Конференція урочисто розпочалася в актовій залі, де від керівництва інституту всіх присутніх привітав заступник директора з наукової роботи С.А. Попов.27 квітня 2017 року

В рамках XVІІІ Всеукраїнської щорічної студентської науково-практичної конференції за міжнародною участю «Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології» відбулася змістовна зустріч директора інституту М.М. Іжі з завідувачем відділу організації фундаментальних досліджень у галузі природничих і технічних наук Державного фонду фундаментальних досліджень Міністерства освіти і науки України, керівником національного контактного пункту «Європейська рада досліджень» програми «Горизонт – 2020» Валентиною Борисівною Андрущенко. На зустрічі обговорювались можливості участі у конкурсах ДФФД на отримання грантів для проведення наукових досліджень молодими вченими, слухачами та студентами.22 квітня 2017 року

В Одеському регіональному інституті державного управління відбулась церемонія вручення сертифікатів випускникам третьої «Школи майбутнього менеджера» — безкоштовної освітньої програми для учнів 9-11 класів.20 та 21 квітня 2017 року

Кафедрою менеджменту організацій та ЗЕД ОНЕУ була проведена олімпіада зі спеціальності «Менеджмент інноваційної діяльності». Котрий рік поспіль цей захід є показником не тільки відмінних знань студентів, а й єдності та дружніх зв’язків між університетами України. Для учасників олімпіади це завжди не аби який стрес та керівники, куратори й усі присутні намагалися створити сприятливу й дружню атмосферу аби зменшити напруженість студентів.

23 березня 2017 року

Старший викладач кафедри менеджменту організацій Савенкова Світлана Володимирівна та студентка 4 курсу факультету менеджменту Стрелецька Ольга прийняли участь у ярмарці вакансій, яка проходила на базі навчально-виховного комплексу № 67. В заході приймали участь представники інших вищих навчальних заходів м. Одеси. Представники ОРІДУ виступили перед учнями 9-11 класів та ознайомили їх з можливостями навчання в нашому інституті на факультеті менеджменту. Учні були запрошені на день відкритих дверей ОРІДУ. Усі бажаючі отримали рекламні матеріали та залишили свої контактні дані для майбутньої співпраці.Урочисті збори з нагоди випуску магістрів на факультеті менеджменту

1 березня 2017 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди випуску магістрів зі спеціальностей «Управління проектами» та «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)».15 лютого 2017 року

Закінчила свою роботу державна екзаменаційна комісія №1 по прийому державного екзамену і захисту магістерських робіт студентів 2 курсу денної форми навчання факультету менеджменту спеціальності 8.03060101 «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)».


10 лютого 2017 року

Розпочала свою роботу державна екзаменаційна комісія №1 по прийому державного екзамену і захисту магістерських робіт студентів 2 курсу денної форми навчання факультету менеджменту спеціальності 8.03060101 «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)».


Архів новин