Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Кафедра Менеджмент організацій

Новини

Загальна характеристика

Науково-педагогічні працівники

Навчально-методична діяльність

Наукова діяльність

Експертна діяльність

Науково-комунікативні заходи


Новини

Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології Підготовка до державної атестації

Урочисте вручення почесної грамоти

11 жовтня 2018 року на щорічних зборах трудового колективу Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України директор інституту Іжа М.М. вручив завідуючій кафедри менеджменту організацій Красностановій Наталії Едуардівні Почесну грамоту Одеської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку управлінських кадрів для органів місцевого самоврядування і виконавчої влади та з нагоди дня Працівників освіти.
Колектив кафедри менеджменту організацій щиро вітає Наталію Едуардівну з отриманням Почесної грамоти та бажає їй творчого натхнення для подальшої успішної роботи.

Захист кандидатської дисертації


Кафедра менеджменту організацій вітає старшого викладача кафедри Привалову Наталію Володимирівну з успішним захистом дисертації за темою «Організаційний розвиток органів публічної влади: моніторинг якісної трансформації людських ресурсів» на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління, який пройшов 14 вересня 2018 року на засіданні спеціалізованій вченій раді Івано-Франківського Національного технічного університету нафти і газу.
Щиро бажаємо Наталії Володимирівні здоров’я, творчої наснаги, успіхів у всіх сферах діяльності, життєвих благ та невичерпних сил і енергії для реалізації всіх мрій і задумів.

Подяка викладачам за профорієнтаційну практику


У період з 29 травня по 8 червня 2018 року учні 10-х класів Одеського економічного ліцею Одеської міської ради Одеської області, Одеського юридичного ліцею Одеської міської ради Одеської області проходили практику на базі ОРІДУ НАДУ при Президентові України, у рамках якої майбутні випускники мали можливість детальніше ознайомитися із програмою підготовки менеджерів, поглибити свої знання в області управління й англійської мови за професійним напрямом.
3 вересня 2018 на урочистій лінійці в Одеському юридичному ліцеї, з нагоди початку нового навчального року, доцент кафедри менеджменту організацій Т.Г. Величко в урочистій обстановці вручила сертифікати випускникам Одеського юридичного ліцею.
Директор ліцею Гернега Олександр Григорович висловив слова вдячності за організацію профорієнтаційної практики учнів Одеського юридичного ліцею з менеджменту та англійській мови декану факультету менеджменту та бізнес-технологій Ю.В.Євстюніної і доценту кафедри менеджменту організацій Т.Г.Величко. Також представникам інституту було вручено сертифікати та виражено сподівання на плідну подальшу роботу.

Початок 2018/2019 навчального року


У понеділок 3 вересня 2018 року в актовій залі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України колектив кафедри менеджменту організацій разом з усіма співробітниками, студентами та почесними гостями прийняв учать в урочистому початку нового 2018/2019 навчального року.
Директор інституту Іжа М.М. нагородив першокурсників, які набрали найбільшу кількість балів під час вступних випробувань, пам’ятними адресами та подарунками. Серед них студент першого курсу бакалаврату за напрямом «Менеджмент» Микита Кірпічніков, який отримав символічний студентський квиток.
За активну участь у громадському житті інституту та перемогу у конкурсі «Національна академія державного управління при Президентові України очима слухачів» Почесною грамотою Національної академії нагородили студентів факультету менеджменту та бізнес-технологій: Дар’ю Тодорову, Єлизавету Літінську, Ельвіру Коритнянську.
Після завершення урочистої події викладачі кафедри менеджменту розпочали заняття, на всіх курсах для студентів бакалаврата та магістратури. Перше заняття для студентів випускного четвертого курсу бакалаврату за напрямом «Менеджмент» провів кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту організацій Майданюк Сергій Ігорович.
Колектив кафедри менеджменту організацій на чолі із завідуючою кафедрою Красностановою Наталією Едуардівною бажає усім студентам кафедри приємного, корисного та успішного навчання за обраним напрямом!!!

Завершення занять у «Літній школі бізнесу і безпеки»

7 липня 2018 року відбулось останнє заняття у «Літній школі бізнесу і безпеки». Робота школи була спрямована на ознайомлення слухачів з напрямами діяльності майбутніх менеджерів, які будуть детально вивчатись у магістратурі.Вручення випускникам кафедри Менеджменту організацій дипломів бакалавра

27 червня 2018 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів бакалавра студентам кафедри Менеджменту організацій зі спеціальності «Менеджмент». У цьому році кафедра випустила бакалаврів денної та заочної форм навчання.23 червня 2018 року Продовження занять у «Літній школі бізнесу і безпеки»

23 червня 2018 року продовжились заняття у «Літній школі бізнесу і безпеки». Викладачі кафедри «Менеджменту організацій» продовжили ознайомлювати слухачів з напрямами діяльності майбутніх менеджерів, які будуть детально вивчатись ними під час подальшого навчання у магістратурі.Літня школі бізнесу і безпеки

16 червня 2018 року почались заняття у «Літній школі бізнесу і безпеки». Заняття проводяться з метою ознайомлення слухачів з напрямами діяльності майбутніх менеджерів, які будуть детально вивчатись у магістратурі.
Другий рік поспіль в ОРІДУ НАДУ при Президентові України у рамках навчальної практики проводиться навчальна робота з учнями десятих класів провідних навчальних закладів міста Одеси, а саме Одеського економічного ліцею та Одеського юридичного ліцею. Ця робота проводиться на Факультеті менеджменту та бізнес-технологій інституту. У 2018 році для учнів передбачено проведення п’ятнадцяти занять орієнтованих на вивчення основ менеджменту та поглиблення знань з іноземної мови.25 травня 2018 року


   25 травня 2018 року, о десятій годині ранку, розпочала свою роботу державна екзаменаційна комісія за спеціальністю Менеджмент. Державний екзамен складали студенти 5 курсу заочної форми навчання факультету менеджменту та бізнес-технологій, спеціальності Менеджмент. Державна комісія, затверджена наказом директора інституту від 15 травня 2018 року № 65, працювала у повному складі. Голова комісії – д.е.н., професор, дійсний член Академії економічних наук, директор Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій Одеського національного політехнічного університету – Філиппова С.В. Заступник голови комісії – к.е.н., доцент, завідувач кафедри менеджменту організацій Красностанова Н.Е. Члени комісії – к.військ.н., доцент, професор кафедри менеджменту організацій Паламарчук В.І. та д.е.н, професор кафедри менеджменту організацій Горячук В.Ф., секретар комісії – провідний фахівець деканату менеджменту та бізнес-тнхнологій Згурська О.С.
   З привітанням та побажаннями успішної здачі екзаменів до присутніх звернувся перший заступник директору ОРИДУ НАДУ – Попов М.П. та декан факультету менеджменту та бізнес-технологій – Євстюніна Ю.В.
   В результаті складання державного екзамену студенти отримали такі оцінки:
   - «відмінно» - 2 студента;
   - «добре» - 10 студентів;
   - «задовільно» - 4 студента.
   Колектив кафедри бажає випускникам успішного вступу та подальшого навчання у магістратурі!


19 травня 2018 року


   Дев’ятнадцятого травня 2018 року о десятій годині ранку, біля Одеської державної адміністрації, відбулася урочиста подія підняття прапору Європи, присвячена святкуванню Дня Європи в Одесі. На заході були присутні представники Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України. Кафедру менеджменту організацій представила доцент кафедри – Акименко Н.В. Зі словами привітання до зібравшихся виступив голова Одеської обласної адміністрації Максим Степанов. Після урочистого підняття прапору були виконані гімни Європейського Союзу та України. Маршем перед присутніми пройшов військовий оркестр. По закінченню заходу відбувся запуск повітряних куль. Крім того, для бажаючих було проведене безкоштовне тестування з англійської мови.

18 травня 2018 року


В Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася зустріч з Саввою Лібкіним – українським ресторатором, співвласником компанії «Ресторани Савви Лібкіна», людиною, яка уособлює собою успіх. В зустрічі взяли участь викладачі, слухачі та студенти факультету менеджменту та бізнес-технологій ОРІДУ, а також інших закладів вищої освіти міста Одеси.

14 травня 2018 року


   В рамках стажування викладачів кафедри менеджменту організацій ОРІДУ НАДУ, старший викладач кафедри Привалова Н. В. провела відкрите заняття за темою «Адміністрування управлінських рішень» з дисципліни «Адміністративний менеджмент» на базі Одеського національного політехнічного університету. На занятті були присутні як студенти Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій ОНПУ, так і студенти факультету менеджменту та бізнес-технологій ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

10 травня 2018 року

10 травня 2018 року вперше відбувся міжрегіональний батл з гри «Що? Де? Коли?» в режимі онлайн відеоконференції між командами Одеського та Дніпропетровського регіональних інститутів НАДУ при Президентові України. В заході взяли участь три команди з Одеси та три команди з Дніпра (викладачі та студенти). Від ОРІДУ прийняли участь студенти бакалаврату зі спеціальності «Менеджмент», слухачі магістратури зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування», а також викладачі. В команді викладачів Одеського регіонального державного інституту управління кафедру менеджменту організацій представляли: доцент Майданюк С.І., доцент Акименко Н.В. та старший викладач кафедри Привалова Н.В. І викладачі і студенти обох навчальних закладів приймали активну учать у заході. Батл пройшов в динамічній та цікавій формі, у атмосфері здорової конкуренції. Підсумовуючи результати проведення батлу учасники виразили бажання щодо його проведення на постійній основі.

26 квітня 2018 року

Кафедра менеджменту організацій, за підтримки факультету менеджменту та бізнес-технологій, а також студентського самоврядування інституту 26 квітня 2018 року провела XIX Всеукраїнську щорічну студентську науково-практичну конференцію за міжнародною участю: «Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології».


21 квітня 2018 року Урочисте закриття Школи Майбутнього Менеджера

21 квітня 2018 року відбулося останнє урочисте заняття у Школі Майбутнього Менеджера у 2017-2018 навчальному році. У заході прийняли участь викладачі кафедри менеджменту організацій та учні, які навчались у Школі Майбутнього Менеджера. Захід відкрила відповідальна за організацію роботи школи, старший викладач кафедри менеджменту організацій Томашевська Марина Вячеславівна.

31 березня 2018 року

В рамках роботи Школи майбутнього менеджера продовжуються заняття для учнів шкіл, коледжів, ліцеїв Одеської області. При бажанні, також заняття Школи відвідують студенти вищих навчальних закладів міста Одеси. Так, 31 березня в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України проведено заняття за темою «Етика та етичні взаємовідносини в офісному середовищі» - друга частина. Продовжуючи розгляд актуальної теми з учасниками заняття старший викладач кафедри менеджменту організації Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Привалова Наталія Володимирівна розповіла про основи етичних взаємовідносин між колегами в колективі та про ділове спілкування з клієнтами або відвідувачами в будь-яких установах. Також зацікавила всіх присутніх інформацію про норми ділового, офісного дресс-коду.

24 березня 2018 року

В рамках Дня відкритих дверей в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України 24 березня 2018 року було проведено презентацію роботи всього інституту і безпосередньо презентацію роботи кафедри менеджменту організацій, яка плідно працює з 2002 року, та є однією з випускаючих кафедр інституту. Основним завданням кафедри є підготовка фахівців у сфері бізнес-адміністрування та економічної безпеки організації.

24 березня 2018 року

Продовжується цикл занять в рамках Школи майбутнього менеджера. Так, 24 березня поточного року, відповідно до затвердженого плану, проведено чергове заняття «Етика та етичні взаємовідносини в офісному середовищі» - перша частина. З учасниками Школи майбутнього менеджера зустрілась старший викладач кафедри менеджменту організацій Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Наталія Володимирівна Привалова. Заняття було проведено у формі тренінгу, тому вивчення основних базових знань щодо етичних взаємовідносин в колективі було проведено у формі «мозкового штурму», а закріплення теоретичних знань – через практику виконання відповідних завдань у формі «ділової гри».

22 березня 2018 року

Двадцять другого березня 2018 року, відбулося засідання кафедри менеджменту організацій. На початку засідання чоловічий колектив кафедри поздоровив усіх працюючих на кафедрі жінок з міжнародним жіночим днем – восьмим березня. Чоловіки подарували кожній жінці красиві весняні квіти та побажали завжди залишатись такими ж красивими і щасливими як зараз, а також подальших успіхів у професійній діяльності. На засіданні кафедри також було приділено увагу таким важливим питанням, як: підготовка до проведення XІХ щорічної міжвузівської студентської науково-практичної конференції за міжнародною участю «Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології», трудова та виконавча дисципліна працівників кафедри, аналіз результатів моніторингу навчального процесу, забезпечення виконання плану заходів щодо організації набору студентів до інституту у 2018 році, інформування з питань, що розглядаються на нарадах з керівниками структурних підрозділів, а також про накази директора та доручення першого заступника директора у поточному місяці. Інші поточні питання.

17 березня 2018 року

17 березня 2018 року в рамках роботи Школі майбутнього менеджера було проведено заняття в на тему «Групова поведінка, ефективні комунікації в менеджменті». Заняття проводила кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту організацій Величко Тетяна Григорівна. На занятті були присутні понад двадцяти школярів. У ході заняття, в рамках зазначеної теми розглядались такі поняття сучасного менеджменту як ефективні комунікації, способи прийняття управлінських рішень. Слухачі виявили велику зацікавленість темою даного заняття, прийняли активну участь у дискусії за темою заняття та у запропонованій викладачем ситуаційній грі, яка була проведена в динамічній інтерактивній формі.

14 березня 2018 року

Чотирнадцятого березня 2018 року викладачі кафедри менеджменту організацій: доцент Акименко Н.В., доцент Журавель О.І. та доцент Майданюк С.І відвідали круглий стіл «Шляхи локалізації Цілей Сталого Розвитку в Одеському регіоні» в рамках міжнародного проекту ААР/ПРООН «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей». У рамках круглого столу Вітальне слово було надано Директору Одеського регіонального інституту державного управління, заслуженому працівнику освіти України, доктору політичних наук, професору Іжі М.М., а також міжнародному менеджеру проекту Хендрік ван Зілу. Потім відбулися дві панельні дискусії за участю координаторів проекту та керівників департаментів Одеської обласної ради та Одеської державної адміністрації. У кінці проведення круглого столу відбулася відкрита дискусія за результатами та напрямками подальшої діяльності у рамках зазначеного проекту.

3 березня 2018 року

Третього березня 2018 року у Школі Майбутнього Менеджера відбулося заняття на тему «Роль публічного виступу в діяльності сучасного менеджера». Не зважаючи на погодні умови, на занятті були присутні учні, що відвідають зазвичай заняття у Школі Майбутнього Менеджера. Заняття проводила декан факультету менеджменту і бізнес-технологій к.е.н., доцент Євстюніна Ю.В. У ході заняття було приведено багато прикладів публічних виступів видатних менеджерів та публічних діячів Усі учні були дуже зацікавлені тематикою заняття та дуже жваво приймали участь у дискусійній бесіді про основи та особливості вдалого публічного виступу.

24 лютого 2018 року

Двадцять четвертого лютого 2018 року, після канікул продовжено проведення занять у Школі Майбутнього Менеджера. На занятті були присутні двадцять учнів. Відповідальна за роботу Школи Майбутнього Менеджера ТомашевськаМ.В. довела до учнів інформацію про умови вступу до ОРІДУ НАДУ при президентові України у 2018 році. Заняття на тему «Маркетингове забезпечення бізнесу та труднощі, що виникають в процесі його створення» провів к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій Міхляєв М.О. Заняття було проведено цікаво та захоплююче. Усі учні приймали участь у дискусіях, приводили свої приклади та задавали багато питань викладачеві.

22 лютого 2018 року

Двадцять другого лютого 2018 року, відбулося чергове засідання кафедри менеджменту організацій, на якому був проведений аналіз захисту дипломних робіт здобувачів вищої освіти ступеня магістр денної та заочної форм навчання, який відбувся у лютому 2018 року. Обговорювалось виконання індивідуальних планів викладачів кафедри за перший семестр 2017/2018 навчального року, розглядались важливі питання про підготовку до акредитації бакалаврської освітньої програми за спеціальністю «Менеджмент» та питання відповідності ліцензійним вимогам, щодо надання освітніх послуг. Також обговорювався хід підготовки до проведення науково-практичної студентської конференції; визначення місць проходження виробничої практики для студентів четвертого курсу, денної форми навчання та п’ятого курсу заочної форми навчання за спеціальністю «Менеджмент»; закріплення напрямків магістерських робіт для здобувачів вищої освіти першого курсу денної і заочної форм навчання. Піднімались питання про трудову та виконавчу дисципліну працівників кафедри; про інформування з питань, що розглядаються на нарадах з керівниками структурних підрозділів, а також про накази директора та доручення першого заступника директора у поточному місяці. Інші поточні питання.


16 лютого 2018 року

Сьогодні, шістнадцятого лютого 2018 року, відбувся останній у цьому семестрі захист магістерських робіт здобувачів наукового ступеню магістр, 3 курсу заочної форми навчання, факультету менеджменту та бізнес-технологій, за спеціальністю 8.03060101 «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)», спеціалізації «Менеджмент економічної безпеки».

15 лютого 2018 року


15 лютого 2018 року відбувся захист магістерських робіт здобувачів наукового ступеню магістр, 3 курсу заочної форми навчання, факультету менеджменту та бізнес-технологій, за спеціальністю 8.03060101 «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)», спеціалізації «Менеджмент організації інвестиційної діяльності».
Державна комісія № 1, затверджена наказом директора інституту від 4 січня 2018 р. № 4, працювала у повному складі. Голова комісії – д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту ОДАУ – Запша Г. М. Заступник голови комісії – к.е.н., професор, професор кафедри менеджменту організацій С.А. Яроміч. Члени комісії – к.військ.н., доцент, професор кафедри менеджменту В. І. Паламарчук та к.е.н, доцент кафедри менеджменту організацій М. О. Міхляєв, секретар комісії – провідний фахівець деканату менеджменту Антонченко Л. І.
Представлені до захисту дипломні роботи відповідали всім встановленим вимогам та мали практичну спрямованість.

В результаті захисту дипломних робіт здобувачі ступеню магістр отримали такі оцінки:
- «відмінно» - 5 студентів;
- «добре» - 6 студентів.
Колектив кафедри бажає випускникам успіхів у професійній діяльності!

10 лютого 2018 року


10 лютого 2018 року розпочала свою роботу державна екзаменаційна комісія по прийому державного екзамену студентів 3 курсу заочної форми навчання факультету менеджменту спеціальності 8.03060101 Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності) спеціалізації «Бізнес-адміністрування» та «Економічна безпека». Державна комісія, затверджена наказом директора інституту від 4 січня 2018 р. № 3, працювала у повному складі. Голова комісії – д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту ОДАУ – Запша Г. М. Заступник голови комісії – к.е.н., професор, професор кафедри менеджменту організацій С.А. Яроміч. Члени комісії – к.військ.н., доцент, професор кафедри менеджменту В. І. Паламарчук та к.е.н, доцент кафедри менеджменту організацій М. О. Міхляєв, секретар комісії – провідний фахівець деканату менеджменту Антонченко Л. І. Робота ДЕК відзначена високим організаційним рівнем та відтворенням конструктивного клімату.
В результаті складання державного екзамену студенти отримали такі оцінки:
- «відмінно» - 9 студентів;
- «добре» - 8 студентів;
- «задовільно» - 1 студент.
Бажаємо щасливого захисту магістерських робіт!

09 лютого 2018 року


09 лютого 2018 року розпочала свою роботу державна екзаменаційна комісія по прийому державного екзамену студентів 2 курсу денної форми навчання факультету менеджменту спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Бізнес-адміністрування» та «Економічна безпека» . Державна комісія, затверджена наказом директора інституту від 4 січня 2018 р. № 4, працювала у повному складі. Голова комісії – д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри економіки підприємств ОНПУ – Бельтюков Є. А. Заступник голови комісії – к.е.н., доцент, доцент, завідувач кафедри менеджменту організацій Н.Е. Красностанова. Члени комісії – д.е.н., ст.н.с., професор кафедри менеджменту В.Ф. Горячук та к.е.н, доцент кафедри менеджменту організацій О.В. Журавель, секретар комісії – старший викладач кафедри менеджменту М.В. Томашевська. Робота ДЕК відзначена високим організаційним рівнем та відтворенням конструктивного клімату.
В результаті складання державного екзамену студенти отримали такі оцінки:
- «відмінно» - 5 студентів;
- «добре» - 10 студентів;
- «задовільно» - 3 студента.
Бажаємо щасливого захисту магістерських робіт!

07 лютого 2018 року

07 лютого 2018 року відбувся перший день захисту магістерських робіт студентів 2 курсу заочної форми навчання факультету менеджменту спеціальності 073 «Менеджмент)» спеціалізації «Бізнес-адміністрування» та «Економічна безпека». Державна комісія № 2, затверджена наказом директора інституту від 4 січня 2018 р. № 4, працювала у повному складі. Голова комісії – д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри економіки підприємств ОНПУ – Бельтюков Є. А.. Заступник голови комісії – к.е.н., доцент, доцент, завідувач кафедри менеджменту організацій Н.Е. Красностанова. Члени комісії – д.е.н., ст.н.с., професор кафедри менеджменту В.Ф. Горячук та к.е.н, доцент кафедри менеджменту організацій О.В. Журавель, секретар комісії – старший викладач кафедри менеджменту М.В. Томашевська. Захист підтвердив високий рівень підготовки майбутніх фахівців та професіоналізм викладачів кафедри як керівників магістерських робіт. В результаті складання державного екзамену студенти отримали такі оцінки:

- «відмінно» - 6 студентів;
- «добре» - 4 студента.
Бажаємо успіху в професійні діяльності, добробуту і миру!

06 лютого 2018 року

06 лютого 2018 року відбувся перший день захисту магістерських робіт студентів 2 курсу заочної форми навчання факультету менеджменту спеціальності 073 «Менеджмент)» спеціалізації «Бізнес-адміністрування» та «Економічна безпека». Державна комісія № 2, затверджена наказом директора інституту від 4 січня 2018 р. № 4, працювала у повному складі. Голова комісії – д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри економіки підприємств ОНПУ – Бельтюков Є. А.. Заступник голови комісії – к.е.н., доцент, доцент, завідувач кафедри менеджменту організацій Н.Е. Красностанова. Члени комісії – д.е.н., ст.н.с., професор кафедри менеджменту В.Ф. Горячук та к.е.н, доцент кафедри менеджменту організацій О.В. Журавель, секретар комісії – старший викладач кафедри менеджменту М.В. Томашевська. Захист підтвердив високий рівень підготовки майбутніх фахівців та професіоналізм викладачів кафедри як керівників магістерських робіт. В результаті складання державного екзамену студенти отримали такі оцінки:

- «відмінно» - 2 студента;
- «добре» - 7 студентів.
Бажаємо успіху в професійні діяльності, добробуту і миру!

02 лютого 2018 року

02 лютого 2018 року розпочала свою роботу державна екзаменаційна комісія по прийому державного екзамену студентів 2 курсу заочної форми навчання факультету менеджменту спеціальності 073 «Менеджмент)» спеціалізації «Бізнес-адміністрування» та «Економічна безпека». Державна комісія, затверджена наказом директора інституту від 4 січня 2018 р. № 4, працювала у повному складі. Голова комісії – д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри економіки підприємств ОНПУ – Бельтюков Є. АЗаступник голови комісії – к.е.н., доцент, доцент, завідувач кафедри менеджменту організацій Н.Е. Красностанова. Члени комісії – д.е.н., ст.н.с., професор кафедри менеджменту В.Ф. Горячук та к.е.н, доцент кафедри менеджменту організацій О.В. Журавель, секретар комісії – старший викладач кафедри менеджменту М.В. Томашевська. Робота ДЕК пройшла на належному організаційному рівні в теплій та доброзичливій атмосфері. В результаті складання державного екзамену студенти отримали такі оцінки:

-«відмінно»- 6 студентів;
- «добре» - 12 студентів;
- «задовільно» - 1 студент.
Бажаємо щасливого захисту магістерських робіт!

Архів новин