Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

План графік засідань Мовного Клубу


Новини


28 квітня 2017 року
До Всесвітнього дня книг і авторського права

Відбулося засідання міжкафедрального (кафедра української та іноземних мов, кафедра регіональної політики і публічного управління, кафедра філософських і соціально-політичних наук) Коворкінг-Клубу "Світ навколо тебе". Цього разу до роботи клубу долучилися слухачі магістратури спеціальності "Менеджмент". Модератором заходу була Колісніченко Н.М., завідувач кафедри української та іноземних мов. У дискусії "Порушення і захист авторського права" (як потреби захистити права авторів літературних творів, творів мистецтва; фактично будь-яких результатів творчої діяльності, включаючи комп'ютерні програми, бази даних, фільми, архітектурні проекти, рекламні проспекти, технічні креслення тощо) взяли участь Мамонтова Е.В., доктор політичних наук, професор кафедри регіональної політики і публічного управління; Овчаренко С.В., доктор філософських наук, професор кафедри філософських і соціально-політичних наук; Чорнолуцький В.П., кандидат наук державного управління, старший викладач кафедри регіональної політики і публічного управління; Євстюніна Ю.В., кандидат педагогічних наук, декан факультету "Менеджменту".
27 квітня 2017 року
Секція № 5 «New Insights into Management» XVIII Всеукраїнської щорічної студентської науково-практичної конференції

Відбулося засідання секції № 5 «New Insights into Management» в межах XVIII Всеукраїнської щорічної студентської науково-практичної конференції за міжнародною участю: «Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології». У засіданні секції взяли участь студенти та слухачі з України, Польщі, Румунії та Німеччини. За головуванням старшого викладача кафедри Романенко Тетяни Іванівни та членів журі (завідувача кафедри Колісніченко Н.М., старших викладачів Кемарської Т.Г., Кубрак О.О., Петрова І.Л.) були визначені кращі виступи за такими критеріями: актуальність теми, майстерність презентації, рівень володіння мовою. Переможцями за результатами оцінювання журі стали:
1 місце – Андреа Беатрiс Адамаке (Унiверситет Ясс, Румунiя) ;
2 місце – Морозовська Карина (ОРIДУ НАДУ при Президентові України, факультет менеджменту, студентка 2 курсу);
3 місце - Демедюк Юрiй (OPIДУ НАДУ при Президентові України, факультет публічного управління і адміністрування, слухач 1 курсу). Переможцем конкурсу «глядацьких симпатій» став Максиміліан Оле (Німеччина) – стажер ОРІДУ НАДУ при Президентові України.
26 квітня 2017 року

Відбулося чергове засідання кафедри української та іноземних мов, на якому розглядалися питання: про підготовку до 18 Всеукраїнської щорічної студентської конференції; про оновлення навчально-методичного забезпечення дисциплін; про підготовку та організацію Олімпіади з англійської мови; про підготовку до Фестивалю англійської мови і культури; про підготовку та організацію кафедрального краєзнавчого конкурсу «Що? Де? Коли?»; про засідання Коворкінг-клубу слухачів та викладачів Інституту на базі кафедри української та іноземних мов присвяченого Всесвітньому дню книг і авторського права; про публікації викладачів іноземною мовою. Завершилося засідання звітом старшого викладача Кубрак О.О. про осучаснення змісту, форм та методів навчання
20 квітня 2017 року

Відбулося чергове засідання мовного клубу на тему «Мотивація» «Motivation», модератором якого виступив ст викладач кафедри Петров І.Л.. Формою проведення став квест - записання відповіді. Учасниками заходу виступили студенти спеціальності «Менеджмент» та слухачі денної форми навчання спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

20 квітня 2017 року

Завідувач кафедри Н.М.Колісніченко провела тренінг "Робота в команді щодо досягнення спільної мети" в межах навчання працівників апарату Херсонської обласної державної адміністрації. Загалом були присутні близько 90 осіб апарату. Розглядалися питання: що таке команда; типи команд; значення лідера в команді; ролі членів команди; ефективна команда; мета як визначальний чинник роботи команди. У кінці заняття кожна зі сформованих команд виготовила свій герб та озвучила командний девіз.

13 квітня 2017 року Навчально-методичний семінар "Організація проведення атестації осіб, які претендують на вступ до державної служби, щодо вільного володіння державною мовою"(м.Київ)

Завідувач кафедри української та іноземних мов Н.М.Колісніченко взяла участь у навчально-методичному семінарі, організованому Національним агентством України з питань державної служби спільно з Міністерством освіти і науки України на базі Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

18 квітня 2017 року

Завідувач кафедри Н.М.Колісніченко зустрілася з Г.Джоунсом – головним академічним консультантом з вищої освіти Півдня України, тренером CELTA, DELTA. Обговорювалися питання співпраці та участі у комунікативних заходах Інституту, можливості атестування викладачів на рівень володіння іноземною мовою (рівень В2).

12 квітня 2017 року

Відбулося позачергове засідання Мовного Клубу на тему «Social networking» (Соціальні мережі) під керівництвом старшого викладача кафедри Яцун Є.М., в якому брали участь слухачі магістратури та студенти 1 курсу факультету менеджменту денної форми навчання. Питання, які обговорювалися: що таке соціальні мережі і чому вони такі популярні, як спілкування в соціальних мережах впливає на наше приватне життя. Студенти факультету менеджменту розповіли про свій досвід спілкування у соціальних мережах. Наприкінці усі присутні подивилися коротке відео про переваги та недоліки сучасних соціальних мереж.

11 квітня 2017 року

Відбулася тематична зустріч «Реформи у системі навчальної освіти» стажиста інституту Максіміліана Оле зі слухачами 2-го курсу заочної форми навчання спеціальності «Державне управління», які ознайомилися із базовими принципами системи освіти у школах Німеччині, актуальних питаннях та перспективах ії реформи. У ході презентації слухачі ставили цікаві питання з теми та брали участь в обговоренні проблематики шкільної освіти в Німеччині та Україні. Заняття пройшло цікаво для усіх присутніх

3 квітня 2017 року
Розширене засідання кафедри

Вперше в межах розширеного засідання кафедри української та іноземних мов і кафедри публічного управління і адміністрування відбувся захист дисертаційного дослідження аспіранта М.М.Войновського на тему «Забезпечення інституційної спроможності системи місцевого самоврядування через розвиток об'єднань співвласників багатоквартирних будинків» за спеціальністю 25.00.04 - місцеве самоврядування. Науковий керівник - Колісніченко Н.М., завідувач кафедри, к.держ.упр, доцент. Рецензентами роботи виступили Саханєнко С.Є. - доктор наук держ.упр., професор; Миколайчук М.М. - доктор наук держ.упр., професор; Чебан О.І. - к.держ.упр, доцент. Роботу, у якій обґрунтований новий підхід до дослідження ОСББ, пов’язаний з аналізом системно-муніципальної природи даного інституту, дослідженням ОСББ як механізму безпосереднього здійснення населенням функцій місцевого самоврядування було рекомендовано до захисту у спеціалізованій вченій раді за спеціальністю "державне управління".29 березня 2017 року

Відбулося чергове засідання кафедри, на якому обговорювалися питання: про результати проведення науково-практичної конференції «Проблеми оптимізації територіальних громад в умовах поліетнічності та багатомовності», про аналіз моніторингу навчального процесу; про завдання професорсько-викладацького складу в підвищенні ефективності навчального процесу у 2016-2017 навчальному році; про підготовку та організацію роботи кафедральної секції №5 в межах Всеукраїнської щорічної студентської конференції (відповідальний - ст.викладач Романенко Т.І.); про підготовку та організацію Олімпіади з англійської мови (відповідальний - ст.викладач Васильєва Г.В.); про підготовку до обласного Фестивалю англійської мови і культури; про організацію роботи Коворкінг-клубу слухачів та викладачів Інституту на базі кафедри регіональної політики та публічного адміністрування і кафедри української та іноземних мов. З повідомленням "Метод проектів у викладанні іноземних мов" у межах методичного майданчика виступила старший викладач кафедри Олександра Олегівна


27 березня 2017 року
Науково-практична конференція «Добровільне об’єднання територіальних громад в умовах поліетнічності та багатомовності»

Формуванню засад стійкого розвитку об'єднаних територіальних громад Південних районів Одеської області була присвячена науково-практична конференція «Добровільне об’єднання територіальних громад в умовах поліетнічності та багатомовності», організована за сприяння Міжнародного Фонду "Відродження" кафедрою української та іноземних мов. У першій частині конференції були представлені стендові доповіді провідних фахівців-експертів України, науковців ОРІДУ НАДУ при Президентові України.


26 березня 2017 року

Напередодні Міжнародного дня театру, слухачі та студенти інституту відвідали Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька. Святковий захід організовано доцентом кафедри української та іноземних мов Стойковою Г.Г. Усі учасники отримали приємні емоції від вистави «Сватання на Гончарівці» за однойменною п’єсою Г. Квітки-Основ’яненка. У виставі були показані українські традиції, звучали народні пісні, актори дивували гарними аріями та ніжною любов’ю до української землі та українського народу. Дійство відбувалося під живий супровід оркестру, що наповнило урочистістю теплу атмосферу в залі. Слухачі та студенти інституту надихнулись на нові візити до театру найближчим часом.
25 березня 2017 року
День відкритих дверей

Під час проведення пробного ЗНО викладачі кафедри консультували з питань: української мови і літератури (ст.викладач Кубрак О.О.), іноземних мов (доцент Філіпова Т.В., ст.викладач Маєв А.П.). Старший викладач кафедри Петров Ігор Леонідович презентував кафедру, досягнення викладачів, роботу «Мовного клубу» та курсів іноземної мови. Завідувач кафедри Колісніченко Н.М. дала інтерв’ю представникам місцевого телебачення.
24 березня 2017 р.

Чисте довкілля – позитивний імідж установи. Викладачі кафедри (Колісніченко Н.М., Петров І.Л., Кемарська Т.Г., Кубрак О.О., Романенко Т.І., Яцун Є.М., Яценко К.А.) взяли участь у прибиранні території Інституту.


17 березня 2017 року

Відбулося чергове засідання мовного клубу кафедри української та іноземних мов. Тема для обговорювання «East – West: Cross-culture Discourse» була обрана не випадково, бо в еру глобалізації зміни, які відбуваются в суспільстві, торкаются не тільки політики, економіки але й культури. Пізнавальну презентацію зробила слухач заочної форми навчання спеціалізації «Управління проектами в туризмі» Марія Склярук. Вона навела цікаві факти, явища, як дві культури - західна та східна, розвиваются, взаємно збагачуются і служать на добробут суспільству. Модератором клубу виступила Кемарська Тамара Георгіївна, старший викладач кафедри. Обговорення супроводжувалося фрагментами з фільмів, слайдами; гостей клубу пригощали східними ласощами.

16 березня 2017 року

Відбулося чергове засідання мовного клубу на тему «Grundlagen der Dеmokratie» (Основи демократії), модератором якого виступила доцент кафедри Філіпова Тетяна Володимирівна. Учасниками заходу обговорювалися питання державного устрою ФРН, засад демократії, а також втілення принципів демократії в практику державотворення на прикладі Землі Шлесвіг Гольштейн. У засіданні мовного клубу взяв участь стажер із Німеччини Максиміліан Оле.

6 березня 2017 року

На апаратній нараді керівників структурних підрозділів ОРІДУ НАДУ при Президентові України завідувач кафедри Н.М.Колісніченко презентувала результати роботи Коворкінг-клубу слухачів та викладачів Інституту на базі кафедри регіональної політики та публічного адміністрування і кафедри української та іноземних мов. Обговорили цілі, завдання, проект "Положення про Коворкінг-Клуб", "Приблизний план роботи Коворкінг Клубу на 2017 рік".2 березня 2017 року

Завідувач кафедри Н.М.Колісніченко та доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування А.С.Крупник взяли участь у ток-шоу "Майбутнє сьогодні" телеканалу "ТВій ПЛЮС" Херсонського телебачення. Аудиторія студії - студенти та слухачі ВНЗ м.Херсон, працівники Херсонської обласної державної адміністрації. Питання стосувалися спеціальностей та спеціалізацій ОРІДУ НАДУ при Президентові України, працевлаштування випускників, плати за навчання, якості отриманого диплому. Учасники ток-шоу цікавилися можливостями навчання іноземною мовою


28 лютого 2017 року

Відбулося чергове засідання кафедри, на якому обговорювалися питання: про участь викладачів кафедри у профорієнтаційній роботі серед учнівської молоді та державних службовців і посадовців органів місцевого самоврядування; про підготовку до Дня відкритих дверей - 25 березня; про підготовку до студентської конференції (секція № 5 "New Insights into Management"); про підготовку до кафедральної науково-практичної конференції «Проблеми оптимізації територіальних громад в умовах полі-етнічності та мовного розмаїття»; про результати наукового семінару "Дихотомія мова-мовлення"; про заходи присвячені святкуванню 203 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка та Всесвітнього дня поезії; про підвищення кваліфікації та стажування викладачів кафедри; про проект "Положення про Коворкінг-Клуб кафедр регіональної політики і публічного управління та української й іноземних мов". З повідомленням "Техніки оволодіння краєзнавчим матеріалом" в межах методичного майданчика виступила старший викладач кафедри Романенко Тетяна Іванівна
16 лютого 2017 року

Завідувач кафедри Н.М.Колісніченко взяла участь у відео-конференції з представниками Школи мистецтв, англійської мови та драми Університету Лафборо - публічного дослідницького університету, що знаходиться в місті Лафборо (Велика Британія). Обговорювалися питання співпраці, взаємо-обмінів, спільної проектної діяльності. Колісніченко Н.М. презентувала кафедру, плани щодо наукової та комунікативної діяльності.
14 лютого 2017 року
Науковий семінар “Дихотомія “мова–мовлення"

Викладачі кафедри української та іноземних мов - доцент Горшкова Кіра Олександрівна та старший викладач Кемарська Тамара Георгіївна, підготували та провели для викладачів вищих навчальних закладів Одеси науковий семінар “Дихотомія “мова–мовлення". Теоретична складова семінару передбачала обговорення питань: 1. Оказіоналізм як одиниця мовлення. Оказіоналізм vs неологізм. 2. Причини утворення оказіоналізмів. 3. Типи оказіоналізмів. 4. Термін існування оказіоналізму та можливості його переходу до розгляду мовних одиниць. Друга частина семінару була проведена у формі інтерактиву з активним залученням присутніх до творчої діяльності. Високий рівень проведення цього заходу відмітили Попов М.П., перший заступник директора; Попов С.А., заступник директора з наукової роботи; Мамонтова Е.В., декан факультету державного управління; Євстюніна Ю.В., декан факультету менеджменту; Яремчук Н.В., викладач Південноукраїнського педагогічного університету ім. К.Ушинського, присутні працівники Інституту. Всі привітали кафедру з початком чудової традиції!
9 лютого 2017 року
Захист дисертаційного дослідження

На кафедрі вперше відбувся захист дисертаційного дослідження аспіранта М.М.Войновського на тему «Забезпечення інституційної спроможності системи місцевого самоврядування через розвиток об'єднань співвласників багатоквартирних будинків» за спеціальністю 25.00.04 - місцеве самоврядування. Науковий керівник - Колісніченко Н.М., завідувач кафедри, к.держ.упр, доцент. Рецензентами роботи виступили Саханєнко С.Є. - доктор наук держ.упр., професор; Філіпова Т.В. - к.держ.упр, доцент; Маєв А.П. - к.держ.упр.
31 січня - 01 лютого 2017 року

Старший викладач кафедри, завідувач сектору міжнародних зв’язків А.П. Маєв перебував з робочим візитом в Університеті Александру Іоан Куза (м. Ясси, Румунія). Візит відбувся на запрошення керівництва факультету економіки та бізнес адміністрування, з яким ОРІДУ НАДУ при Президентові співпрацює з квітня 2014 року в рамках Договору про науково-освітнє співробітництво. А.П. Маєв виступив з презентацією щодо особливостей підготовки державних службовців у нашій державі та основних напрямків діяльності навчального закладу.26 січня 2017 року
Школа педагогічної майстерності

Викладачі кафедри взяли участь у навчально-методичному семінарі на тему «Ліцензійні умови провадження освітньої діяльності», модератором якого виступив Попов М.П., перший заступник директора і який проходив у рамках Школи педагогічної майстерності.26 січня 2017 року

Відбулося чергове засідання кафедри, на якому обговорювалися питання: про конкурс кафедр ОРІДУ НАДУ при Президентові України; про підготовку до наукового семінару "Оказіоналізм як фактор розвитку мовної компетенції того, хто вивчає іноземну мову" для викладачів іноземної мови ВНЗ; про вступну кампанію; про день відкритих дверей 25 березня 2017 року; про роботу курсів англійської мови. Традиційно зустріч завершилася засіданням методичного майданчика на тему "Особливості перекладу управлінської термінології", за результатами якого було вирішено підготувати Глосарій (відповідальний укладач - старший викладач кафедри І.Л.Петров).25 січня 2017 року

Завідувач кафедри Н.М.Колісніченко виступила на засіданні Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту. Захід було присвячено організації роботи Наукового товариства у 2017 році.  Колісніченко Н.М. розповіла про необхідність використання іноземних мов, що на сьогодні є обов’язковою вимогою, для налагодження міжнародних зв’язків та входження у європейський освітньо-науковий простір
Архів новин