Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту


Новини


25 березня 2017 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбувся

День відкритих дверей. Завідувач кафедри права і законотворчого процесу проф. В.П.Марущак та доцент Є.О.Львова представили інформаційний стенд кафедри і ознайомили відвідувачів із результатами роботи та почесними відзнаками кафедри за останні п’ять років. Відповіді на свої запитання отримали не тільки абітурієнти, зацікавлені у навчанні за бакалаврськими та магістерськими програмами, але й магістри, які бажають продовжити навчання у аспірантурі.

Наукову статтю доцента Є.О. Львової опубліковано в Угорському щорічнику міжнародного та європейського права

Видавництво Eleven International Publishing, м. Гаага, Нідерланди. The Concept of Global Constitutionalism as a Road-Trip to Freedom for Local Democracies in Transition Times, in: Marcel Szabo, Petra Lea Lancos, Reka Varga (eds.): Hungarian Yearbook of International Law and European Law 2016, Eleven International Publishing, The Hague, the Netherlands, 2017, pp.155-167.

Результати роботи екзаменаційної комісії №1 ( лютий 2017 р.)

19 грудня 2016 р. № 308 та наказом директора ОРІДУ від 27 грудня 2016р. на кафедрі права і законотворчого процесу за результатами навчання 43 слухачам, які виконали навчальну програму, захистили магістерську роботу та склали державний екзамен, присвоєна кваліфікація магістра державного управління. Державна екзаменаційна комісія № 1 ( далі – ДЕК № 1) працювала у складі, затвердженому наказом президента Національної академії від 19 грудня 2016 р. № 308 та наказом директора ОРІДУ від 27 грудня 2016р. № 141. Робота ДЕК № 1 пройшла на належному організаційному рівні.


Архів новин